Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 24.1.2020, svátek má Milena 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 500
Registrovaní čtenáři: 506
Publikovaných článků: 12801
Komentářů: 11052


MěřeníRozhledy - Pohled z Rozhledny do všech světových stran

Na Chodově se otevře první Megaplex v republice. Už v říjnu!   27.09.2017   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledySpolečnost Cinema City, která provozuje v České republice třináct multikin, brzy otevře svůj první Megaplex. Největší tuzemské kino se nachází v nově zrekonstruovaném obchodním centru Chodov v Praze a své brány všem návštěvníkům otevře již 11. října 2017. Nový Megaplex nabídne návštěvníkům celkem 18 sálů vybavených tou nejmodernější technologií, široký výběr filmů
i formátů, VIP sekci a rozšířenou nabídku občerstvení včetně teplé kuchyně.  

Jaroslav Dušek v čajovně Cherubín v Řevnicích: Nejradši mám setkání s dětmi   21.09.2017   Pavla Hložková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyV řevnické čajovně Cherubín pod brdskými kopci se 14. září konalo (ne)pravidelné setkání s živočišnou personou, jedinečným hercem a moderátorem Jaroslavem Duškem. Během tří hodin prožitkového programu stačil umělec probrat témata jako lpění, dogmata a zátěže ve výchově, a tak se není čemu divit, že bylo v čajovně nejen nabito, ale chvílemi i dost ´hustá´ atmosféra a každý návštěvník si zde našel svou Achillovu patu…

FOTOREPORTÁŽ: Roztančené náměstí   16.09.2017   Radim Cejnar   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy
Liberec ještě nikdy nezažil soutěž talentů. A co teprve soutěž v tanci. Liberecký baletní soubor se rozhodl takovou soutěž podstoupit. Ale je tu pár překážek. Velká konkurence a vítěz může být jen jeden. K tomu soutěž nepovolila mezinárodní taneční komise, takže se vše pořádá načerno. A ještě navíc celou soutěž moderují dvě herečky, které touží být tanečnicemi, ale jedna je přespříliš ambiciózní a ta druhá poněkud zakomplexovaná…“

NA PIVO S REKTOREM – Rektor Západočeské univerzity vaří pivo svým studentům   15.09.2017   Stanislav Polauf   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyPod dohledem zkušených odborníků - sládků Plzeňského Prazdroje se rektor Západočeské univerzity Miroslav Holeček ujal role asistenta při konečném chmelení světlého ležáku značky Excelent. Pivo bude nyní podle klasické receptury jeden měsíc zrát a bude připraveno na akci PIVO S REKTOREM, kterou univerzita a pivovar chystají na 10. října.

Svůj osud si musela vytvořit sama   14.09.2017   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyJosef Čermák, doktor práv, partner významné právnické kanceláře, královský konzultant (QC – čestný titul udělený vládou), novinář, spisovatel, básník, herec a celoživotní organizátor a inspirátor veřejného i vědeckého života českých a slovenských krajanů v Kanadě, nám poslal do redakce níže uvedená slova jako reakci na rozhovor s Terezou Čerbákovou. Byla by škoda je nezveřejnit!

Jak bezpečně cvičit v těhotenství?   10.09.2017   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyNastávající maminky často řeší, zda mohou sportovat, jaký pohyb je vhodný v jaké fázi těhotenství a jak připravit své tělo na porod. Na to všechno jsme se zeptali Evy Kašíkové, lektorky cvičení pro těhotné a maminky.

FOTOREPORTÁŽ: Hasiči přes brod i bahnem   09.09.2017   Pavla Hložková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy
Ve vojenském prostoru Boletice se ani o letních prázdninách nešetřili a nejen vojáci zde podstupovali tvrdý výcvik. Měla jsem možnost nahlédnout pod střeženou pokličku újezdu a zúčastnit se výcviku hasičů SŽDC, které se konalo od 21. do 24. srpna 2017.

Mylujeme Den dyslexie   02.09.2017   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy8. ročník Dnu dyslexie
9. září 2017 
od 10 do 18 hodin
Galerie hlavního města Prahy
Dům U Kamenného zvonu
Staroměstském náměstí

VSTUP ZDARMA

23. herní výstava HRY a HLAVOLAMY v Praze   31.08.2017   Jana Ptáčková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyČtyři dny plné zábavy pro děti i dospělé: V termínu 13. – 16. září 2017 proběhne na Novoměstské radnici v centru Prahy již 23. herní výstava HRY A HLAVOLAMY. Návštěvníci z řad dětí i dospělých se mohou těšit především na stovky deskových a společenských her a výstavu mechanických hlavolamů. Připravena je i řada doprovodných programů, například hlavolamový workshop nebo science show v podání brněnského VIDA centra.

Blíží se Roskiáda. Víte, to znamená?   30.08.2017   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyHistoricky první sportovní hry pacientů s roztroušenou sklerózou (RS) se konají ve dnech 15.–17. 9. 2017 ve Sportovním centru v Nymburku. Tato akce je součástí celoročních oslav 25. výročí založení Unie Roska. Tato událost je mezníkem v činnosti Unie Roska, jejíž záslužnou činnost oceňují pacienti s onemocněním RS. Právě tito lidé získávají již dvacet pět let možnosti sdílené podpory, které jim umožňuje pacientská organizace. V roce 1992 ji založil Ing. Jaroslav Zika.

Jsem majitelkou pokladu, heč   26.08.2017   Renata Šindelářová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Jednoho dne se na stránkách Rozhledny začaly objevovat nové fejetony, které okamžitě vzbudily rozruch. Byly vtipné, svižné a originální. Autorka? Tereza Čerbáková. A začaly padat otázky. Kdo to vlastně je, tahle vycházející fejetonová hvězda? Odkud se tu vzala? Ledacos vyplývá z jejích příspěvků, např. že je to profík na mučení lidských těl, ale zvědavost nedá. Zajímá mne to, tak po Terezce pálím sérii otázek.

 

Vražda kachny po turecku   24.08.2017   Tereza Čerbáková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyZvedla jsem oči od knihy. Všechna lehátka postrádají těla, která se teď plní obědem. Hladina vody v bazénu je tak rovná, že mám chuť se po ní projít. Zůstala jsem tu jen s nafukovacím delfínem, který líně leží na hladině. Pohodička. Klídek. Z jednoho bungalovu nad schody ale vychází nějaký zvuk. Kompresor. Když už zmlkne, za chvíli jede nanovo.

Rázem se delfín rozplave. Vlna na hladině. Druhá. S další mi dochází, že každou vlnu doprovází dunění. Hudbu vylučuju. Dinosaurus? A pak to přijde.

Jan Révai a Pavel Liška jako průvodci motoristického pořadu!   23.08.2017   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyKdyž zhruba před rokem skončil v České televizi pořad Auto Moto Revue, málokoho by napadlo, že ho nahradí naprosto odlišný formát. Už jen obsazení herců Jana Révaie a Pavla Lišky v roli velmi netradičních moderátorů naznačuje jiný přístup, než ryze moderátorský. 

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  13  14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... až 286

Celkový počet stran Rozhledny je 286. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2685 s