Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je neděle 24.1.2021, svátek má Milena 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 503
Registrovaní čtenáři: 512
Publikovaných článků: 13007
Komentářů: 11185


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Do kin se chystá horor s Danielem Radcliffem - Vyhrajte jeho knižní předlohu!   17.02.2012   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVydařený horor Žena v černém se chystá do našich kin 23. února. Tři z vás mají jedinečnou šanci ulovit pro sebe v češtině právě vycházející knižní předlohu filmového trháku! Stačí odpovědět na jedinou otázku...

Nová soutěž: Jiří Bárta a Dagmar Pecková. Máme pro vás na ně 2 x 2 vstupenky!   13.02.2012   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeCharismatické hvězdy světového jména, operní pěvkyně Dagmar Pecková a violoncellista Jiří Bárta, společně s Komorní filharmonií Pardubice pod vedením šéfdirigenta Marko Ivanoviće vystoupí na mimořádném benefičním koncertě Nadačního fondu Kolowrátek 31. 3. 2012 v 19 hod. ve Stavovském divadle. Buďte u toho! S Rozhlednou vyhrajete čtyři vstupenky!

Rybaříte? Tak to rychle soutěžte o vstupenky na veletrh Moderní rybář!   11.01.2012   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVýherci si mezi sebe rozdělí 40 čestných vstupenek na veletrh Moderní rybář, který se uskuteční ve dnech 26. až 29. ledna 2012 ve Veletržním paláci výstaviště v Praze – Holešovicích.

První soutěž roku 2012: Máme pro vás hned tři knížky! Vybrat si můžete vy.   04.01.2012   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeStýská se vám po Vánocích? Na Rozhledně ještě nekončí. Protáhneme si je až do února. V první letošní soutěži si dělejte chutě na tři knížky. Dáme vám vybrat. Kterou z nich budete chtít?

Pod stromeček jsme nadělili šest kalendářů a knížku   24.12.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeV první řadě přejeme všem našim čtenářům krásné a pohodové Vánoce. A v řadě druhé vám prozradíme, komu jsme pod stromeček nachystali jeden ze šesti soutěžních kalendářů, či knížku od Zdenka Ležáka i s autogramem.

DVD a řadu dalších dárků od National Geographic channel získávají...   14.12.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeKdo věděl, že Pearl Harbor je přístavem na Havaji a hrál s námi o další pěkné ceny, nechť bedlivě sleduje, zda není mezi vylosovanými. Těm už dárek v tuto chvíli putuje do schránky...

Vyhrajte pod stromeček sci-fi knihu G2R s věnováním přímo od autora!   01.12.2011   Petr Koutský   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMáte rádi netradiční knihy, které vás ve svém ději přenesou do fantastického světa? Pak soutěžte o novou knihu G2R od českého autora Zdeňka Ležáka! Díky ní se ocitnete ve víru kosmických bitev a vzdálené planety, o jejímž budoucím osudu se má právě rozhodnout.

Velká vánoční soutěž o šest kalendářů!   28.11.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeHledáte užitečný dárek pod stromeček nebo jste si zkrátka ještě nekoupili nový stolní kalendář? Tak to je naše nová soutěž přesně pro vás! Ve hře je šest praktických kalendářů - a dokonce si můžete vybrat, který se vám líbí víc!

Největšími básníky Rozhledny se stávají...   23.11.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePročetli jsme si díla prozaická i poetická a demokratickým hlasováním vybrali tři nejlepší kousky. Které to jsou a co získají?

DVD Pearl Harbor, designové bloky, psací potřeby i vůně - To vše může být vaše!   15.11.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeŠest letadlových lodí vysílá ráno 7. prosince 1941 na 353 letadel proti americké základně v Pearl Harboru. Následky známe všichni. Připomeňte si nechvalně proslulou událost spolu s námi - a vyhrajte některou ze tří cen, které na vás již čekají u nás v redakci! Stačí odpovědět na jednu lehkou otázku...

Vyhrajte vstupenky na koncerty Tata Bojs   03.11.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePředstavujeme vám další soutěž pořádanou televizním kanálem National Geographic. Výherci se zdarma podívají na koncert k novému CD skupiny Tata Bojs!

Pro velký úspěch opakujeme: Hrajete o tři knížky dle vlastního výběru!   14.10.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMožná si vzpomenete, že na Rozhledně tato soutěž již proběhla. A setkala se s ohromným ohlasem. Rozhodli jsme se proto ji zopakovat, ovšem s jinými pravidly, pro mnohé kreativnějšími, pro jiné nepřekonatelně těžkými. Pokusit se vyhrát vás ale krom pár minut času nebude stát vůbec nic. Tak proč to nezkusit?

Večery nad knížkou bude trávit...   12.10.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeV zářijovo-říjnové soutěži mohli hned tři z vás vyhrát čtení na stále delší a chladnější podzimní večery. Tři publikace Věř mi již balíme do obálek - nepřistane jedna z nich ve schránce zrovna vám?

Starší články - strany: 1 2 3 4  5  6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2021 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2352 s