Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 7.12.2023, svátek má Ambrož a Benjamín 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 523
Publikovaných článků: 13628
Komentářů: 11402


MěřeníNa co do kina - 24. týden

14.06.2010   Stanislav Polauf   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Pro zamilované, rodiny s dětmi a pro milovníky akce se tento týden film najde. Ti, co hledají více psychologie či dokonce filmové umění, si budou muset počkat...

A-Team /The A-Team/
Plukovník John "Hannibal" Smith (Liam Neeson), poručík Templeton "Hezoun" Peck (Bradley Cooper), seržant Bosco "B.A." Baracus (Quinton "Rampage" Jackson) a kapitán H.M. "&Sílenec" Murdock (Sharlto Copley) - to je čtyřka elitních chlápků armádní jednotky, skutečných "áček" ve svém oboru. Vždy zvládali s přehledem (i když často s potem v tváři) i ty nejtěžší úkoly. Teď jsou však nasazeni do mise, jejímž výsledkem je soud za zločin, který nespáchali a vězení. Drsní váleční veteráni si poradí i s útěkem z nejpřísněji střežené věznice. Stanou se z nich vyděděnci, psanci v zemi, kterou léta chránili a za kterou bojovali.... Americký film v režii Joe Carnahana uvádí do kin Bontonfilm.

**************************************************
Bez soucitu /From Paris with Love/
Další film plný akce, ale i humoru pochází z Francie. Úředník pařížské pobočky americké ambasády James Reece (Jonathan Rhys Meyers) dostane za úkol nevděčnou práci; vozit po městě sem a tam agenta FBI Charlieho Waxe (John Travolta). Jenže agent Wax je ukecaný magor ze staré školy, libující si v násilí, zastrašování a chaosu. Ten co nejdřív střílí, pak se ptá, jestli to někdo přežil a jeho vyšetřování je všechno, jen ne normální. Jako buldozer nahrne nebohého Stevense do případu, kde se kšeftuje s kokainem, střílí do aut (i do lidí) pancéřovkou a kde člověk nejde pro ránu daleko. Film z dílny producenta Lucy Besona (který sám natočil hity jako Brutální Nikita, Leon či Pátý element a produkoval třeba sérii Taxi) režíroval Pierre Morel (96 hodin, Okresek 13). Uvádí Bioscop.
**************************************************

Toy Story 3: Príběh hraček /Toy Story 3/
Tvůrci série animovaných filmu Toy Story opět otvírají krabici hraček a přivádějí diváky do světa oblíbených postaviček v novém komickém príběhu - tentokrát ve verzi 3D. Andy se chystá odejít z domova studovat na vysokou školu a Buzz, Woody i další Andyho milované hračky končí v dětské školce a mají starosti o svoji budoucnost. Režisérem je Lee Unkrich, který měl v předchozích dvou dílech série na starosti střih a na Toy Story 2 se podílel i jako druhý režisér. Původní režisér John Lasseter zůstává jako producent. Plakát filmu najdete v perexu. Do kin uvádí Falcon.

Záložní plán /The Back-up Plan/
I poslední premiéra tohoto týdne je z distribuční společnosti Falcon. Pochází také z USA a je režijním debutem zatím seriálového tvůrce Alana Poula. V romantické komedii se představí Jennifer Lopezová jako Zoe, které se stále nedaří najít toho pravého. Když zatikají biologické hodiny a ona zatouží stát se matkou, rozhodne se pro umělé oplodnění. Když se vše podaří, objeví se muž jejích snů Stan (Alex O’Loughlin). Roztočí se vír pochyb, rozporuplných náznaků a Zoina nepředvídatelného chování. Když se Stan konečně dozví jejich příčinu není pochopitelně nadšen, ale slíbí ve vztahu vytrvat. Jak říká materiál Falconu: "Zamilovat se, oženit se a mít dítě dokáže snad každý, realizovat to v opačném pořadí a ještě tryskovou rychlostí by ale mohlo být tím nejlepším důkazem, že si dva lidé, kteří něco takového podstoupí, skutečně byli souzeni." Budou si souzeni???

                 ***************************************************

foto www.bontonfilm.cz; www.bioscop.cz; www.falcon.czKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.9959 s