Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 14.7.2020, svátek má Karolína 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 501
Registrovaní čtenáři: 508
Publikovaných článků: 12915
Komentářů: 11144


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

Pokračování soutěže s National Geographic   18.10.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVe hře spuštěné zároveň s pořadem Velké migrace je expedice do Afriky a celá řada dalších skvělých cen. Stačí poslat SMSku a třeba si můžete kufr na expedici balit právě vy...

Film o cestě ke slávě již putuje ke třem čtenářům Rozhledny!   05.10.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMinulý týden skončila soutěž o tři DVD filmu Fame - Cesta za slávou. Poštovní doručovatelé již co nevidět předají výherní balíček třem šťastlivcům. Nejste mezi nimi?

Soutěžte s National Geographic o expedici do Afriky a další skvělé ceny!   04.10.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZároveň s pořadem Velké migrace vypuká soutěž National Geographic o skvělé ceny. Rozhledna je jejím mediálním partnerem, otázky proto naleznete i u nás. Držíme palce, ať se na dalekou dovolenou vydá právě některý z našich čtenářů!

Čtenáři Rozhledny stráví noc s Helenou Vondráčkovou   13.09.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeA nejen s ní. Užijí si zábavu i s Bárou Basikovou, Petrem Kolářem, Jiřím Kornem, 4Tetem a dalšími umělci! Koncem minulého týdne jsme vylosovali výherce Noci v opeře. Koho čeká jedinečný kulturní zážitek?

Vyhrajte s Rozhlednou tři Cesty za slávou - FAME!   01.09.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJsou mladí, talentovaní a milují hudbu i tanec. Světoznámý trhák FAME (Sláva) vychází na DVD! V redakci pro vás máme tři připravená. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a mohou být právě vaše!

Vyhrajte 6 vstupenek na kolosální koncert Helenky Vondráčkové na Broadway!   09.08.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže20. září vypuká velká show s Bárou Basikovou, Petrem Kolářem, Jiřím Kornem a 4Tetem a dalšími umělci, samozřejmě v čele s nezapomenutelnou Helenou Vondráčkovou. S Rozhlednou můžete nyní ukořistit 6 vstupenek (3 výherci po dvou lístcích) na tuto úžasnou hudební událost! Stačí odpovědět na tři otázky...

Zapeklité knižní případy sympaťáka Murdocha již znají své majitele   06.08.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePětice nedávno vydaných knížek Vražda v zapadlé uličce alias Případy detektiva Murdocha, kterého si určitě pamatujete z televizní obrazovky, brzy poputuje k pěti výhercům Rozhlednové soutěže. Jste mezi nimi?

Just shoot it!   17.07.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVášnivě rádi fotíte a je vám mezi 15 a 26 lety? Tak to neváhejte a zapojte se do fotosoutěže, kterou pořádá Vyšší odborná škola publicistiky, se kterou Rozhledna spolupracuje. Čeká na vás předplatné magazínu, poukázky na cokoliv ve Foto Škoda, ale zpátečný jízdenky od Student Agency do skvělých destinací! A to už stojí za to...

Ke třem z vás se již stěhuje Zelený Raoul   14.07.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeBřitkým humorem oplývající zelený ufon již brzy zaťuká na dveře u tří čtenářů Rozhledny - vylosovali jsme tři výherce soutěže o sborník komiksových příběhů glosujících naši politickou scénu. Kdo měl tentokrát štěstí?

Vyhrajte 5 detektivek s Murdochem - Znáte z TV seriálu!   07.07.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeRozhledna se stala partnerem knížky Případy detektiva Murdocha - Vražda v zapadlé uličce nakladatelství Jota. I díky tomu v této soutěži nevyhrají jen tři, ale hned pět výherců! Stačí odpovědět na pět otázek a skvělá publikace může putovat rovnou k vám!

Již víme, kdo z vás uvidí orientální show!   10.06.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZalosovali jsme v osudí soutěžního redakčního mailu a vylosovali dvě výherkyně, které se již tuto neděli podívají na překrásný taneční orientální večer v KD Krakov.

Hrajte s námi o tři nové knížky Zeleného Raoula!   08.06.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJe břitký, mezi záplavou klasických superhrdinských komiksů působí dosti netradičně a celebrity i politici jej častují žalobami. Zná ho snad každý. Zelený ufoun Raoul, již drahné roky komentující dění na našem českém place, se teď může přestěhovat i k vám!

Vyhrajte 2x2 vstupenky na okouzlující večer orientálních tanců!   21.05.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeRozhledna si pro vás v nové soutěži připravila čtyři vstupenky na fascinující podívanou ladnosti, skvělého tance a krásných kostýmů. V neděli 13. června 2010 můžete být u toho!

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7  8  9 10 11 12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2383 s