Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 14.7.2020, svátek má Karolína 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 501
Registrovaní čtenáři: 508
Publikovaných článků: 12915
Komentářů: 11144


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Soutěž Cesta na Měsíc   21.01.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDalší soutěž se nese ve znamení animované zábavy za použití 3D brýlí. V Česku tak uvidíte trojrozměrně film poprvé ve všech kinech. Pokud už jste spolu se svými ratolestmi zhlédli film Cesta na měsíc 3D, jistě už tušíte o čem je řeč. Tentokrát Vám v soutěži nabízíme předměty s motivem filmu.Vycestujte na Měsíc opakovaně, nejen v kině.

Výherci soutěže o hudební pokrm pro uši   18.01.2009   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeCeny tentokrát vyhráli Radka Č. z Prahy, Karel V. z Mostu a Eliška J. taktéž z Mostu. Všem výhercům gratulujeme a přejeme příjemný poslech.

Soutěž o hudební pokrm pro uši   20.12.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVánoční pohoda, z reproduktorů se linou vánoční koledy. Občas je však přes několikery protesty vystřídá dle vašeho názoru něco mnohem labužničtějšího. Chcete mít do sbírky další cd a neprotáčet stále stejné disky? Pak se určitě zapojte do naší přelomové soutěže, která spojí starý rok s novým. Přijměte soutěž jako povánoční dárek s přáním úspěchů a všeho nejlepšího do nového roku.

Výherci soutěže Nechte se pozvat do divadla   18.12.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTentokrát byly vylosovány Petra K. z Prahy, Helena V. a Irena N. z Prahy. Výherkyním gartulujeme, doufáme, že se inscenace líbily a poraženým přejeme štěstí do již připravované hudební soutěže.

Výherci soutěže Nadílka z pera Josepha Findera   30.11.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMezi šťastné výherce knihy Josepha Findera patří Helena N. z Prahy, Míla G. z Bílovce, Ludvík J. z Jihlavy, Helena P. z Opavy, Jana S. z Horní Plané a Jindřiška M. z Horní Bečvy. Všem výhercům gratulujeme a přejeme zábavné chvíle s knihami Josepha Findera.

Nechte se pozvat do divadla   22.11.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJelikož jsou Vánoce navzdory všemu také svátky volna. I my jsme se Vás v měsíci prosinci rozhodli pozvat ven, mezi lidi. Tentokrát Vám nabízíme soutěž o vstupenky do divadla Alfred ve dvoře na dvě rozličná představení. Doufáme, že si je náležitě užijete a přispějí k již blížící se atmosféře Vánoc.

Předvánoční nadílka z pera Josepha Findera   04.11.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeV této listopadové soutěži Vám opět nabízíme nějaké čtivo. Tentokrát to budou dvě novinky vydané v nakladatelství Metafora již zmíněného autora a to Vražedný instinkt a Power play: Nátlaková hra.

Výherci soutěže o knihu Golden Kids   31.10.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZe správných došlých odpovědí jsme vylosovali: Anežku N. z Prahy 4, Jitku M. z Jíloviště a Marii Š. z Opařan. Knihy již putují na jejich adresy a všem výherkyním gratulujeme! Poraženým naopak přejeme štěstí do již připravované listopadové soutěže.

Soutěž o knihu Golden Kids   11.10.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMilí čtenáři, v redakci jsme se rozhodli, že vám zpříjemníme chvíle s Rozhlednou i deštivé podzimní dny. Proto jsme znovu zavedli soutěže. Leč pravda, budou v krapet jiném duchu. Dnes můžete soutěžit o knihu nakladatelství Daranus a to Golden Kids. Soutěž samozřejmě odpovídá výhře a drobet se dotkne i našeho webmagazínu. My vám za redakci přejeme hodně štěstí a také chvíle pohody, které vám jak doufáme přináší i Rozhledna.

Výherce soutěže Lichotka či nadávka?   12.07.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVylosovaným výhercem soutěže se stává Martina V. z Prahy 9 a slíbená kniha putuje na její adresu.

Lichotka či nadávka?   02.06.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTématem tohoto měsíce je „dvojsmyslnost“. V souvislosti s tím vyhlašujeme čtenářskou soutěž o knihu, nazvanou „Lichotka či nadávka?“

Výherci soutěže -Hrnčířské slavnosti   23.04.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZ došlých správných odpovědí jsme vylosovali tyto výherce: Jiří V. Roudnice n.Labem , Šárka Č. Praha, Hana K. Praha. Výhercům gratulujeme!

Soutěž -Hrnčířské slavnosti na zámku Nelahozeves   08.04.2008   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeAkce se koná o víkendu 26. – 27.4. od 9.00 do 17.00. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky a prodej rozmanitých keramických výrobků, prohlídky nové zámecké expozice,dobový program včetně her pro děti i dospělé a ukázky sokolnictví.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  12  13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2333 s