Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 23.5.2022, svátek má Vladimír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13214
Komentářů: 11302


MěřeníOceán na konci cesty každého z nás   01.06.2021   Radka Zadinová   Literatura  

Přečíst tento článek z rubriky LiteraturaNádherná grafika, úžasné ilustrace. Kniha, která vás upoutá na první pohled. Neotřelý námět, kterému zkrátka neodoláte. Tohle vše je kniha Neila Gaimana, která v roce 2020 vyšla v úplně novém kabátku. A ten jí moc sluší...

Hračky   01.06.2021   Dagmar Hermannová   Poezie  

Přečíst tento článek z rubriky Poezie

SEDM LET V TIBETU – TV tip - Brad Pitt na cestě na osmitisícovku   28.05.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmFilm podle skutečných událostí z konce třicátých a začátku čtyřicátých let minulého století. Cesta rakouského horolezce přes zajatecký tábor až do Lhasy a hlavně k vlastnímu poznání a probuzení.

VOLNÝ PÁD – psychothriller Josepha Findera z podnikatelského prostředí   26.05.2021   Stanislav Polauf   Literatura  

Přečíst tento článek z rubriky LiteraturaSlogan nového psychothrilleru z nakladatelství Mystery Press říká: „Všechno, co milujete, můžete v jediném okamžiku ztratit...“ Chce se dodat: nebo se nevzdat a bojovat. Tuto sílu musí v sobě najít Nick Conover, ředitel velkého koncernu, jemuž se začíná hroutit vše  - nešťastnou náhodou přijde o manželku, místní v městečku ho začínají nenávidět,  protože musel sáhnout k radikálnímu propouštění a jeho spolupracovníci ho začínají obcházet. Dokáže se nepřízni osudu vzepřít?


 

Fotopostřehy: Takový jiný večer   24.05.2021   Renata Šindelářová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyNení nad to udělat někdy něco trochu jinak, rozbít ten všední stereotyp. A tak zase po nějaké době vyrážíme na večerní výstup za malým dobrodružstvím. Šlapeme na zříceninu Lestkova, abychom se pokochali výhledem na poklidně ležící Krušné hory. A jak jinak - pro mě tak typicky - užít si tu západ slunce.

Christina von Dreien: Nakonec všechno dobře dopadne   22.05.2021   Renata Petříčková   Literatura  

Přečíst tento článek z rubriky Literatura
Krize, ve které žijeme, je jen dočasná a vše dobře dopadne – tvrdí autorka této knihy. Možná ji znáte z předchozích publikací „Christina…“. Tato útlá fialovorůžová kniha je příjemným čtením, chcete-li se naladit na vlnu víry v dobro, lásku a dobré zítřky.

Štěstí   21.05.2021   Dagmar Hermannová   Poezie  

Přečíst tento článek z rubriky Poezie

SPOLEČNOST MRTVÝCH BÁSNÍKŮ – TV tip – škola základ života?   21.05.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmŽe je „škola základ života“, nám řekl už v roce 1938 titul filmu Martina Friče. Ale jistě znáte i české úsloví „Učení – mučení.“ Jak udělat ubíjející, jednotvárné vyučování přitažlivé a pro žáky zajímavé? Záleží na učiteli. Jeden vskutku originální přichází na podzim roku 1958 do americké Welton Academy v americké Nové Anglii. Do školy, jejímž  heslem je „Tradice, Čest, Kázeň, Dokonalost“ vnese takový vzruch, že to nemůže dopadnout dobře...

Outdoorové filmy do kin! Kupte si online vstupenku nebo DVD!   20.05.2021   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky Film

Pomozte 19. ročníku MFOF dostat dobrodružné filmy do kin! je název projektu, který jsme právě dnes spustili na HITHITU, a na jehož dokončení máme 45 dní.

Dobrodružství, příběhy, napětí - to je to, co festivalové filmy nabízí. Staňte se součástí festivalu a pomozte dobrodružným filmům, aby se dostaly do kin a k divákům! Budeme moc rádi, pokud se nás rozhodnete podpořit a získáte tak i jedinečné festivalové ceny!

Kampaň Prazdroje láká do hospod a podporuje hospodské v jejich restartu   19.05.2021   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyPřilákat hosty zpět na zahrádky a pomoc hospodským znovu rozjet byznys po několikaměsíčním lockdownu, to je cílem právě probíhající kampaně Plzeňského Prazdroje s názvem #jsemzpátky.
 

TICHÁ SMRT –thriller Petera May ze španělského prostředí a s novým detektivem   17.05.2021   Stanislav Polauf   Literatura  

Přečíst tento článek z rubriky LiteraturaKaždý nový román skotského spisovatele nyní žijícího ve Francii Petera May je očekáván čtenáři s velkým zájmem. May je plodným autorem a tak čtenář má možnost si každoročně vybrat alespoň jednu jeho knihu z pomezí detektivky a kriminálního románu. Nyní k jeho nejlepším dílům, jakými je trilogie SKÁLA, MUŽ Z OSTROVA LEWIS a ŠACHOVÉ FIGURKY a dalším dílům, o nichž jsme ve webmagazinu podrobně psali, jako UMRLČÍ CESTA či OCHRÁNÍM TĚ přidalo brněnské nakladatelství Host další titul s názvem TICHÁ SMRT.
 

Čistírna   10.05.2021   Dagmar Hermannová   Poezie  

Přečíst tento článek z rubriky Poezie

Obsese jménem Bodyguard   07.05.2021   Kateřina Sovová   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmCenami ověnčená, fanoušky opěvovaná minisérie Bodyguard konečně vstupuje na české obrazovky. Česká televize avizuje premiéru 1. dílu na dnešní večer, a mojí svatou povinností tak je, abychom si o tomto mimořádném počinu, původně z produkce BBC, něco málo pověděli. Tak či onak, remake legendárního filmu s Whitney Houston nečekejte.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  17  18 19 20 21 22 23 24 25 ... až 1017

Celkový počet stran Rozhledny je 1017. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1182 s