Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 28.5.2022, svátek má Vilém 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníLéto skončí s Tindersticks na Střeláku!

05.09.2010   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Užijte si poslední dny festivalové sezóny 2010 ve velkém stylu! Britská legenda Tindersticks z Nottinghamu, pod vedením barytonového mága Stuarta A. Staplese, připluje ve čtvrtek 16.září na Střelecký ostrov, kde budou poprvé za dobu svého koncertování v Česku hrát pod širým nebem! Neopakovatelný hlas Staplese a melancholické melodie na Střeláku.

Tindersticks jsou na scéně již od roku 1991, jejich debutové album, jednoduše nazvané Tindersticks, vzbudilo mezi kritiky i širší veřejností poměrně značný, kladný ohlas. Charakteristickým rysem této kapely jsou podmanivé melancholické melodie, nesoucí se v pomalém rytmu. Od té doby mají na svém kontě celou řádku alb a singlů, mnoho z nich vydaných pod jejich vlastním labelem Tippy Toe Records. Písně z jejich posledního alba, nazvaného Falling Down A Mountain, na kterém kapela takříkajíc znovuobjevuje sama sebe, taktéž zazní v areálu Střeleckého ostrova.

Do 18.00 budou probíhat zvukové zkoušky, poté se kapela uchýlí do exkluzivního zázemí na palubu lodi, kotvené za stageí. Po soundchecku se v 18:30 brány Střeleckého ostrova konečně otevřou veřejnosti. Jako support band se představí čeští Please The Trees, kteří zahrají od 19.00. Krátce po 20 hodině vystoupí na podium Tindersticks, jejichž vystoupení podpoří výjimečná světelná show.

Podle dlouhodobé předpovědi má být pravé babí léto, jako stvořené pro rozloučení s vrtošivou letní sezónou. „V případě nepřízně počasí jsou připraveny pláštěnky pro všechny návštěvníky, pevně však věříme, že jich nebude třeba“ říká Barbora &Subrtová z pořadatelské agentury Exit Music. Tindersticks nechají své kytary doznít ve 22 hodin, tím však večer nekončí. Stylová afterparty v Cafe Nona na Nové scéně Národního divadla.

Předprodej vstupenek za 850 + poplatky společnosti Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream. Nově bude možné vstupenky za 850Kč zakoupit také v Café Nona. Na shledanou.

zdroj textu agentura Joesgarage
titulka
www.mumhra.com; foto www.indyroch.esKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0289 s