Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 26.5.2022, svátek má Filip 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníVyhrajte den na rybách s Jakubem Vágnerem a řadu dalších cen

07.04.2011   redakce   Soutěže   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Ve spolupráci s televizním kanálem National Geographic vám přinášíme další soutěž. Znáte nejúspěšnějšího rybáře Jakuba Vágnera? Že jen z televize a rádia? To se může rychle změnit!

Výherce získá jedinečnou možnost strávit den na rybách se světoznámým rybářem a dobrodruhem Jakubem Vágnerem, hlavním hrdinou pětidílné dokumentární série Rybí bojovník. První epizodu seriálu uvede National Geographic Channel ve čtvrtek 28. dubna 2011 ve 22.00 hod., zbývající čtyři části budou následovat vždy každý květnový čtvrtek.

Mimo hlavní výhry mohou soutěžící získat některou z mnoha hodnotných věcných cen, které do soutěže věnovali významní komerční partneři. Student Agency nabízí výhercům zpáteční jízdenky do evropské destinace dle jejich výběru, ZOO Liberec poskytne několik celoročních rodinných vstupenek a dárkových balíčků a na ryby se výherci budou moci připravit a vydat s pomocí publikací a rybářských potřeb společnosti Kajman. Vydavatelství Multisonic vložilo do soutěže DVD, knihy a společenské hry s Jakubem Vágnerem. Komunikovat na rybách a o rybách výhercům umožní U:fon, který věnoval balíčky předplaceného internetu.

RYBÍ BOJOVNÍK: Vyhrajte “DEN NA RYBÁCH S NGC A JAKUBEM VÁGNEREM“

A jak odpovídat?
Je to jednoduché. Pošlete SMS ve tvaru RYBYmezeraODPOVED, napr. RYBY A, na číslo 9003006. Cena SMS je 6 Kč vč. DPH. Zo Slovenska zasielajte v rovnakom tvare na číslo 6661. Cena odpovednej SMS je 0,199 € s DPH.
SMS-službu provozuje MATERNA Communications a.s. a GTS Czech s.r.o.
Více na www.natgeotv.com /cz, www.premiumservices.cz

Chcete zvýšit svou šanci na výhru? Pak neváhejte a posílejte SMS, v jednom soutěžním týdnu můžete poslat až 15 odpovědních SMS zpráv. Držíme Vám palce.

V průběhu soutěže losujeme 21 výherců, zkuste i Vy své štěstí! Ceny, které věnovali naši partneři Student Agency, Kajman, ZOO Liberec, U:fon a Multisonic jsou opravdu lákavé!

Toto je SMS soutěž. Odpovídejte prosím výhradně formou SMS zpráv! Soutěžit můžete až do 17. dubna 2011
 
V jakém jiném pořadu National Geographic Channel můžete vidět Jakuba Vágnera?
a) Megastavby
b) Tabu
c) Na udici: lov rybích příšerHlavní výhra:


Den na rybách za přítomnosti Jakuba Vágnera, který naučně zábavnou formou předvede lov ryb a poodkryje rybaření z jiné stránky a přispěje svými zkušenostmi a zážitky z cest. Datum a místo uskutečnění předmětu výhry v České nebo Slovenské republice bude upřesněno v rámci dohody s výhercem o čerpání výhry. Dopravné na místo určení, ubytování, stravné, kapesné ani další náklady nejsou zahrnuty v ceně výhry. Výherce hlavní výhry souhlasí s pořízením fotodokumentace a s použitím těchto materiálů pro marketingové a PR-účely pořadatele na dobu 3 let od okamžiku pořízení těchto materiálů. Bez tohoto souhlasu nebude možné výhru uplatnit.


Vedlejší výhry:

  • Certifikát na dvě zpáteční mezinárodní jízdenky, DVD s Jakubem na rybách, Rybářský stolní kalendář Kajman, kniha Triky a tipy od Kajmana, dárkový balíček NGC
  • Roční předplatné časopisu Kajman + rybářský stolní kalendář Kajman, DVD s Jakubem na rybách, dárkový balíček ZOO Liberec, dárkový balíček NGC
  • Předplacený internet U:fon s kreditem 1000 Kč, DVD s Jakubem na rybách, Rybářský stolní kalendář Kajman, kniha Můj přítel sumec, dárkový balíček NGC
  • Předplacený internet U:fon s kreditem 300 Kč, společenská hra S Jakubem na rybách, Rybářský stolní kalendář Kajman, dárkový balíček NGC
  • Balíček jazykových a cestovních průvodců Student Agency, Rybářský stolní kalendář Kajman, dárkový balíček NGC
  • Boilies a dip na kapry Rapid Baits + rybářský stolní kalendář Kajman, kniha Můj přítel sumec, dárkový balíček NGC

Zdroj: National Geographic


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0185 s