Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 20.1.2020, svátek má Ilona 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 500
Registrovaní čtenáři: 506
Publikovaných článků: 12801
Komentářů: 11050


MěřeníRozhledy - Pohled z Rozhledny do všech světových stran

Chodci a koše   11.07.2016   Ivo Fencl   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyČistě teoreticky by se ulice nemusely v ideálním případě takřka uklízet. Lze si přece představit spořádané občany. Podobně to bohužel nechodí a máme základní čtyři typy chodců.

Nejznámější český tanečník   10.07.2016   Petr D. Mráček   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyAgentura Martin Production Vás srdečně zve na benefičně-narozeninový Galavečer tanečního mistra a herce Vlastimila Harapese, k jeho 70. narozeninám „A TANČÍM DÁL“. Slavnostní galavečer se bude konat již v úterý 12. července  2016 od 19.00 hodin ve Státní opeře Praha.

Otevřený rozhovor s Michalem Jančaříkem   06.07.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyS pohledným moderátorem Michalem Jančaříkem se můžeme setkávat prostřednictvím televizní obrazovky v pořadu TV Nova Počasí. Osobně pak při rozličných společenských akcích, které moderuje. Není tomu tak dlouho, co před vyprodaným Španělským sálem Pražského hradu uváděl Audienci Grand Cru Classé Bordeaux, moderoval zahájení ME ve fotbale i křest knihy Jana Šmída Francie – Co v průvodci nenajdete. Krátce na to uspořádal křest jedné ze svých vlastních publikací o cykloturistice. Již deset let jej každoročně mohou vídat návštěvníci festivalu filmových a televizních komedií Novoměstský hrnec smíchu v Novém Městě nad Metují, kam se rád vrací. Šťastný otec dvou dcer si udržuje nadhled a pozitivní přístup k životu, který mu pomáhá překonávat i složitá období spojená se závažnými zdravotními problémy, polycystózou ledvin. Je poměrně známo, že je jediným synem moderátora Petra Jančaříka, málokdo však ví, že je také nevlastním vnukem herce Jaroslava Marvana

Cvičící miminka jsou zdravější a šikovnější   03.07.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyPatříte k rodičům, kteří sami sportují a k pohybu vedou i své děti? Tak to jsou vaši potomci ve velké výhodě oproti svým nesportujícím vrstevníkům. Podle odborníků jim nehrozí tolik úrazů a celkově budou zdravější a „šikovnější“.

Za zážitky do Trail Parku   02.07.2016   Renata Šindelářová   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledySkiareál Klínovec v Krušných horách nabízí nové letní využití lanovek: na horském kole se svezete dolů po speciálně upravených cyklistickách cestách a nahoru vyjedete lanovkou. Cesty mají tři stupně obtížnosti a areál se pořád rozšiřuje.

20 rad pro klidné cestování s dětmi   26.06.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyJak asi potvrdí každá maminka, cestovat s dětmi je mnohem náročnější, než když se přesunuje z místa A do místa B dospělý. Poradíme vám, jak na to. 

Kdo si odnesl ceny na Novoměstském hrnci smíchu?   22.06.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyOčekávané výsledky soutěžních kategorií byly vyhlášeny ve večerních hodinách v Kině 70, centru festivalového dění v Novém Městě nad Metují. Festival se konal pod patronací Jana Hrušínského, který s úsměvem vítal hosty festivalu již při zahájení na Husově náměstí a se srdečnou zdravicí dorazil i na vyhlášení, kterému předcházel koncert skupiny Pozdní sběr.

Novoměstký hrnec smíchu: Festivalové pondělí přineslo workshop Ondřeje Kepky   15.06.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyV Kině 70 se už v brzkých ranních hodinách sešlo více než sto zájemců z řad dětí, které shlédly Pata a Mata ve filmu v režii Marka Beneše. Jednalo se o celovečerní film pro celou rodinu. Zájemcům o filmové zákulisí byl v odpoledních hodinách k dispozici workshop Ondřeje Kepky, který se uskutečnil v prostorách místní knihovny. Jak probíhal?

Poezie v Zastávce Českých drah   13.06.2016   Ivo Fencl   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyJarmila Flaková, Linda Hajžmanová, Antonín Lněnička a další tvůrci v akci. 

V Plzni, takhle u trati na Klatovy, možná náhodou, ale možná cíleně zakopnete o objekt takzvané Zastávky. - Dle očekávání vedle zastavují osobní vlaky (ne expresy). Ty poloprázdné soupravy směřují k nedalekým Dobřanům známým skvělou léčebnou, ve které jeden čas pracoval za plat nadále pohřešovaný básník Šebek (a ve které dodnes dělá má i jeho kamarádka Eva Válková).

Praha versus Brno: Jak voní Česko?   12.06.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyČeši a vůně. Parfémy patří dlouhodobě ke zboží, kterému se v internetovém prodeji daří a počet zákazníku rok od roku přibývá. Vůně jsou velmi intimním doplňkem, který hraje důležitou roli v každodenním životě. Jak jsou na tom Pražané, Brňané a obyvatelé dalších českých měst? Kdo nakupuje nejvíce a kolik za parfémy utratí?

Roztroušená skleróza není tabu: Nenechte si ujít konferenci Unice Roska   01.06.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyJe to nemoc, o které lidé neradi mluví. Někdy na pacientovi ani nepoznáte, že jí trpí, ovšem soukromí tento člověk mnohdy zažívá peklo. Pokud se chcete o roztroušené skleróze dozvědět více, navštivte 11. června konferenci Unice Roska. 

Vysmáté léto 25. června   28.05.2016   redakce   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyVíte o lepším způsobu, jak lépe oslavit začátek léta, než s úsměvem na hudebním festivalu Vysmáté léto? Pokud ne, rozhodně přijeďte 25. června 2016 do Kadaně! Kromě Chinaski, Kryštofu, Tří sester a Anny ještě devět dalších kapel. 

Už se to blíží. Co? Přece Prague Food Festival!   25.05.2016   Aneta Šimonková   Rozhledy  

Přečíst tento článek z rubriky RozhledyDříve byly v módě jen šaty. Možná ještě účesy. No dobře, tak i auta. Dnes je moderní kdeco, ale kdo nežije jídlem, skoro jakoby nebyl. Fotky toho, co jsme si ukuchtili k obědu nebo za co jsme se plácli přes kapsu v drahé restauraci nás bombardují na Facebooku nebo Instagramu. A má to i své pojmenování. Foodporn. Na to vás ale nelákáme. Dnes je totiž jedním z kulturních zážitků také navštívit Food festival. Jenže který si vybrat? Přece jeden z prvních a osvědčených.  

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  25 ... až 286

Celkový počet stran Rozhledny je 286. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.317 s