Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 15.5.2021, svátek má Žofie 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 506
Registrovaní čtenáři: 515
Publikovaných článků: 13071
Komentářů: 11245


MěřeníFilm - Chodíme za vás do kina aneb co musíte určitě vidět

OBŘAD – TV tip - Ve Vatikánu učí, jak vymítat ďábla   14.05.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky Film

Pod názvem Obřad uvede televize Nova Cinema americký horor s Anthony Hopkinsem v hlavní roli. Hopkinse zná český divák v mnoha polohách - jako krále Claudia, malíře Picassa, ale především jako nezapomenutelného kanibala Hannibala. nyní ho můžete poznat jako vatikánského kněze specializovaného na exorcismus - vymítání ďábla.

Outdoorové filmy do kin! Kupte si online vstupenku nebo DVD!   11.05.2021   redakce   Film  

Přečíst tento článek z rubriky Film

Pomozte 19. ročníku MFOF dostat dobrodružné filmy do kin! je název projektu, který jsme právě dnes spustili na HITHITU, a na jehož dokončení máme 45 dní.

Dobrodružství, příběhy, napětí - to je to, co festivalové filmy nabízí. Staňte se součástí festivalu a pomozte dobrodružným filmům, aby se dostaly do kin a k divákům! Budeme moc rádi, pokud se nás rozhodnete podpořit a získáte tak i jedinečné festivalové ceny!

Obsese jménem Bodyguard   07.05.2021   Kateřina Sovová   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmCenami ověnčená, fanoušky opěvovaná minisérie Bodyguard konečně vstupuje na české obrazovky. Česká televize avizuje premiéru 1. dílu na dnešní večer, a mojí svatou povinností tak je, abychom si o tomto mimořádném počinu, původně z produkce BBC, něco málo pověděli. Tak či onak, remake legendárního filmu s Whitney Houston nečekejte.

FÚSI – TV tip – Něžný obr plný neopětované lásky   07.05.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmTěžko byste hledali většího antihrdinu filmu. Titulní Fúsi je stopadesátikilový hromotluk, který v životě trpí. Pracuje na letišti, kde vozí vozíky se zavazadly k letadlům a musí snášet časté posměšky kolegů. Žije osaměle s matkou Fjolou a i ve svých více než čtyřiceti letech je stále panic. Přesto všechno jeho příběh v islandsko - dánském filmu režiséra Dagura Káriho je dojímavý a divácky zajímavý.
 

PARADE – TV tip – průvod Pride parade v Srbsku   30.04.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmCena diváků Panorama  na Berlinale 2012 a hlavní cena Ekumenické poroty za mimořádný střet sociálních hodnot a problémů naší společnosti.plus  nominace na Teddy Award, což je nejvýznamnější společensky i politicky uznávaná queer filmová cena -  to jsou ocenění filmu srbského režiséra Srdjana Dragojeviče PARADE. Nepočítaje divácký ohlas na celém světě...
 

TADY TO MUSÍ BÝT – TV tip – Shean Penn v netypické roli zastupuje otce   23.04.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmOsud vás někdy zavede na cestu, která by vás před chvíli ještě vůbec nenapadla. Sláva bývalého lídra rockové kapely Cheyenne and Fellows již před časem pominula, Cheyenne dosáhl padesátky a ze své slávy těží jen utrácením honorářů z bývalých vystoupení. 

DĚTI MOJE – TV tip – Na Havaji nemusí být vždy havaj   16.04.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmŽe život přináší nečekané komplikace poznává v tomto filmu George Clooney v roli otce dvou dcer. Žije sice na Havaji, kde je údajný ráj na zemi, je finančně zabezpečený, úspěšný, poměrně šťastně ženatý, ale...

PRAVIDLA MOŠTÁRNY – TV tip - Pravidla jsou na to, aby byla porušována   09.04.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmFilmové přepisy známých literárních děl bývají většinou ve stínu předlohy. Jak tomu bude u románu populárního Johna Irvinga PRAVIDLA MOŠTÁRNY (vyšel v plzeňském Mustangu 1994) mohou mymí opakovaně posoudit televizní divácí na programu Prima Max ve stejnojmenném filmu amerického režiséra švédského původu Lasse Hallströma.

SÍLA SRDCE – TV tip – Terorismus mění životy nevinných   02.04.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmKdyž 11. září 2001 dvě letadla narazila do budov World Trade Centre, svět se změnil. Být několik týdnů po této události novinářem, Američanem a navíc Židem a nacházet se uprostřed výbušného centra džihádu v pákistánském desetimilionovém lidském mraveništi Karáčí, které má temnou pověst mezinárodní teroristické základny, je pro dopisovatele Wall Street Journalu Davida Pearla riziko první kategorie.
 

ČERNÝ JESTŘÁB SESTŘELEN – TV tip – válečné drama podle skutečné události   26.03.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmKdyž se v roce 1992 vydalo dvacet tisíc vojáků americké námořní pěchoty do Somálska ve Výchovní Africe, aby tam potlačili občanskou válku, v niž vůdce vítězného klanu zadržoval zásilky humanitární pomoci a na tři sta tisíc lidí zemřelo hlady, svět se o tom dozvěděl. O rok později však dojde k dalšímu incidentu, když diktátorští vojáci zmasakrují čtyřiadvacet Pákistánců z mírových jednotek OSN. Do Somálska opět zamířili americké oddíly Rangers, ale o akci už se příliš nemluvilo.

TAKOVÁ ZVLÁŠTNÍ RODINKA – TV tip – Návrat nehodného otce   19.03.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmDvaadvacet let si užíval Royal Tenenbaum (v podání Gene Hackmana) světských radostí plnými doušky. Velký milovník žen a života opustil  manželku a tři děti a vydal se do světa. Jenže co teď, když je bez peněz a přátel, kteří by mu pomohli? Tak se pustí do riskantní hry – vymyslí si, že je smrtelně nemocný a apeluje na soucit svých blízkých. Ti už dávno mají své starosti a problémy, ale bývalého manžela a tatínka nemůžou nechat v bryndě, ne?

PROTEKTOR - TV tip – Co všechno jste ochotni zradit pro lásku?   12.03.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmSilné a mimořádně působivé okupační drama z doby atentátu na zastupujícího říšského protektora Heydricha v režii Marka Najbrta. Osudový vztah rozhlasového redaktora Emila (Marek Daniel) a zpěvačky a herečky Hany (Jana Plodková) je v extrémní době podroben tvrdé zkoušce. Zachrání Emil Hanu, která má židovský původ? A za jakou cenu? 

BOD ZLOMU – TV tip – Surf má své zákony   05.03.2021   Stanislav Polauf   Film  

Přečíst tento článek z rubriky FilmThriller o setkání mužů, které vzrušuje nebezpečí. Patrick Swayze a Keenu Reeves v hlavních rolích amerického kriminálního dramatu z prostředí surfařů.

Starší články - strany: 1  2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... až 129

Celkový počet stran Rozhledny je 129. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0454 s