Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 13.8.2020, svátek má Alena 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 502
Registrovaní čtenáři: 509
Publikovaných článků: 12927
Komentářů: 11145


MěřeníRozhledy - Pohled z Rozhledny do všech světových stran

Jak originálně slavit dětské narozeniny   30.08.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyChcete uspořádat vašemu potomkovi pěknou narozeninovou oslavu, ale nevíte, jak na to? Rádi byste dětem pozvali spolužáky, ale nemáte na to dost velké prostory? Chtěli byste to celé zvládnout beze stresu? Potom je určitě nejlepším řešením se obrátit na někoho, kdo vám poskytne dostatečné místo, zařídí pohoštění i zábavu, profesionálně se o hosty postará a nakonec po nich i uklidí. Stačí jen všechny pozvat. Přesně takovou službu dostanete v brněnském BRuNO family parku.

Elixír mládí pro vaši pleť? Bezmála je na světě!   28.08.2016   Michaela Wilhelmová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledySnažíte se udržet si nadhled a nestresovat se, dodržujete pitný režim, v jídelníčku máte dost zeleniny a sportujete? Pak děláte pro svou dlohověkost víc, než většina lidí. Zejméma dámy by ale k dlouhověkosti přidaly i výsadu krásné pleti. Jak alespoň částečně ošálit přírodu?

FOTOPOSTŘEHY: Když lyže nahradí kola   27.08.2016   Radim Cejnar   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyZimní biatlon zná asi každý, jeho letní varianty jsou již známé méně. Kromě možnosti vyměnit lyže klasické za ty na kolečkách je tu i možnost, že lyže zcela nahradí kola, většinou ta horská. Rozdílů je ale více, podstatný je i počet diváků. Protože v areálu, kde jsem v březnu dlouho před začátkem exhibice podupával na sněhu, snažil se nezmrznout a uhájit v davu ostatních diváků místo na fotografování, jsem měl najednou před začátkem dopoledních závodů možnost volného pohybu…

5 zásad, jak dítěti vybrat správný sportovní kroužek   21.08.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyNabídka sportovních kroužků je v posledních letech doslova ohromující a rozhodování, kam zapsat svého potomka, čím dál složitější. Tady je pět tipů, které by vám mohly náročné přemítání trochu usnadnit.

FOTOPOSTŘEHY: Všude kvetou květy   20.08.2016   Radim Cejnar   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyVšude kvetou květy pro toho, kdo je chce vidět," je citát od Henriho Matisse.

Někdy není ani třeba nechat město daleko za zády, někdy stačí se jen porozhlédnout podél cesty, kterou denně procházíme, podél chodníků lemovaných trávníky či pečlivě sestřiženými živými ploty, podél zahrad nebo vysokoškolských kolejí… Všude tam jsou místa, která nemusíme minout bez zájmu, všude tam kvetou květy pro toho, kdo je chce vidět, pro toho, kdo má v rukou fotoaparát…

Tip na víkend. Prague Food Battle!   19.08.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyVíce než 40 gastronomických konceptů, svěží alkoholické i nealkoholické drinky, soutěže o vouchery do pražských restaurací, hudba a hlavně pohodová letní atmosféra, takový bude první ročník festivalu Prague Food Battle!

Jaký pes se k vám hodí?   13.08.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyNe nadarmo se říká: "jaký pán, takový pes." Pán a pes, to je dvojka, která se vzájemně doplňuje. Povaha psa musí sednout vašim zvykům. Proto pokud toužíte po pejskovi, vybírejte srdcem, ale i rozumem. Jestliže se vám líbí husky, tak si ho nepořizujte, pokud nejste připraveni na každodenní několikakilometrové procházky, běhy či projížďky s funícím chlupatcem daleko před sebou, který se po vás stále netrpělivě ohlíží, kde se tak couráte

Slavnostní otevření výstavy věnované Tomáši Baťovi   07.08.2016   Petr D. Mráček   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyV pražském Muzeu Grévin 2. srpna ožil fascinující svět velkého českého podnikatele Tomáše Bati. Nejzábavnější muzeum voskových figurín otevřelo ve spolupráci se zlínskou Nadací Tomáše Bati novou část expozice. Návštěvníkům zprostředkuje svět tohoto významného muže a jeho životní filozofii. Přijďte ho zažít i vy. Inspirovat a bavit bude od srpna až do konce října. 

O BAG dává sbohem pravým kožešinám   03.08.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyZnačka O Bag ve spolupráci s Aliancí za módu bez kožešin (Fur Free Alliance) oznámila svůj závazek k úplnému upuštění od používání zvířecích kožešin ve svých produktech. Další módní značky se tak přidává k rozhodnutí, které odráží zvyšující se poptávku spotřebitelů po etické, odpovědné a udržitelné módě.

Hanka Kynychová se opět hejbe a zpívá s dětmi z dětských domovů   03.08.2016   Petr D. Mráček   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyCharitativní taneční projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, který je určen dětem z dětských domovů, funguje letos již desátým rokem. Už tradičně se děti z celé České republiky sjíždějí během letních prázdnin do Hančina fitka v Praze, kde se pod vedením opravdových profesionálů učí nové choreografie a muzikálová čísla. 

Jazyková vybavenost Čechů je tristní. Pohoří každý třetí uchazeč o job...   31.07.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Jazykové znalosti Čechů stále za vyspělými západoevropskými státy zaostávají. Téměř třetina Čechů se jinak než mateřštinou nedomluví. Navíc zaměstnavatelé stále častěji hledají uchazeče, kteří jsou schopni se dorozumět více jazyky. Češi ale nejsou schopni poptávku uspokojit. Dvěma cizími jazyky hovoří necelých 23 procent obyvatel Česka ve věku od 18 do 59 let, více řečí ovládá jen šest procent lidí. Procento ale výrazně zvyšuje slovenský jazyk, kterým se domluví přes 70 procent Čechů.

Vlastimil Harapes oslavil jubileum velkolepě   27.07.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyV pražské státní opeře proběhla velkolepá oslava 70. narozenin Vlastimila Harapese. Celý slavnostní Galavečer s názvem „A tančím dál“ byl zároveň večerem benefičním. Jelikož bylo panu Harapesovi 70 let,  tak se 70,- Kč z každé vstupenky předalo pro České hnutí speciálních olympiád a vybralo se něco přes 63.000,- Kč a jedna z Vlastových kamarádek Renata Sabongui doplatila částku do 70.000,- Kč.

Hit letošního léta? Lednické Oranžové!   25.07.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky Rozhledy

Vína jako pozvánka do výjimečného Lednicko-valtického areálu. I tak lze vnímat jednu z novinek Vinařství Lednice Annovino. Vinařský semafor, na němž dlouhá léta přeblikávala bílá, růžová a červená, letos obohatilo o čtvrtou, oranžovou barvu.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  25 ... až 288

Celkový počet stran Rozhledny je 288. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2785 s