Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 11.7.2020, svátek má Olga 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 501
Registrovaní čtenáři: 508
Publikovaných článků: 12914
Komentářů: 11143


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Vyhrajte den na rybách s Jakubem Vágnerem a řadu dalších cen   07.04.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVe spolupráci s televizním kanálem National Geographic vám přinášíme další soutěž. Znáte nejúspěšnějšího rybáře Jakuba Vágnera? Že jen z televize a rádia? To se může rychle změnit!

Nová soutěž (nejen) pro pány: Ceny, se kterými se večer nudit nebudete!   07.03.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJe vám víc jak 18 let a váš vztah k pornografii lze označit za víceméně kladný? Pak s námi hrajte o balíček pro dlouhé jarní večery! V nenápadném balení vám pošleme pěkné počtení plné fotografií i DVD!

Tři výherci, tři knížky. Necestují do schránky zrovna vám?   04.03.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeÚnorová soutěž Rozhledny byla ušita na míru všem, kdo rádi šustí stránkami knížek a nechávají se vtáhnout jejich obsahem. Každému dle jeho gusta, řekli jsme si - a dali vám, čtenářům, na výběr.

Vyhrajte v únorové soutěži tři knížky dle vlastního výběru!   02.02.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeLíbila by se vám více duchovnem čišící beletrie pojící starověké civilizace s dneškem, pojednání o auře a energiích, včetně jejich dopadů na lidské soužití, či více pragmatickou příručku ke každému loupnutí ve vašem těle? Hrajte s námi o tři knížky, kterou z nich dostanete je jen na vás!

Tričko si obleče a skládačku složí... výherce naší soutěže!   01.02.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVe spolupráci s televizním kanálem National Geographic a vojenským dokumentem RESTREPO jste hráli o tři pěkná trička plus tři skládačky k tomu. Odpovědí přišla celá řada, osudí však smělo vydat jen tři...

Na slavnostní premiéru nového filmu Nickyho rodina se podívá...   19.01.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeDalší ze soutěží webmagazínu Rozhledna skončila již v pondělí. Zajímá vás, kdo vyhrál dvě vstupenky na velkolepou podívanou i debatu, na níž se pokusí dorazit i 101letý sir Nicholas Winton?

Zúčastněte se slavnostní premiéry filmu Nickyho rodina! Hrajte o lístky pro dva!   10.01.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZajděte si s doprovodem na slavnostní premiéru nového film Mateje Mináče Nickyho rodina, který přináší dosud nezveřejněná fakta a svědectví o záchranné akci nemající v novodobé historii obdoby. "Nickyho rodina" odhaluje další peripetie osudů 669 českých a slovenských dětí, které zásluhou Nicholase Wintona přežily II. světovou válku. Buďte u toho!

Vyhrajte s námi stylová trička a 3D skládačky!   05.01.2011   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeLednová soutěž je tu! Tentokrát si pro vás Rozhledna připravila výhry od televizního kanálu National Geographic. Tři z vás nechť si udělají v šatníku místo na nové tričko - a trojdimenzionální skládačku dostanete navrch! Jako vždy, stačí odpovědět na tři jednoduché otázky...

Komu jsme poslali kalendář pod stromeček?   22.12.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePoslední předvánoční soutěž o tři kousky vydařeného kalendáře s tajuplnými místy Čech je u konce. Třem výhercům jsme již v pondělí odeslali zasloužené ceny poštou. Komu by měly kalendáře přistát ve schránce?

Velké migrace znají výherce. Kdo poletí do Afriky?   10.12.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVýherce soutěže National Geographic Channel (NGC) o expedici do Afriky již převzal z rukou zástupkyně NGC pro Českou a Slovenskou republiku Lady Dobrkovské a specialistky marketingové komunikace CK Fischer Jindry Hoblerové dárkový certifikát s potvrzením hlavní výhry. O výhru jste mohli zápolit v listopadu i skrze webmagazín Rozhledna.

Vyhrajte pěkný dárek pod stromeček: Unikátní kalendář v limitované edici!   01.12.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNová soutěž je tu! Na tři výherce v redakci čeká vydařený kalendář na rok 2011. Ať jej už chcete pro sebe, nebo jako dárek pod stromeček svým blízkým, neváhejte zodpovědět tři jednoduché otázky a třeba přistane právě u vás!

Žhavte přehrávače, známe výherce 2DVD s Mňágou!   29.11.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže28 klipů, záznam živého koncertu z Lucerny a jako bonus kultovní film Petra Zelenky Mňága - Happy End. Pořádná nadílka na dvou DVD čeká již na tři výherce. Komu že se brzy na monitoru či televizi rozběhne zdařilý snímek a pokoj ovládne pohodová muzika populární hudební formace?

Vyhrajte 3 zbrusu nová dvojDVD Mňágy s muzikou i kultovním filmem!   26.10.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeStačí odpovědět na tři jednoduché otázky a exkluzivní 2DVD skupiny Mňága a Žďorp s profi záznamem koncertu, 28 klipy a v Čechách vůbec poprvé na DVD vycházejícím kultovním filmu Mňága: Happy End může být vaše!

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6  7  8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2432 s