Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 23.5.2022, svátek má Vladimír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13214
Komentářů: 11302


MěřeníHudba - Zajímavosti z hudebního světa

Pražský koncert Imagine Dragions je vyprodán! Předskokani budou A Banquet!   18.04.2013   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaPražská zastávka celosvětového turné americké indie-rockové kapely Imagine Dragons hlásí vyprodané SaSaZu. Podle informací od pořadatele zbývají již jen VIP vstupenky. Koncert v SaSaZu proběhne 24. dubna.

Sámer Issa a Karolína Krézlová odhalili svůj duet   15.04.2013   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaOba vzešli z televizních talentových soutěží, a i když nezvítězili, v práci jim to pěkně šlape. Teď spojili dohromady své hlasy a s dráždivým vizuálem vyslali do světa hudební pecku. Sámer Issa a Karolína Krézlová nazpívali The World is Crazy.

Průkopníci britpopu Suede zahrají 16. listopadu poprvé v České republice   13.04.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky Hudba16. listopadu přijede vůbec poprvé do České republiky slavná britská kapela Suede, která v 90. letech odstartovala velkou britpopovou vlnu a patřila v té době k nejpopulárnějším na ostrovní hudební scéně. Ve velkém sále pražské Lucerny představí své čerstvé album Bloodsports, které vyšlo letos v březnu jako výsledek reunionu v roce 2010 po sedmi letech nečinnosti.

Celeste Buckingham slaví úspěšnou sezónu   23.03.2013   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaNespočetným množstvím nominací ve slovenských i českých hudebních anketách odměnili fanoušci Celeste Buckingham za úspěšný rok 2012, ve které teprve sedmnáctiletá brunetka rozvířila stojaté vody pop-music vydáním alba Don´t Look Back s megahitem Run Run Run. Sérii proměněných nominací odstartovala jedna z nejúspěšnějších česko-slovenských zpěvaček slovenským Slávikem 2012.

Zpěvačky Amelia Brightman a Eva Mali hosty nového koncertního turné Gregorian   23.03.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky Hudba

Gregoriani  zavítají opět do České republiky. Gregorian je německé hudební uskupení, které založil Frank Peterson, cvičící Gregoriánský chorál - inspirovaný moderními, hlavně rockovými a popovými, písněmi.

Pátý koncert Pražské komorní filharmonie je před námi   16.03.2013   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaPo únorovém koncertě z cyklu Krása dneška Pražské komorní filharmonie, kdy prostory teatro NoD doslova praskaly ve švech, má dramaturgie dalšího z koncertů v hledáčku skladatele soudobé hudby, jejichž odchod ze života provázely podivuhodné okolnosti. Záhadná úmrtí – to je téma a zároveň název dalšího z komponovaných večerů, který se uskuteční v úterý 19. března v již zmíněném prostoru teatro NoD.

Extravagantní Jana Kratochvílová si zařádí s Pražským výběrem   12.03.2013   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaPřípravy na Pražský výběr Tour 2013 jsou v plném proudu. Kapela oznámila další zvučné jméno na seznamu hostů pro pražský koncert, který se uskuteční 26. března – zpěvačku Janu Kratochvílovou!

Holky z 5Angels vyrážejí do světa!   08.03.2013   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaKoncerty na světových pódiích pravděpodobně čekají na mladičké zpěvačky ze skupiny 5Angels. Před nedávnem totiž navštívily Londýn, kde podepsaly smlouvu s agenturou CAA, pod níž spadají hvězdy jako Beyoncé, Justin Bieber, Britney Spears a spousty dalších.

Gregorian přivezou do České republiky unikátní show   26.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaKoncerty vokálního souboru Gregorian jsou po celém světě vyhlášené jedinečnou atmosférou, kterou vytváří mystické spojení chorálové hudby a rockových a popových skladeb se strhující audiovizuální show. Scéna ozářená ohňovými a světelnými efekty, dokonalá souhra hlasů gregoriánských mnichů, osobité verze legendárních světových hitů…

Jamie Cullum, „Sinatra v teniskách“, se vrátí na Colours of Ostrava   24.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaPo čtyřech letech na mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava přijede britský jazzový klavírista, zpěvák a showman Jamie Cullum. „Jsme rádi, že si pro svůj návrat do České republiky vybral mezi mnoha nabídkami právě náš festival, kde se mu velmi líbilo,“ uvádí ředitelka Colours of Ostrava Zlata Holušová.

Britští Delta Heavy už si brousí zuby na Prahu   23.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaBritští drum-and-bassoví šílenci Delta Heavy pilně připravují útok na pražský Yes Club, který zahájí 8. března. Pořadatel potvrdil i nově ohlášené předskokany celé akce, mezi nimiž je zajímavý mix českých i zahraničních DJs. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro a přímo v Yes Clubu.

Monika Bagárová září v novém klipu. Je ještě víc sexy!   21.02.2013   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaOslnivé úsměvy, bezchybná image a profesionální vystupování, tak vypadá život v záři reflektorů. Když zhasnou, iluze se rozplyne a ze superstar se stávají obyčejné holky. Netouží po drahých šatech, ani zástupech ctitelů, ale po každodenních chvílích štěstí ve společnosti nejbližších.

Don´t Look Back - a rok tvrdé dřiny   18.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaSe dvěma proměněnými nominacemi v anketě Slávik 2012 odletěla Celeste Buckingham zpět do amerického Nashvillu. Ne však na dlouho, do srdce Evropy se za svými česko-slovenskými fanoušky vrátí už za měsíc. Díky jejich hlasování je totiž nominovaná na další prestižní ocenění v anketách Žebřík 2012 a OTO 2012.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  24  25 ... až 80

Celkový počet stran Rozhledny je 80. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0278 s