Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 25.5.2022, svátek má Viola 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13216
Komentářů: 11302


MěřeníBrňačky na vdávání: Buďte na pozoru, svatební veletrh se blíží!

11.01.2011   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Dokonalý svatební den, nezapomenutelný pro hosty a především pro zamilovaný pár, kdo by o takovém nesnil? Určitě se proto vyplatí neponechat nic náhodě a vše včas promyslet...

Jedinečnou inspiraci nejnovějšími trendy nabídne Svatební den Brno 2011. Již sedmý ročník tohoto tradičního veletrhu se tentokrát přesune z brněnského výstaviště do prostor největšího nákupního a zábavního centra na Moravě – Olympia Brno. Slavnostní atmosféra a čilý svatební ruch zde zavládnou ve dnech 21. - 23. ledna 2011, prezentovat svůj um a produkty bude až čtyřicet vystavovatelů. Ozdobou veletrhu bude Helena Zeťová, která návštěvníkům nejen zazpívá, ale určitě také prozradí své představy o ideální svatbě.

V příjemném prostředí Olympie budou k vidění kolekce snubních prstenů nejrůznějších designů a provedení, ukázky vázaní svatebních kytic floristy předních brněnských květinářství Carmen flora, Dopita flor, Incana a dalších, ukázky svatebního líčení a účesů, stylově prostřené tabule se svatebními dorty a koláčky... a samozřejmě šaty. A pozor, zdaleka ne jen bílá klasika! „Barevné šaty jsou výrazným trendem ve svatební módě, stejně jako nařasené sukně, výrazné volány, bohaté tylové sukně, některé až se sedmi vrstvami látky, což působí opravdu velmi efektně,“ říká pořadatelka Svatebního dne Brno 2011 Mária Halahijová a dodává: „V příští sezoně určitě zabodují svatební mini šaty, ale všeobecně směřuje svatební móda k jednoduchosti, čistotě stylu podtrženého extravagantními nápady návrhářů.“

A proč se veletrh přesouvá právě do Olympie? „Po velmi úspěšném Veletrhu zdraví se ukazuje, že prostor nákupního centra s vysokou koncentrací zákazníků může být vhodným prostředím pro pořádání projektů, kde je cílovou skupinou široká veřejnost,“ říká Aleš Navrátil, jednatel společnosti Somerston Olympia CZ, s.r.o.

Svatební veletrh bude provázet řada atraktivních přehlídek aktuálních kolekcí svatební a společenské módy. Renomovaný svatební salon Magique Moment Paris uvede haute couture značky Bella Paris, Sposa Toscana, Infinity Bridal. Na pánskou módu se zaměří společnosti Maxime Fashion a Ceremoni.

Součástí svatebního veletrhu je také speciální umělecká expozice nádherné, ostře červené společenské róby velkých rozměrů od kanadské umělkyně a návrhářky Jeanne Stangeland. Její rudé šaty jsou oslavou krásy, lásky, sexuality, mateřství a ženy jako celku. Kate’s Red Dress neboli Červené šaty pro Kate mají i svou instalací, tedy zavěšením od stropu až po zem, připomínat celistvost ženy a její stabilitu. A jméno Kate také není náhoda. „V rodokmeni mé maminky se jméno Katherine pravidelně opakuje, prakticky jde o pokrevní linii od jedné Kate ke druhé přes mnoho a mnoho generací," vysvětluje Jeanne Stangeland. Olympia je jedním z několika míst, kde je možné zhlédnout expozici této kanadské umělkyně, která v současné době pracuje na sérii kreseb právě v České republice.

Organizátoři nezapomněli ani na rozptýlení a zábavu. Návštěvníci si mohou například vypustit svůj lampion s tajným přáním nebo se zapojit do soutěže Hledáme Popelku, která se stane královnou. Na vylosovanou vítězku, jejíž nožka vklouzne do ztraceného střevíčku, čekají ceny v hodnotě 100 000 Kč (např. šaty pro nevěstu i ženicha, snubní prsteny a květinová výzdoba).


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0448 s