Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 29.3.2023, svátek má Taťána 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 508
Registrovaní čtenáři: 520
Publikovaných článků: 13390
Komentářů: 11360


MěřeníHudba - Zajímavosti z hudebního světa

Jamie Cullum, „Sinatra v teniskách“, se vrátí na Colours of Ostrava   24.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaPo čtyřech letech na mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava přijede britský jazzový klavírista, zpěvák a showman Jamie Cullum. „Jsme rádi, že si pro svůj návrat do České republiky vybral mezi mnoha nabídkami právě náš festival, kde se mu velmi líbilo,“ uvádí ředitelka Colours of Ostrava Zlata Holušová.

Britští Delta Heavy už si brousí zuby na Prahu   23.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaBritští drum-and-bassoví šílenci Delta Heavy pilně připravují útok na pražský Yes Club, který zahájí 8. března. Pořadatel potvrdil i nově ohlášené předskokany celé akce, mezi nimiž je zajímavý mix českých i zahraničních DJs. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro a přímo v Yes Clubu.

Monika Bagárová září v novém klipu. Je ještě víc sexy!   21.02.2013   Aneta Šimonková   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaOslnivé úsměvy, bezchybná image a profesionální vystupování, tak vypadá život v záři reflektorů. Když zhasnou, iluze se rozplyne a ze superstar se stávají obyčejné holky. Netouží po drahých šatech, ani zástupech ctitelů, ale po každodenních chvílích štěstí ve společnosti nejbližších.

Don´t Look Back - a rok tvrdé dřiny   18.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaSe dvěma proměněnými nominacemi v anketě Slávik 2012 odletěla Celeste Buckingham zpět do amerického Nashvillu. Ne však na dlouho, do srdce Evropy se za svými česko-slovenskými fanoušky vrátí už za měsíc. Díky jejich hlasování je totiž nominovaná na další prestižní ocenění v anketách Žebřík 2012 a OTO 2012.

Pražská komorní filharmonie hraje anglicky. Školáci se přiučí.   16.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaHned třemi koncerty odstartoval v minulém týdnu nový koncertní cyklus Pražské komorní filharmonie věnovaný dětem. Po nebývale pozitivních ohlasech, kterým se již dva roky těší její stávající cyklus koncertů pro školy, nyní přišla s myšlenkou uspořádat podobně koncipované pořady také v anglickém jazyce. PKF je tak prvním orchestrem na domácí půdě, který takový projekt pořádá.

Izraelský písničkář Asaf Avidan právě vydal první sólové album Different Pulses   10.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaDeska, která vznikla v produkci Tamira Muskata, člena formace Balkan Beat Box, obsahuje jedenáct skladeb a na iTunes navíc dvě živé písně jako bonus. Od předcházejících čtyř folkrockových alb, která kromě prvního Now That You´re Leaving nahrál s kapelou the Mojos, se liší svým jemným mixem elektroniky a kláves s akustickými nástroji – kytary, trombónu, klarinetu či trubky.

Patrick Wolf acoustic. Koncem února v Akropoli   09.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaPatrick Wolf slaví výročí 10ti let svého hudebního působení vydáním akustického alba Sundark and riverlight.

Předskokanem Slashe 11. února ve vyprodané Lucerně je česká kapela Venefica   08.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaNa vyprodaném koncertě kytaristy Slashe 11. února ve velkém sále pražské Lucerny vystoupí jako předkapela česká formace Venefica, která hraje melodický rock a metal.

Sexy Nela Boudová hledá opravdového chlapa   05.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaNejen muži zrají jako dobré víno! Jednou z těch šťastných, které popírají známky stárnutí, je herečka Nela Boudová (46). Rozverná brunetka nemá ani po čtyřicítce díky svým sexy křivkám nouzi o role, v nichž odhaluje víc než jen své nitro. Svým striptýzem ve filmu Vratné lahve rozbušila srdce nejednomu divákovi a zahrává si dál. Teď dokonce vyhlásila konkurz na opravdového chlapa!

DEEP FOREST: legenda na poli world music   03.02.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaJako pilotní akci nového projektu Top of the world uvádí Palác Akropolis koncert legendárních DEEP FOREST, kteří tak poprvé vystoupí v České republice a představí při tom své nové album.

Co si pro vás nachystal Palác Akropolis? Již dnes!   30.01.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaUž příští týden 30. ledna se těšte do Paláce Akropolis na vystoupení kapel Bratři Orffové a Živé Kvety. Koncert začíná v 19:30 a pro prvních 50 příchozích navíc jako bonus čeká 1 vstupenka zdarma na další díl EuroConnections, který proběhne 21. února a na kterém se představí nová britská skupina Candy Says a domácí Ille.

Talenti Prahy 5 vystoupí 4. února na jednom pódiu s Pražskou komorní filharmonií   27.01.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaDalší ročník hudební soutěže pro mladé talenty, kterou již pošesté pořádá Městská část Praha 5 ve spolupráci s Pražskou komorní filharmonií, nabídne jejím vítězům unikátní příležitost zahrát či zazpívat si v doprovodu jednoho z nejprestižnějších orchestrů u nás, Pražské komorní filharmonie.

MODESTEP si přijedou do Čech zahrát premiéru v únoru 2013   26.01.2013   redakce   Hudba  

Přečíst tento článek z rubriky HudbaMODESTEP jdou proti konvencím i ve svém vlastním žánru, kde je zvykem býti spíše samostatný DJ – ale MODESTEP jsou celá živá kapela složená hned ze čtyř hudebníků. MODESTEP vznikli v Londýně v roce 2010, kdy se dali dohromady bráchové Josh a Tony Friendovi (DJs) společně s kytaristou Nickem Tsangem a dalším DJem Matthewem Curtisem a začali vytvářet originální mix dubstepu s rockovými a elektronickými prvky.

Starší články - strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  25 ... až 80

Celkový počet stran Rozhledny je 80. Jít na stránku:

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0352 s