Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 2.7.2020, svátek má Patricie 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 501
Registrovaní čtenáři: 508
Publikovaných článků: 12911
Komentářů: 11140


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Soutěž o produkty mandlové péče o pleť   04.12.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeOdpovíte-li správně do 16. prosince na všechny čtyři otázky v textu, a své odpovědi zašlete na adresu soutez@webmagazin.cz, můžete vyhrát produkty mandlové péče o pleť. Z došlých odpovědí budeme losovat tři výherce, kteří obdrží kosmetický balíček Weleda.

Výherci soutěže o vstupenky na Advent   30.11.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZ došlých odpovědí jsme vylosovali tyto výherce: Martina K. (Beroun), Michaela V. (Hrádek nad Nisou), Jana D. (Odolena Voda), Jaroslava N. (Liberec), Jan Z. (Stráž pod Ralskem),Michal R. (Praha), Hana V. (Praha), Jana Č. (Praha),Petr K. (Praha), Radovan D. (Kladno). Všem výhercům srdečně gratulujeme!

Soutěž o vstupenky na Advent v Nelahozevsi   20.11.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeLetos se jako tradičně koná akce s názvem Advent na zámku Nelahozeves. Pokud správně odpovíte na otázku v článku, a budete mezi deseti vylosovanými, můžete získat vstupenku zdarma pro dvě osoby.

Soutěž o 3 x 2 vstupenky na TEST.Ost.Er.On   14.11.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePokud chcete navštívit originální představení TEST.Ost.Er.On v divadle ALFRED VE DVOŘE, zúčastněte se naší soutěže o 3 x 2 vstupenky na toto představení. Více informací v článku.

Kdo vyhrál DVD?   20.09.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeV posledních týdnech jste nám odpovídali na otázku, jak se Vás dotkla změna Nerawebu na Rozhlednu. Velice nás potěšilo nejen množství došlých odpovědí z celé republiky, ale také fakt, že nikdo ze čtenářů neodpověděl, že změnu vnímá záporně.

Soutěž o DVD: Vzpomínka na Neraweb   22.08.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVyhlašujeme novou soutěž o dvě DVD nazvanou "Vzpomínka na Neraweb". Stačí odpovědět na jednu otázku, jejíž znění najdete v obsahu článku.

Výherci soutěže s Letními shakesp. slavnostmi   15.08.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZe správných došlých odpovědí jsme vylosovali tyto výherce: Magda T. Louny, Aleš N. Strakonice, Zuzana K. Aš, Viola D. Praha, Václav M. Pelhřimov, Alena S. Slaný, Květa W. Nový Rychnov, David A. Dobříš, Marie S. Hořepník, Jan M. Písek.

Soutěž se seriálem Ztraceni o stylové letní ceny   10.08.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZřejmě nejpopulárnější seriál současnosti, akční sága Ztraceni, se dočká opakování kompletní druhé a třetí řady na kanálu AXN. Ten seriál vysílá od jeho počátku od roku 2005. Všechny epizody 2. série budou uvedeny o víkendu 18.-19. srpna, zatímco všechny epizody 3. série se budou vysílat následující víkend 25.-26. srpna.

Výherci soutěže o pět knih z nakl. Metafora   06.08.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZ došlých odpovědí jsme vylosovali tyto výherce: R. Vejvodová Pelhřimov, M. Petráková Humpolec, K. Šustek Krnov, V. Hájek Rýmařov, B. Nečesaná Mohelnice. Všem srdečně gratulujeme!

Výherci soutěže o deset knih Sudoku   06.08.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZ došlých správných odpovědí jsme vylosovali tyto luštitele: M. Miškeříková Břeclav , T. Kutý Město Albrechtice, J. Mottlová Tlučná, L. Theuerová Krnov, O. Kašparová Písek, J.Korpášová Stráž pod Ralskem, F. Dráždil Štěnovice, I. Saibtová Mělník, M. Štecherová Opařany, P. Najbrt Brno. Všem výhercům srdečně gratulujeme!

Soutěž o pět knih z nakladatelství Metafora   26.06.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePublikace s prostým názvem Pes je trochu netypickým atlasem psů. Nabízí veselé obrázky psích miláčků s vážnými informacemi o plemenech.
Pokud se chcete stát jejím šťastným majitelem, správně odpovězte na soutěžní otázky v článku.

Soutěž s Letními shakespearovskými slavnostmi   22.06.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeLetní shakespearovské slavnosti (21. června – 14. září), které každoročně netrpělivě očekávají tisíce diváků, přinášejí letos opět výjimečnou podívanou a také řadu novinek. Kromě nově nastudované Bouře s Janem Třískou v roli Kalibana se v Praze poprvé objeví i česko-slovenské představení Jak se vám líbí s Mariánem Labudou, Martinem Dejdarem a sestrami Norisovými.

Soutěž o deset knih sudoku   20.06.2007   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTen, kdo správně vyluští níže uvedený soutěžní hlavolam sudoku, a bude mezi deseti vylosovanými, dostane knížku hlavolamů sudoku s rozhovorem s mistryní republiky Janou Tylovou.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  13  14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2369 s