Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 23.5.2022, svátek má Vladimír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13214
Komentářů: 11302


MěřeníHudba - Zajímavosti z hudebního světa

Zpěvák Dan Bárta fotil za podivných okolností!   17.09.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaJeden z nejlepších českých zpěváků Dan Bárta (43) fotil na Slovensku promo fotky k připravovanému albu a velkolepému turné nazvané “MARATONIKA TOUR 2013“ za opravu drsných podmínek. Kvůli jedné fotografii ho i ostatní členy skupiny Illustratosphere, se kterou na turné vyráží, musel bagr zasypat až po hruď do písku.

Varhaník Lorentzen, který hraje pro dánskou královskou rodinu, je v Praze!   15.09.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaMezinárodní varhanní festival Audite Organum (Poslouchejte varhany) pokračoval ve čtvrtek koncertem Jakoba Lorentzena, varhaníka z kodaňského paláce Christiansborgu, kam na bohoslužby přichází i dánská královna se svou rodinou.

Blues Alive: hvězda Walter Wolfman Washington i mistři foukací harmoniky   14.09.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaPlnoletost letos oslaví největší středoevropský festival bluesové hudby Blues Alive, který proběhne od 14. do 16. listopadu tradičně v severomoravském &Sumperku.

KONCERT BASTILLE SE PŘESOUVÁ DO SASAZU!   12.09.2013   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaVšichni fanoušci britské kapely BASTILLE zpozorněte. Kvůku velkému zájmu se koncert konaný 20. listopadu přesouvá do klubu Sasazu.

Navštivte koncert Hradišťanu a poznejte unikátní kapli Panny Marie bolestné   11.09.2013   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky Hudba13. října tohoto roku v Moutnicích u Brna se uskuteční koncert Hradišťanu pro dílo výstavby Charitativního, vzdělávacího a duchovního centra s kaplí Panny Marie bolestné a přilehlým areálem relaxačně – meditačního parku pro spoluobčany v obci Nesvačilka.

Malajský label mü-nest přiveze do Prahy zenovou elektro-akustickou hudbu   07.09.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaHosty podzimního pokračování Music Infinity budou malajský laptopový producent Flica a řecký ambientní hudebník Hior Chronik. Do Paláce Akropolis přijedou 27. září jako zástupci labelu mü-nest sídlícího v Kuala Lumpuru, který je jedním z nejdůležitějších vydavatelství elektronické hudby v Asii.

Megaúspěch Celeste v USA: Má smlouvu s Pitbullem!   05.09.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaNepřehlédnutelný talent ze Starého kontinentu zaujal v posledních měsících nejedno velké světové vydavatelství v zámoří. Cestu k Celeste Buckingham si dokonce našel i jeden z nejúspěšnějších "žraloků" amerického hudebního průmyslu současnosti, raper a producent Pitbull!

Hudební překvapení: Křest EQUALS naplánoval Yemi A.D. na 6. září   31.08.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaPřední český performer Yemi A.D. se spojil s osvědčenými jmény tuzemské i zahraniční hudební scény, aby pro podzim tohoto roku přichystal debutové EP projektu EQUALS. To, že se Yemi spokojí pouze s precizním výsledkem, není žádnou novinkou a EQUALS je toho jasným důkazem.

Barokní umění v Krumlově: Čeká vás mimořádný posluchačský zážitek   24.08.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaNovodobá světová premiéra kompletní scénické verze barokní opery Siface slavného neapolského skladatele Nicoly Porpory v původních prostorách unikátního Zámeckého barokního divadla v Českém Krumlově ozdobí letošní Festival barokních umění.

Svatojakubskou baziliku naplní poetické i strhující tóny severské hudby   22.08.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaPoetická i strhující, taková je severská hudba, která zazní ve čtvrtek 22. srpna na dalším v pořadí již čtvrtém koncertu Mezinárodního varhanního festivalu. Díla soudobých a romantických skandinávských autorů představí světově uznávaný interpret z Finska Jan Lehtola.

Vizovické Trnkobraní? To jsou Kryštof, Chinaski, No Name, Miro Žbirka a další!   21.08.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaFestival Vizovické Trnkobraní se koná od 23. do 24. srpna ve Vizovicích v areálu likérky Rudolf Jelínek a oznamuje kompletní program svého 46. ročníku.

ACTIVE CHILD se představí 17. října v Chapeau Rouge!   19.08.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaAmerický DJ Pat Grossi vystupující pod uměleckým jménem ACTIVE CHILD vystoupí v České republice vůbec poprvé 17. října v pražském klubu Chapeau Rouge. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.

Kytarista MILOŠ v říjnu startuje cyklus donátorských koncertů v rytmu tanga   18.08.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaHudební program, jenž potěší obdivovatele vášnivého tanga či latinskoamerických rytmů, stejně jako zapřisáhlé milovníky vážné hudby, naplní první z večerů nového koncertního cyklu předního domácího tělesa PKF – Prague Philharmonia. Orchestr, původně známý pod názvem Pražská komorní filharmonie, po několika měsících opět uvede na tuzemskou scénu současnou opěvovanou hvězdu klasické kytary, černohorského rodáka Miloše Karadagliće vystupujícího pod uměleckým přízviskem MILO&S.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  20  21 22 23 24 25 ... až 80

Celkový počet stran Rozhledny je 80. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0336 s