Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 11.7.2020, svátek má Olga 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 501
Registrovaní čtenáři: 508
Publikovaných článků: 12914
Komentářů: 11143


MěřeníSoutěže - Čtenářské ankety, soutěže s otázkami a cenami

V sobotu půjdou s Rozhlednou křepčit na koncert samé dámy   20.05.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže22. května vypukne ve večerních hodinách v pražském klubu GOX (bývalý Bunkr) koncert dvou kapel. Jako první se na pódiu ukáže živelná formace Hakka Muggies, jako druzí nastoupí A Band. Tři z vás s doprovodem se na koncert podívají spolu s Rozhlednou!

Kdo z čtenářů Rozhledny vykrmí svou kočku?   11.05.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVylosovali jsme tři výherce kočičího ráje, respektive pěti balení kočičích granulí, které již putují k...

Zajděte si v květnu na živelný koncert! S Rozhlednou vyhrajete vstupenky!   07.05.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeNová soutěž je tu a udělá radost všem příznivcům dobré alternativnější hudby. Máte rádi rock, punk nebo irskou či bretaňskou muziku? Tak to je přesně pro vás! Ve hře jsou totiž pro tři z vás dvě vstupenky na koncert dvou kapel - Hakka Muggies a The Puppits.

Komu se v přehrávači roztočí nové CDéčko POINTS?   29.04.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžePokud jste s námi soutěžili o zbrusu nová CD kapely POINTS, jistě vás zajímá, zda výherní los nepadl právě na vás. Čí sluchové receptory polechtá disk této jazzové formace?

Máte kočku? Zajistěte jí s Rozhlednou pohodový život v nové soutěži!   19.04.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTři z vás vyhrají hned pět balení kočičích pochoutek. Samozřejmě zdravých, granulovaných. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a pět balíčků granulí může přistát u vás doma!

Z kterých čtenářů Rozhledny se stanou záhodologové?   24.03.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeVčera jsme vylosolovali výherce další z našich soutěží. Zajímá vás, kdo se podívá na Festival světových záhad a mystérií, který se odehraje již tuto sobotu v Praze?

Vyhrajte tři CDéčka kapely POINTS!   22.03.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeMáte rádi jazz? Tak to je tahle muzika přesně pro vás! Ne nadarmo si POINTS přivezli i ocenění z prestižní soutěže mezinárodního jazzového festivalu ve španělském Getxu. S Rozhlednou mají tři z vás jejich kvalitní CD na dosah!

Kdo vyhrál v soutěži Rozhledny CD Mňágy?   17.03.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeTři z vás se mohou těšit, až jim do schránek dorazí výhra v podobě nového CD kapely Mňága a Žďorp s podtitulem Takže dobrý. A kteří čtenáři že měli to štěstí?

Vyhrajte 3 x 2 vstupenky na Festival světových záhad & mysterií!   15.03.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeZajímají vás tajuplné jevy, ufo, léčitelství i génius loci některých míst? Anebo si jen chcete poslechnotu skvělou muziku a vyhrát krásné ceny v tombole? Ke všemu dostanete příležitost na pražském Festivalu světových záhad a mystérií 27.3., na který můžete právě vyhrát vstupenky!

Kdo bude bydlet s modrým slonem?   23.02.2010   Anna Burdová   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeJste tvůrčí a rádi byste své dílo ukázali světu? Nyní máte jedinečnou příležitost tak učinit v celostátní soutěži o Cenu modrého slona. Ať už máte ambice spisovatelské, malířské, hudební či divadelní, nebo rádi tančíte, vyrábíte z keramiky a textilu, určitě mezi deseti vyhlášenými kategoriemi najdete tu, do níž budete moci svou práci přihlásit.

Kteří čtenáři Rozhledny stráví večery nad knížkami?   18.02.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky Soutěže... aneb Vyhlášení výherců soutěže o horor T.M.A, krásnou knížku ladovských říkadel a svěrákovských povídek.

Vyhrajte 3 zbrusu nová CDéčka Mňágy!   15.02.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeHudební formace Mňága&Žďorp vydává nové album s názvem Takže dobrý. 12 čerstvých písniček již čeká na tři z vás! Stačí zodpovědět jednoduché otázky a CD může být vaše!

Nová soutěž: Hrajte s námi o krásné knížky!   20.01.2010   redakce   Soutěže  

Přečíst tento článek z rubriky SoutěžeStačí odpovědět na tři jednoduché otázky a můžete vyhrát hned několik pěkných knížek z nakladatelství Fragment! V redakci Rozhledny na vás již netrpělivě čekají Povídky Zdeňka Svěráka, horor T.M.A. i Velká kniha českých říkadel s ladovskými obrázky.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8  9  10 11 12 13 14 15 16 17

Celkový počet stran Rozhledny je 17. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2020 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2422 s