Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 31.5.2020, svátek má Kamila 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 501
Registrovaní čtenáři: 508
Publikovaných článků: 12870
Komentářů: 11076


MěřeníRozhledy - Pohled z Rozhledny do všech světových stran

Nadace Simony Krainové slaví už rok!   15.02.2017   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Neuvěřitelných 800 návštěvníků akcí, statisíce rozdané podpořeným projektům, krizový fond, letní piknik a to vše pod heslem „Tak se starej, mladej!“. Nadace Antonika Simony Krainové funguje už rok. Jaké projekty chystá pro rok 2017? 

Známé osobnosti zdobily valentýnské perníčky!   14.02.2017   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyValentýn je tady! A to dobře ví i mnoh známé osobnosti. Ty, které měly čas a nebyly zrovna postiženi chřipkovou epidemií, se sešly v úžasném perníkářství na pražské Malé Straně a kromě exkurze u majitelky Lucie Ferencové, si vyzkoušeli ojedinělou formu zdobění pravého českého perníku.

Co s petkami? Pestrobarevná krása z plastu   13.02.2017   Pavla Hložková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy´Tak už mám zase narvanou tašku s PET lahvemi, budu ji muset co nejdřív odnést do kontejneru,´ pomyslí si párkrát do měsíce ten, kdo třídí odpad. S petkami se však dá zacházet i úplně jinak a místo v popelnici mohou skončit dokonce třeba na nočním stolku. To tehdy, když se vlastnosti plastu pozdvihnou a vytvoří se z něj pestrobarevné šperky. O tom, co vše se dá z obyčejných pet lahví vykouzlit, jsem si povídala se šperkařkou a terapeutkou Alenou Kvapilovou.

3 lahodné smoothie drinky. Zlepší pitný režim a dodají vitamíny.   12.02.2017   Michaela Wilhelmová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyKdy potřebujete nejvíc vitamínů? V zimě, kdy je organismus vyčerpán nedostatkem slunce, zimou, i vlnami bacilů, které létají všude okolo. Zpříjemněte si den dobrým smoothie. Přinášíme inspirací tři recepty - netradiční, protože místo vody z kohoutku či mléka použijeme originální ochucenou vodu. 

Jak jsem vedl autora knihy Černý bod Plzní a kde jej uvedla Aleška Čeňková   11.02.2017   Ivo Fencl   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyČerný bod je kniha o českém hororu, u nás zatím fakticky jediná, a jejího autora, vysokoškolského pedagoga Martina Jirouška, si nejen proto vážím. Když mi psal z Ostravy, že přijede do Plzně s řadou přednášek a stál by o neformálního průvodce městem, začal jsem tudíž radostně vymýšlet, kam všude jej vtáhnu, aby ho nepřejel sněžný pluh, a kde je to navíc aspoň kapánek strašidelné. 

Palmiers: jednoduché francouzské sušenky   05.02.2017   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy„Palmiers jsou tradiční francouzské sušenky z listového těsta, které se sype cukrem a pečením karamelizuje. Můžete si je velmi snadno připravit doma v menší velikosti a s přidáním skořice a ořechů jako vánoční cukroví. Na listovém těstě nešetřete, kupte kvalitní, nejlépe z nějaké malé pekárny,“ říká Sabina Kmecová z Nebespán café & apartments v Kašperských Horách, která recept připravila.

Jak na očistu organismu? Vsadit na tradiční potraviny!   04.02.2017   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Češi rádi šetří, když jde ale o hubnutí, jsou ochotni utratit ročně až několik miliard korun. Oblíbenou metodou, jak se zbavit přebytečných kil, se stala i detoxikace organismu. Odborníci však upozorňují: úbytek na váze by neměl být hlavním důvodem očisty organismu. Lidé také často naletí trendy potravinám slibujícím zázračné účinky.

10 mýtů a pověr o kojení   29.01.2017   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyLaická veřejnost, odborníci i vyznavači alternativních přístupů se jednoznačně shodují: ano, kojit se má. Už málokdo ale ví, že kojit může až 99 % žen, a pokud přece jen nastanou nějaké problémy, může snadno pomoci rada zkušené laktační poradkyně. 

Radost z víry, které tak málo věříme   28.01.2017   Jan Alexander   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyPlni všech  -izmů nedokážeme se dotknout těch promodlených stěn chrámů a vůbec, je na nich pro nás ještě místo? Bůh osobní, přísný, ale dobrý, rozplynul se nám na  "věčný princip" - čehosi? A ten nebdí již nad každým jednotlivcem a nepožaduje od něj odpovědnost za veškeré konání. Ale je člověku smutno, když zjistí, že ten pravý stále mlčí. Jak vést dialog s někým, kdo neodpovídá. 

Donald Trump je v Praze!   25.01.2017   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Na návštěvníky nejzábavnějšího muzea voskových figurín Grévin Praha čeká žhavá novinka. Do voskové společnosti českých i světových politiků a celebrit přibyde Donald Trump, 45. prezident Spojených států amerických, který se právě ujal úřadu. 

Jak se pohodlně vzdělávat   24.01.2017   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Výhodou dnešních možností je, že ze svého počítače, z pohodlí domova, můžete ledacos zařídit či nakoupit. Tento systém s jednoduchým přístupem se stále více rozšiřuje do různých oblastí života a dnes již není úplnou novinkou možnost online vzdělávání. Tato forma učení online přináší stále nové a širší příležitosti.

Pour féliciter 2017   21.01.2017   Dagmar Hermannová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy
     ...ta víra a naděje tam musí být -  a možná, že jsou změny k lepšímu už za humny... protože ta sedmnáctka tady je!

Nocleženka zachraňuje životy   16.01.2017   Kateřina Sovová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyNepříjemné zimní teploty pod bodem mrazu umí potrápit každého z nás, co teprve lidi bez domova. Armáda spásy přichází s charitativním projektem Nocleženka, díky kterému můžete snadno a efektivně někomu pomoci přečkat mrazivou noc ve zdraví.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  20  21 22 23 24 25 ... až 287

Celkový počet stran Rozhledny je 287. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2706 s