Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 21.1.2020, svátek má Běla 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 500
Registrovaní čtenáři: 506
Publikovaných článků: 12801
Komentářů: 11050


MěřeníRozhledy - Pohled z Rozhledny do všech světových stran

Nenechte si ujít veřejnou přednášku o historii Platýzu   13.09.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Ve čtvrtek 15. září 2016 se na volném prostranství pasáže Platýz uskuteční veřejná přednáška na téma „Historie Platýzu a přilehlého okolí“. V překrásném prostředí nemovité kulturní památky budete mít možnost seznámit se s dlouhodobou historií objektu i celého okolí. Od 18:00h pro Vás bude připraven bohatý moderovaný program, který vyvrcholí samotnou přednáškou Ing. arch. Petra Kučery. Akce bude ukončena cca v 20:00h. To vše v samém centru Prahy, na adrese Národní 37, Praha 1. 

PŘIJĎTE SI HRÁT S VĚDOU A TECHNIKOU, zve Západočeská univerzita v Plzni   09.09.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyTaké v roce, kdy si připomíná 25. výročí svého založení, pořádá Západočeská univerzita v Plzni Dny vědy a techniky. V pořadí 11. ročník proběhne v pátek a v sobotu 9. a 10. září již tradičně na plzeňském náměstí Republiky. Na své si zde přijdou nejen děti, ale také jejich rodiče.

Výuka angličtiny je důležitá. Kde je nejlepší?   07.09.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

„Splnil se mi sen“, říká máma tří synů a majitelka Výukového centra Helen Doron English, a zároveň i jazykové školy, kde se učí anglicky miminka, studenti a dospělí až po důchodce.

 

Tipy na výlety, které baví děti i dospělé   04.09.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyNevíte, kam se vydat s dětmi na výlet? Poradí vám maminky, které svoje ověřené tipy sdílí na nové sociální síti Babyplán na Maminkám.cz.

Irácká mise v Duhoku   03.09.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyObecně prospěšná společnost Člověk v tísni vyslala do iráckcých oblastí v Duhoku osvobozených od Islámského státu záchrannou misi. Do této oblasti se v současnosti vrací původní obyvatelstvo. Dobrovolníci ze záchranné mise celý proces sledují a zaznamenávají své dojmy

Věra Čáslavská   31.08.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledySedminásobná olympijská vítězka...

Jak originálně slavit dětské narozeniny   30.08.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyChcete uspořádat vašemu potomkovi pěknou narozeninovou oslavu, ale nevíte, jak na to? Rádi byste dětem pozvali spolužáky, ale nemáte na to dost velké prostory? Chtěli byste to celé zvládnout beze stresu? Potom je určitě nejlepším řešením se obrátit na někoho, kdo vám poskytne dostatečné místo, zařídí pohoštění i zábavu, profesionálně se o hosty postará a nakonec po nich i uklidí. Stačí jen všechny pozvat. Přesně takovou službu dostanete v brněnském BRuNO family parku.

Elixír mládí pro vaši pleť? Bezmála je na světě!   28.08.2016   Michaela Wilhelmová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledySnažíte se udržet si nadhled a nestresovat se, dodržujete pitný režim, v jídelníčku máte dost zeleniny a sportujete? Pak děláte pro svou dlohověkost víc, než většina lidí. Zejméma dámy by ale k dlouhověkosti přidaly i výsadu krásné pleti. Jak alespoň částečně ošálit přírodu?

FOTOPOSTŘEHY: Když lyže nahradí kola   27.08.2016   Radim Cejnar   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyZimní biatlon zná asi každý, jeho letní varianty jsou již známé méně. Kromě možnosti vyměnit lyže klasické za ty na kolečkách je tu i možnost, že lyže zcela nahradí kola, většinou ta horská. Rozdílů je ale více, podstatný je i počet diváků. Protože v areálu, kde jsem v březnu dlouho před začátkem exhibice podupával na sněhu, snažil se nezmrznout a uhájit v davu ostatních diváků místo na fotografování, jsem měl najednou před začátkem dopoledních závodů možnost volného pohybu…

5 zásad, jak dítěti vybrat správný sportovní kroužek   21.08.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyNabídka sportovních kroužků je v posledních letech doslova ohromující a rozhodování, kam zapsat svého potomka, čím dál složitější. Tady je pět tipů, které by vám mohly náročné přemítání trochu usnadnit.

FOTOPOSTŘEHY: Všude kvetou květy   20.08.2016   Radim Cejnar   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyVšude kvetou květy pro toho, kdo je chce vidět," je citát od Henriho Matisse.

Někdy není ani třeba nechat město daleko za zády, někdy stačí se jen porozhlédnout podél cesty, kterou denně procházíme, podél chodníků lemovaných trávníky či pečlivě sestřiženými živými ploty, podél zahrad nebo vysokoškolských kolejí… Všude tam jsou místa, která nemusíme minout bez zájmu, všude tam kvetou květy pro toho, kdo je chce vidět, pro toho, kdo má v rukou fotoaparát…

Tip na víkend. Prague Food Battle!   19.08.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyVíce než 40 gastronomických konceptů, svěží alkoholické i nealkoholické drinky, soutěže o vouchery do pražských restaurací, hudba a hlavně pohodová letní atmosféra, takový bude první ročník festivalu Prague Food Battle!

Jaký pes se k vám hodí?   13.08.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyNe nadarmo se říká: "jaký pán, takový pes." Pán a pes, to je dvojka, která se vzájemně doplňuje. Povaha psa musí sednout vašim zvykům. Proto pokud toužíte po pejskovi, vybírejte srdcem, ale i rozumem. Jestliže se vám líbí husky, tak si ho nepořizujte, pokud nejste připraveni na každodenní několikakilometrové procházky, běhy či projížďky s funícím chlupatcem daleko před sebou, který se po vás stále netrpělivě ohlíží, kde se tak couráte

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  23  24 25 ... až 286

Celkový počet stran Rozhledny je 286. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2698 s