Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 26.5.2022, svátek má Filip 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11302


MěřeníNatruc 2010 brzy otevře brány kolínského ostrova

14.08.2010   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Prázdniny se blíží ke konci, avšak festivalová sezona má ještě hodně co ukázat. Jednou z těchto hudebních akcí, na kterou se mohou festivaloví nadšenci těšit, je bezesporu Natruc 2010. Ten v Kolíně na Kmochově ostrově každý rok představuje nejen tuzemské a zahraniční hvězdy, ale i velmi zajímavý doprovodný program. Brány festivalu se otevřou v 11:30 v sobotu 28. sprna.

13. ročník tohoto jednodenního festivalu přinese mnoho zajímavostí. Kromě nabitého hudebního programu na hlavní stage v podobě Monkey Business, Nightwork, Bajno Band Ivana Mládka, Rybičky 48, Mandrage, AIM (IT) či Green Frog Feet (DE) nabídne festival i relaxační zónu přímo na blízkém parníku. Zde bude vytvořen prostor pro divadelní projekty a návštěvníci si tak budou moci odpočinout v kulturním prostředí. Na své si zde ale přijdou i příznivci adrenalinu. V nejbližších dnech se totiž na webových stránkách festivalu objeví výherci soutěže „Na Natruc vrtulníkem“ , kteří tak budou moci shlédnout celý areál z ptačí perspektivy.

Další zajímavé zpestření připraví i Rybičky 48, které si připravily pro festival Natruc absolutní premiéru nové písně, ve které hostují spříznění Mandrage. Vystoupení obou kapel propojí speciální bubenický set bubeníků Ondry &Storka (Rybičky 48) a Matyáše Vordy (Mandrage). Na závěr vystoupení skupiny Rybičky 48 zahrají obě kapely společnou píseň, ke které budou přímo na festivalu natáčet videoklip. Na jeho natáčení budou pozvání všichni návštěvníci.

Pokud se chcete naladit na festivalovou atmosféru, můžete navštívit výstavu fotografií z uplynulých ročníků festivalu, která probíhá v obchodním centru Futurum v Kolíně, kde v nejbližších dnech proběhnou i autogramiády skupin Nightwork, Rybičky 48 a Mandrage.

V předprodeji můžete zakoupit lístky za 250,- Kč, na místě je zaplatíte za vstupenku 300 Kč. Pořadatelé připravili rovněž výhodnou skupinovou slevu pro 5 a více osob či rodinnou vstupenku za 500,- Kč. Více informací a kompletní line-up naleznete na www.natruc.eu

kompletní servis PR Mandree promotion
fotografie
www.natruc.eu


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0252 s