Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 28.11.2023, svátek má René 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 523
Publikovaných článků: 13617
Komentářů: 11402


MěřeníPřijďte na blešáček. Prodáte, nakoupíte a přispějete na děti

07.11.2010   Michaela Wilhelmová   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Nemáte ještě plán na středeční večer? Otevřete dvířka šatníku, skříní a porozhlédněte se po poličkách. Díváte se na věci, které již nepotřebujete? Přijďte je prodat. Přispějete na děti v dětském domově a ještě vám zbude na vánoční dárky.

Středa 10. listopadu si pro vás ve spolupráci s webmagazínem Rozhledna nachystala originální akci s atmosférou takřka rodinnou. V pražském Toulcově dvoře, místě, kde se stále nezapomíná na staré tradice, se v čase od 17 do 21 hodin uskuteční malý bleší trh. Vítáni jsou všichni, kdo chtějí pěknou a zachovalou věc prodat i koupat, nebo třeba jen sevřít v dlaních hrneček teplé kávy a oblíznout se nad porcí dobrého guláše. Za vstupné symbolických 30 korun se můžete smysluplně zbavit nepotřebných věcí, či si naopak pořídit řadu pěkných věcí. Odejdete s dobrým pocitem. 5 procent z každého obchodu jde totiž na charitu. Přispíváte na nový počítač (a v případě zdařilých obchodů možná i na několik počítačů) pro pražský dětský domov. Konkrétnější informace vám rádi sdělí členové pořadatelského týmu.

Ve stylovém prostoru zrekonstruovaných stájí (nebojte se, neodnesete si dárky obalené senem a kobylinci) na vís čeká i několik stánků s designovými produkty zejména pro ženy. Můžete si pořídit originální éterické oděvy, nechat si je upravit přesně dle svých představ, celé rodině se porozhlédnout po vánočních dárcích v podobě překrásných ručně vyráběných mýdlech nebo originálních špercích.

Kdo přijde do 18 hodin, může navíc v další části stájí ještě zastihnout denní program Toulcova dvora. Koho zajímá i tato část programu, nechť čte následující instruktáž:

Tvořivé i informativní odpoledne k oslavě svátku sv. Martina. Připomeneme si legendu o sv. Martinovi. Dozvíte se, že nemusí přijet jen na bílém koni a že tento den byl důležitý v životě mnoha našich předků. Z předem připraveného těsta si vytvoříte a upečete typické martinské pečivo, vyrobíte si svíčku, dekoraci na stůl a koníka z papíru.
S sebou: zástěrku na práci s těstem, krabičku na drobné předměty
Nahlašování: Nutná rezervace na tel. 271 750 548 či
info@toulcuvdvur.cz
Účastnický poplatek: 80,- (zahrnuje suroviny na výrobu těsta a náplně do martinského pečiva, materiál na drobné předměty,energii,lektorné). Dítě, které bude pracovat s rodiči, neplatí.
Vhodné pro: dospělé i rodiny s dětmi od 4 let
Místnost: Stáje 1 
 

Naviděnou na blešáčku! Těšíme se na vás na této adrese:

Středisko ekologické výchovy Hl. m. Prahy Toulcův dvůr
Kubatova 1/32
Praha 10
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2023 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.2208 s