Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 2.8.2021, svátek má Gustav 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 516
Publikovaných článků: 13100
Komentářů: 11256


MěřeníRozhledy - Pohled z Rozhledny do všech světových stran

Dej a bude ti dáno   10.06.2017   Tereza Čerbáková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyDolistovala jsem diářem až do míst, kde není většinou ani čárka. Cvičící víkend. Uvolňovač. Užívač. Cvičíme, masírujem těla, děláme krásné ksichty kosmetikou. Čtyři měsíce starý zápis. Vím o něm. Celou tu dobu makám na přípravách se svou kamarádkou Lenkou. O to víc, když nám jeden víkend ucpaly účastnice po třech dnech, a tak jsme přidaly druhý.

V pátek vezu dvě oblíbená ženská těla. Máme takový dvouhodinový autodýchánek. Kdyby jezdila auta na slova, máme rychlost světla. Hubu jsme nezavřely až do Nových Hamrů.

Prověrka příprav začíná. Dostávám dary. 10 kg papíru na školní sběr, parádní bambusový fusekle a domácí slivovici, kterou přijímám se slibem, že ji otevřu až na bojovce. Znají mě.

Večer už je hotel naplněn estrogenem a štěbetáním mých oblíbených 20 kusů účastnic a dvěma kosmetičkami. Pokus o hormonální rovnováhu jsme učinily skrze naše dva maséry.

3 osvědčené cviky na zpevnění bříška   04.06.2017   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyOblast bříška je jednou z nejproblematičtějších partií těla, která trápí každou ženu. Obzvláště po porodu břišní svaly ještě více povolí a je nejvyšší čas začít se věnovat dodržování zdravého jídelníčku a zejména pravidelnému cvičení. Přinášíme vám tři osvědčení cviky na zpevnění bříška. 

Homo sapiens nabitý, vybitý   03.06.2017   Tereza Čerbáková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyOdložím si. Jako každý večer. Svléknu tu kombinézu, co mi navrhla známá značka na zakázku mých rodičů. U dlouhého zipu v podpaží mi visí její cedulka s nápisem Nature. Jako dobrá značka, origoš. Matroš pravá kůže člověčí. Naši říkali, že by měla vydržet celý život. Má svoje mouchy. Podléhá stáří. Má ji každý. Malý výběr barev, černá, bílá, žlutá. Ale zas se umí často opravit sama. Elastická.

Chcete podpořit benefiční koncert ke Světovému dni roztroušené sklerózy?   31.05.2017   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyPrávě dnešní den je zasvěcen tomuto onemocnění. A s ním souvisí významná událost. Unie Roska, jejíž záslužnou činnost oceňují pacienti s onemocněním roztroušená skleróza, slaví 25 let své existence. V roce 1992 ji založil Ing. Jaroslav Zika.

Bulvár vstoupil do našich životů   27.05.2017   Radka Zadinová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyKdyž tak o tom uvažuji, existovalo jen velmi krátké období, kdy mě noviny tohoto rázu opravdu zajímaly. Trvalo to možná pár měsíců, možná rok, ale velmi brzy jsem zjistila, že na tomhle pro mě svět nestojí. Já vyznávám jiné hodnoty. Opravdovost. Nepředstírané city. Realitu skutečného, všedního života. A tohle právě zejména bulváru chybí.

Zesílit ticho!   25.05.2017   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyV úterý 30. 5. od 20 hodin, divadlo Alfred ve dvoře

Většina dospělých nad 30 let neslyší zvuk o frekvenci 18-21kHz. To však neznamená, že tento zvuk neexistuje. Představení MUTE otevírá to, co bývá skryté – druhý svět, který se rozezní, když první utichá. Skutečné jsou ovšem oba dva, jen v každém platí jiná pravidla. Důležité je vědět, zda už jste překročili pomyslnou hranici a ve kterém z nich se zrovna nacházíte. 

Nenechte si ujít výstavu Anthropoid   24.05.2017   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyČeskoslovenská obec legionářská, iniciativa Anthropoid 1942-2017 a Městská část Praha 1 vás zvou na slavnostní představení výstavy věnované 75. výročí provedení operace ANTHROPOID, které proběhne 26. května ve 13:00 v parku Klárov nedaleko pomníku 2. odboje, ale také jen kousek od místa, kam spolupracovník odboje František &Safařík nosil zprávy o Heydrichově denním programu. 

Jak naučit děti plavat ještě před dovolenou?   21.05.2017   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyChystáte se v létě do Chorvatska nebo třeba na Lipno a rádi byste, aby se vaše dítko ještě předtím naučilo plavat anebo se zdokonalilo v plaveckých schopnostech? Můžete ho samozřejmě učit sami, ale vyškolení instruktoři dodají malému plavci jistotu pomocí fint, které nejspíš neznáte ani na ně nemáte čas. Dovolená tak bude pro všechny nejen klidnější, ale i zábavnější.

Kosmonaut žije. Uvidíte ho na lodi Gulliver   17.05.2017   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyRaketový start zaznamenal svým literárním debutem český rodák žijící v USA Jaroslav Kalfař. Svůj satirický román SPACEMAN OF BOHEMIA, který zaujal přední zahraniční média, představí autor ve středu 24. května v 19 h ve Vzducholodi Gulliver na střeše Centra současného umění DOX.

FOTOREPORTÁŽ: Vysoko do nebe, vysoko do sebe II.   14.05.2017   Tereza Čerbáková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyRanní ticho je opravdu mrtvolné. Tma jako v hrobě. Cinkání maček a karabin připomíná umíráček. Normální člověk si v létě ošplouchává nožičky mořem v Chorvatsku a já si hraju na sněhuláka v mačkách a sněhu. V uších ni zní slova mé kolegyně: "To jako jdete třeba den nahoru a pak zase den dolů. To má být jako super? Jsi blázen?" Jsem. Chci si vylézt pro ten nenahraditelný pocit. Jeden z nejkrásnějších pocitů je sáhnout si na dno a pak stanout na vrcholu. Dělíme se do skupin. Mateřská škola na exponované procházce. Naše lano spojuje čtyři lidi. A jednoho medvěda. Zima jak v ruským filmu, oblékla bych si s chutí i stan. Jistota je, že ten traverz v ledovci mě zahřeje. Jen ho tuším, vidím si sotva na nohy.

FOTOREPORTÁŽ: Vysoko do nebe, vysoko do sebe   13.05.2017   Tereza Čerbáková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyZa devíti horami a devíti řekami hora stojí. Mocná. Nafrněná královna Evropy. Korunu nasazenou ve výšce 4809m na bílé čepici z honosného ledovce uštrikovanou. Mont Blanc jí říkají. Služebnictva má nepočítaně. Oddaně ji mraky slouží, vítr, sníh, déšť. Zlodějka kyslíku. Pověst o ní ji předchází. Mnoho smrtelníků očarovala, aby se koruny její dotknouti toužili. Snadnou cestu na úpatí jim sluncem ozářila, aby blíže koruně své je ponížila anebo je zahubila. V místech, kde cesty zpátky není. Mnoho cest ke koruně její vede, každá však na dny se počítá a nelehká jest. Svůj hřeben do italské cesty pohodila a sluhům poručila, aby kobercem ledu a sněhu pokryt byl. &Svadlenám zakázala díry ve svém ledovcovém plášti pozašívat. Tu z manýru kousek toho pláště za děsivého hluku utrhla. Tu se s chutí, koketa jedna, zahihňala a pár kamínků tak do francouzské nejlidnatější cesty upustila. 

Stiskněte jedničku   11.05.2017   Dagmar Hermannová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyV dnešní době složitosti všech procesů a vztahů občas vzpomínám na půvaby jednoduchosti. Podle dávné moudrosti platilo, že v jednoduchosti je síla, hlavně pak v oblékání a líčení, ale kdysi byla jednoduchá i komunikace ve společnosti. Patřím ke generaci připravované pro život bez potřeby záludností a podvodů, kdy i za podvody malé padaly tresty velké, nikomu se nemohly vyplácet a hlavně nebyly k profesnímu růstu nutné. Proto také lidem mé generace chybí -  dnes tolik potřebná -  obezřetnost při jednání s kýmkoliv.
 

Kosmetické tipy Sandry Novákové   10.05.2017   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyMáj, hlavně jeho první den, je po staletí spjat s polibkem pod rozkvetlým stromem. Prý, aby žena následující rok neuschla a byla po celých 12 měsíců krásná. Herečka Sandra Nováková tuhle tradici ctí, a protože kromě svého partnera Vojtěcha Moravce a synka Mikuláše miluje také rtěnky, před oním májovým polibkem se společně vydali zakoupit kvalitní neslíbatelnou rtěnku. 

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  22  23 24 25 ... až 290

Celkový počet stran Rozhledny je 290. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0538 s