Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 23.5.2022, svátek má Vladimír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13214
Komentářů: 11302


MěřeníHudba - Zajímavosti z hudebního světa

Modrý jazyk představí Billy Barman Praze už 14. 5. v Rock Café   10.05.2014   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaBilly Barman momentálně koncertují jako o život. Hraní na Majálesech v Čechách i na Slovensku prokládá turné Back To The Clubs. V Rock Café představí už 14. května stále čerstvou desku Modrý jazyk. Těšit se můžete i na hosty v podobě Bad Karma Boy.

Pavel Steidl, Republic of Two a Voila hrají v Betlémské kapli pro Sluneční školu   07.05.2014   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaVystoupení kytarového virtuoza Pavla Steidla, kapely Republic of Two a Voila, moderátor Jaroslav Dušek, dražba fotografií a především dobrý pocit z podpory smysluplného projektu - to vše čeká návštěvníky benefičního koncertu pro Sluneční školu Surya 22. května v pražské Betlémské kapli.

Je fajn kopnout se občas do zadku, říkají IAN k nové desce Voyage   03.05.2014   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaDebutová deska IAN nesoucí název Voyage má přesvědčit i překvapit. Přesvědčit všechny ty, kteří podpořili jejich vítězství v loňském ročníku YouTube festu a následné fanoušky o tom, že deska potvrzuje jejich úspěšné dosavadní působení. Překvapí pak ty, kteří svou cestu ke svérázným IAN zatím hledají.

Vivat musica!   28.04.2014   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaUnikátní výstava Vivat musica! se zaměřuje na vztah hudby a výtvarného umění v průběhu více než pěti století – od děl s mytologickými či profánními tématy v renesanci a baroku přes portréty význačných hudebníků a skladatelů až po práce integrující hudební principy do vlastní struktury výtvarného díla ve 20. století.

Natruc Majáles v Kolíně navštíví nejkontroverznější český rapper   26.04.2014   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaMajálesové oslavy v Kolíně se již podruhé uskuteční pod hlavičkou festivalu Natruc. Po loňském úspěšném ročníku nabídne v sobotu 3. května akce s názvem Natruc Majáles kapelu Imodium, rappera zvaného Ektor či zpěvák Voxel.

Česká republika zažije peklo – míří sem drsní hoši z Dog Eat Dog!   25.04.2014   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaCelosvětově známá legendární kapela Dog Eat Dog míří do České republiky a jak sami slibují, je se na co těšit! Tato americká kultovní formace známá především z devadesátých let zde v rámci své koncertní šňůry zazpívá hned v osmi městech své největší hity a, jak je u ní zvykem, rozpoutá opravdové peklo! A pozor – hoši z Dog Eat Dog mají obrovskou slabost pro české holky a pivo…

HIP-HOPová hvězda SCHOOLBOY Q přijede v květnu do Prahy!   09.04.2014   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaSkvělá zpráva pro fanoušky hip hopu! Jedna z největších současných hvězd amerického hip hopu, rapper Schoolboy Q vystoupí v pražském klubu Roxy! Stane se tak ve středu 14. května.

Skyline mají nový klip k singlu Fairytale Teller   07.04.2014   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaSkyline mají už čtvrtý videoklip z alba Fairytapes. Tentokrát se rozhodli natočit příběh k pohádkovému songu Fairytale Teller. A protože se žádná pohádka neobejde bez zámku, vyrazili Skyline právě tam. Exkluzivní premiéra videoklipu probíhá od dnešního dne na Mixer.cz : http://mixer.cz/6/71780 Od středy bude klip zveřejněn také na YouTube.

Mňága a Žďorp chce novou desku natočit v Číně. Žádá o pomoc fanoušky   01.04.2014   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaAKTUALIZOVÁNO - Mňága a Žďorp připravuje nové album. 23 let po úspěšném debutu Made in Valmez, který posbíral spoustu ocenění a časopis Rock & Pop ho vyhlásil za nejlepší českou desku devadesátých let, vzniká album Made in China. A Mňága ho chce natočit přímo v Číně. A fanoušci v tom výrazně pomohli.

IAN prezentují první klip z nové desky s Lynchovským nádechem   29.03.2014   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaJiž brzy představí brněnští IAN své debutové album, kterým stvrdí svůj úspěšný rok 2013. Už nyní představují první singl s názvem Know Your Name, který už má také svůj videoklip. Název alba i přesné datum jeho vydání zveřejní IAN co nevidět.

Hudba královen: Romantický novoměstský klavír   28.03.2014   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaNejkrásnější skladby světové hudby, špičkoví čeští i zahraniční interpreti, překvapení v podobě účasti mladé vycházející hvězdy na každém z koncertů - to vše a mnohem více nabízí 2. ročník Romantického novoměstského klavíru. Nevšední cyklus komorních koncertů uvádějí Ivo Kahánek a Pražské klarinetové dny.

Petr Bende beneficí podpoří jedinečný projekt   23.03.2014   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaUž jste u nás mohli číst o jedinečném projektu novostavby charitativního, vzdělávacího a duchovního centra. Nyní ho podporují i takové osbnosti jako je Jiří Suchý, Katřina Neumannová nebo Petr Bende. Zaškrněte si v diáři 23. května, kdy se vyáte do Moutnic u Brna. 

Kapela WE ON THE MOON je objevem roku   19.03.2014   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaSkupina We on the Moon se stále více prosazuje na hudebním trhu a upevňuje tak svou pozici. V poslední době sklízí úspěch za úspěchem – v sobotu se stala Objevem roku 2013 v anketě Žebřík, novinka Escape From Nowhere byla nasazena do rotace Fajn rádia a zájem projevila i další rádia jako Evropa 2 či síť Kiss, která novinku zařadila do svých hitparád.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  14  15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... až 80

Celkový počet stran Rozhledny je 80. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0288 s