Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 28.5.2022, svátek má Vilém 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníVyhrajte v únorové soutěži tři knížky dle vlastního výběru!

02.02.2011   redakce   Soutěže   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Líbila by se vám více duchovnem čišící beletrie pojící starověké civilizace s dneškem, pojednání o auře a energiích, včetně jejich dopadů na lidské soužití, či více pragmatickou příručku ke každému loupnutí ve vašem těle? Hrajte s námi o tři knížky, kterou z nich dostanete je jen na vás!

Osvěžte si dlouhé zimní večery dobrým počtením, které můžete hravě získat v nové soutěži na webmagazínu Rozhledna! Ve hře jsou tentorkát tři publikace, které vám představíme pod soutěžními otázkami. Kterou z nich máte šanci vyhrát záleží čiře na Vaší volbě. Soutěž začíná 2. února a končí 28. února 2011. Do té doby nám můžete své odpovědi posílat na redakční email soutez@webmagazin.cz - k emailu nezapomeňte připojit své jméno a adresu, ať víme, kam v případě výhry publikace poslat! Knížky výhercům zasíláme automaticky po losování, výherci budou uveřejněni (samozřejmě bez adresy) do týdne na našich stránkách.

A nyní již otázky: 

1)  Jaké nakladatelství vydalo knižní tituly, o které hrajete?

Tretis / Metafora / Affora / Vraniklec

2) Který autor se na žádné ze tří knih nepodílel?

Manuela Oetingerová /  Jacqueline Nardi Eganová/ Teresa Nieckellová / Joan Liebmannová-Smithová

3) Pokud vyhrajete, kterou ze tří knih byste si přáli? 

 

Obrázky vám přiliš nenapovědí? Vyberte si z anotací! 

Loď v písku
Jenny Nowak


V obchodě je k mání za 279 korun

V časech, kdy Atlantida je ještě nekonečně vzdálenou budoucností, vzkvétá civilizace Llemurhey, společenství „stříbrných polobohů“, které vládne hmotě a rozmlouvá se zvířaty. Čas od času je vybrán nový nesmrtelný, který nese dál tajemství svého rodu. Tím posledním je mladičký Axbim. A právě on se jako jediný zachrání, když celou jeho epochu smete obrovská  smršť času. Vyvrhne jej o tisíce let později v písku egyptské pouště, 400 let po Kristu…


A zatímco Ax se těžce smiřuje s nepochopitelným životem v rodině nevzdělaného kameníka, němá otrokyně Aleyka prchá před trestem z ruky svého násilnického pána. Ten, kdo jí z rozmaru zachrání život, však není člověk, je to Noční lovec, tvor, který se živí lidskou krví…


Do hry zasáhne i stále mocnější síla: křesťanství. Tam, kde jedni vidí smrt a hrůzu, však jiní nacházejí čirou lásku. Přes zdánlivě pohádkové kulisy však ani zdaleka nejde o fantasy – je to ezoterický příběh o povaze světa…


Vztahy v zrcadle aury
Manuela Oetingerová

V obchodě je k mání za 199 korun

Od prvních kontaktů v raném dětství až k problémům stáří jsou to právě vztahy k ostatním lidem, co nás nejvíce těší, ale mnohdy také nesmírně bolí. Tato kniha jako jedna z prvních prací podobného druhu nahlíží celou širokou oblast vztahů nejen z „obyčejného“ úhlu, nýbrž z hlediska duchovních souvislostí.

Osvícení lidé dnes už nepochybují, že kromě hmotného světa nás obklopuje i svět neviditelný, duchovní. K němu patří energetická pole, nesoucí nové myšlenky i staré vazby a propojující všechny živé bytosti navzájem. A právě tato pole se mohou stát příčinou překvapivého množství konfliktů, jejichž pozadí si mnohdy vůbec neuvědomujeme. Pochopení nám může pomoci je úspěšně řešit a zvládnout.


Signály těla
Joan Liebmannová-Smithová, Jacqueline Nardi Eganová

V obchodě je k mání za 369 korun

Už se vám někdy stalo, že jste si na vlastním těle všimli něčeho, co tam až dosud nebylo – někde se objevila bulka, zežloutly vám nehty, začaly padat vlasy...  Těmto nenadálým projevům se říká signály těla, a naučíme-li se je dešifrovat, mohou nám poskytnout důležité informace o našem zdravotním stavu.


Nejde však o samotné příznaky nemoci. Ty se dostaví až později a to už cítíme bolest nebo je nám tak špatně, že neváháme a jdeme k lékaři. Signály těla nás, jak píší autorky, „zavedou spíš k holiči, k pedikérce, do kosmetického salonu či do drogerie“.
Kniha vám poradí, co mohou znamenat takové zdánlivé maličkosti, jako je vypadávání vlasů, nažloutlé bělmo či červené uši, častý neodůvodněný pocit horka, ztráta rovnováhy, brnění v rukou či nohou, noční pocení a spousta dalších.


Dříve, když ještě nebyly vyvinuty moderní diagnostické metody, spoléhali lékaři na to, co na nemocném viděli, slyšeli či nahmatali, či dokonce na to, jak byl cítit nebo jakou chuť měla jeho moč. Svým způsobem tato praxe přetrvává i v dnešní době, samozřejmě až na zmíněné ochutnávání, a je tedy zřejmé, že se diagnostika ve svém vývoji inspirovala právě lékařskou prací dávných dob.


Dobrý lékař dnes zkoumá nejen příznaky konkrétní choroby, nýbrž si všímá i indicií na viditelných částech pacientova těla: vlasech, zubech, kůži, nehtech, očích atd. A jistě se vám nevysměje, když mu naznačíte diagnózu, kterou jste si stanovili na základě této publikace.


Avšak pozor! Četbě Signálů těla by se rozhodně měl vyhnout ten, kdo trpí nejhroznější ze všech nemocí – hypochondrií.

 

Titulky knih: http://www.metafora.czKomentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.02 s