Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 26.5.2022, svátek má Filip 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11302


MěřeníDANCE ACADEMY PRAGUE vás naučí milovat tanec

14.01.2011   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

V tanečním studiu Dance Academy Prague (DAP), jež vede tanečník a choreograf Yemi A.D., milují tanec jak začátečníci, hobby tanečníci, taneční maniaci, tak i profi tanečníci všech věkových kategorií. Letos v únoru oslaví studio DAP své první narozeniny a za rok působení prošlo taneční akademií na 1200 studentů.

Svůj styl si v tomto pohodovém prostředí nachází každý, pro koho tanec znamená radost z pohybu, uvolnění a vášeň. V nově zrekonstruovaných a rozšířených prostorech nepřekvapí moderní pojetí tanečního studia. Dance Academy Prague slibuje naučit všechny milovat tanec.

Nebylo by příjemné oddat se například Zumbě, nechat se unášet rytmem a zapomenout na vše nepříjemné? “Zumba vás pohltí kombinací latinskoamerické vášně a radostí z tance. Odbouráte tuky a stres, aniž byste na to museli myslet, a tak se rychle zbavíte všech přebytečných vánočních kil. Těším se na naše společné taneční zážitky,” vzkazuje lektorka Zumby Míša Řehořková.

Sám Yemi nás bude provázet kroky Street Dance, s jeho vícero styly jako je Funky, Hip Hop i Jazz Fusion nás obeznámí i zahraniční lektoři, například z USA, Senegalu, Japonska, Německa, Slovenska...

A jak komentuje své plány zakladatel školy Yemi A.D.? „To že si k nám lidé nacházejí cestu a nejsou to jen tanečníci, ale především netanečníci s láskou k tanci, mě moc těší. Proto jsem DAP stavěl. Já sám jsem s tancem začínal v podobném studiu v Liberci a pamatuji se, že se na mé tancování minimálně první rok nedalo dívat. Jsem rád, že se tanec stává součástí životního stylu mnoha lidí a že v sobě konečně nacházejí odvahu postavit se před velké zrcadlo a nechat se unášet hudbou. Mé studio je pro mě srdeční záležitostí. Abychom našim zákazníkům nabídli ještě lepší prostředí, rozhodli jsme se přes svátky neodpočívat, ale bourat, stavět, obkládat a natírat, no uvidíte sami! Mým cílem je, aby měl DAP duši, byl moderní, ale zároveň útulný, prostorný, čistý a především nabízel jen kvalitu."


(foto www.danceacademy.cz)


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0413 s