Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 7.7.2020, svátek má Bohuslava 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 501
Registrovaní čtenáři: 508
Publikovaných článků: 12912
Komentářů: 11143


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Soutěž o Deník (všeho) schopné ženy   20.04.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže„Dobří přátelé mi říkají česká Carrie Bradshaw – tu jistě znáte ze seriálu Sex ve městě. Když o mě hovoří nepřátelé, používají zcela jiná přirovnání, ale takový už je život. A ten můj je opravdu bohatý - zvláště na zážitky, které mohu prožít snad opravdu jen já. Zážitky, které v sobě míchají lásku a sex, humorné okamžiky i trapasy, na které bych nejraději zapomněla, jiskřivá setkání i rozchody promáčené od slz…

Výherci vstupenek na akademickou aerobic show   12.04.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZe správných odpovědí jsme tentokrát vylosovali Irenu K. ze Semil, Petru T. z Kladna, Hanu J., Lenku M. z Mostu a Pavlínu S. z Havířova. Všem výherkyním gratulujeme!

Možná přijde i Woody, zasoutěžte si a přijďte taky   29.03.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePřijměte soutěž, odpovězte na pár lehkých otázek a při troše štěstí jsou vstupenky na představení vaše. A co malá ochutnávka v podobě rozhovoru s Allenem Woodym? Je tady.

Výherci hudební soutěže   23.03.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát měli v naší hudební soutěži štěstí Jakub S. z Kyjova, Marcela S. z Vrbic u Poděbrad a František D. z Nymburku. Zmíněné výhry již putují k výhercům, kterým srdečně gratulujeme.

Soutěž o lístky na akademickou aerobic show   22.03.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNetrapte jen duši, dopřejte jí na chvíli oddech a pro změnu trochu potrapte tělo. Jak říká přísloví ve zdravém těle zdravý duch. Pro tentokrát vám tedy nabízíme soutěž o vstupenky na akademickou aerobic show.

Výherci soutěže o lístky na Minifestival   08.03.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZe správných odpovědí jsme vylosovali Martinu J. a Jana H. z Prahy. Všem výhercům gratulujeme!

Hudební soutěž   07.03.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeOpět se v naší soutěži dostalo na příznivce kvalitní hudby. Tentokrát nabízíme balíček složený z disků Chodská vlna - Alou! a Nejkrásnější lidové písně od beránka v moderní orchestrální úpravě se sólovými zpěvy a s následující karaoke verzí.

Česko hledá písničku 2009 – příležitost pro skladatele písní   06.03.2009   Saša Kirilov   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeSkládáte písničky a hledáte příležitost je uvést ve známost? Právě vám je určena autorská soutěž, jejíž třetí ročník již začal. Nejvyšší čas navštívit internetový přístav www.ceskohledapisnicku.cz a zjistit si informace!

Výherci soutěže o balíček knih   16.02.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZe správných odpovědí jsme tentokrát vylosovali Zdeňku H. z Byště, Milenu K. z Přeštice, Petru T. z Kladna, Zdeňka M. z Kladna a Václava M. z Letohradu. Všem výhercům gratulujeme a přejme příjemné chvíle strávené nad knihami.

Soutěž o lístky na Minifestival   14.02.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát si v naší soutěži přijdou na své opět milovníci hudby. Není tajemstvím, že se za nedlouho bude v Českém muzeu hudby konat koncert, jenž by neměl zůstat opomenut. Přijměte od nás pozvání formou soutěže o lístky.

Betl, durch, sedma   12.02.2009   Jindřiška Kodíčková   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeV Hudčicích, malé vesničce v lůně žulových lomů, se 21. března koná II. ročník memoriálu Václava Drhy v křížovém mariáši.

Výherci soutěže Cesta na Měsíc   01.02.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZ došlých odpovědí byli vylosováni Pavla P. z Valašských Klobouků, Petra V. z Ústí nad Labem a Jiří E. z Krnova. Výhry již jsou na cestě a my všem výhercům srdečně gratulujeme!

Nemáte co číst? Soutěžte o balíček knih   31.01.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNeznám lepší způsob, než se za chmurných deštivých dní posadit do pohodlného křesílka v teple domova s dobrou knihou v ruce. Dnes Vám tento zážitek můžeme zprostředkovat i my formou soutěže o knihy, které věnovalo nakladatelství Metafora.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  11  12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2298 s