Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 26.5.2022, svátek má Filip 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11302


MěřeníZažijte VIP večer se Simonou Krainovou a Darou Rolins

15.03.2011   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Pražská nákupní galerie Slovanský dům prošla redesignem a při této příležitosti pořádá VIP večer, který bude moderovat Simona Krainová a hudebně zde vystoupí Dara Rolins. Vy můžete 17. března být jako VIP u toho, protože vstup je kapacitně limitovaný.

Dne 17. března 2011 od 20 hodin Slovanský dům představí svoji novou podobu. Ta vznikla ve spolupráci s architektkami Lenkou Langerovou a Kamilou Hornychovou.
Samy zástupkyně společnosti Artiga říkají: "Při návrhu nové tváře prostoru nákupní galerie Slovanského domu bylo nutné respektovat historický význam a památkovou ochranu této budovy. I přes veškerá omezení bylo při řešení celkové koncepce redesignu prioritou, aby se zákazník ve Slovanském domě cítil dobře a čas zde strávený si opravdu užil. Prostor nákupní galerie a kina propojí oscarový červený koberec, květinová dekorace a luxusní designový nábytek. Křeslo Nemo od Driade přináší Slovanskému domu skutečně „novou tvář“.

Zmiňovaná unikátní květinová dekorace je z dílny, již veřejnosti známého, Maria Wilda, který měl na starosti například výzdobu posledního plesu v Opeře.

Večerem bude provázet česká topmodelka, herečka a moderátorka Simona Krainová. Budete také moci nahlédnout do zákulisí focení módního editoriálu s modelkami agentury Elite Prague, které odprezentují vybrané modely známe návrhářky.

O hudební program se, za doprovodu DJe, postará Dara Rolins, jenž speciálně pro tento večer odprezentuje i vybrané kusy nábytku ze svého obchodu byDara.
Pozvaným hostům bude atmosféru celého večera zpříjemňovat i speciálně složené ambientní trio.

Ti, kdo si ještě nevyzvedli u svého oblíbeného prodejce ve Slovanském domě pozvánku, mají poslední šanci, jelikož počet pozvánek je limitovaný.


Slovanský dům
Slovanský dům patří mezi významné pražské historické památky a tímto se také odlišuje od ostatních obchodních center. Jeho charakteristická architektura a duch historie z něj dělají unikátní nákupní galerii s naprosto výjimečnou atmosférou.
Největší pýchou a vzácností nákupní galerie Slovanský dům je jeho rozlehlá zahrada ve francouzském stylu, která slouží k odpočinku a relaxaci všem návštěvníkům. Zkrátka oáza v srdci Prahy.
V letošním roce oslavuje Slovanský dům 11. výročí od rekonstrukce objektu a jeho proměny v nákupní galerii. Ta v současnosti nabízí svým zákazníkům komfortní prostředí luxusních restaurací, obchodů předních módních značek, exkluzivních služeb i moderního multikina.

http://www.slovanskydum.com  

Zdroj a foto: BlueGekko


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0424 s