Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 24.5.2022, svátek má Jana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13216
Komentářů: 11302


MěřeníLuxusní dovolená? Prožijte ji na vlnách!

27.05.2011   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Skvostné pokoje, věčné sluníčko, všude voda. Podívejte se, jak vypadají útroby luxusních výletních lodí, na kterých můžete trávit dovolenou i vy!

Stále větší popularitě se těší námořní plavby na luxusních výletních lodích - za ceny srovnatelné či nižší než v hotelích v České republice! Nejen evropské pobřeží, ale i lákavé destinace jako USA, Kanada, země Jižní a Střední Ameriky, východní Asie a Středního východu a mnohem více...
 

 

Stačí se dopravit do destinace, ze které loď vyplouvá, a zážitek na celý život začíná. Lodě nabízejí kromě ubytování ve špičkových kajutách a apartmánech a téměř neomezených možností stravování formou all inclusive bohaté možnosti využití volného času a relaxace - od restaurací, kaváren a barů přes sportovní vyžití (fitness, bazény a sauny) až po spa & wellness nebo nákupní centra.

 

Ani mezi stovkami cestujících se nemusíte obávat nedostatku soukromí, protože díky velikosti lodí nikde nevznikají žádné tlačenice a pro každého je k dispozici spousta prostoru. Zapomeňte také na historky o nevolnosti z houpající se paluby, moderní lodě jsou vybaveny technologií, díky níž se loď pohybuje jen nepatrně, což téměř nezaznamenáte.

 

 

Za pobyt s all inclusive stravováním zaplatíte zhruba tolik peněz, jako za běžnou dovolenou u moře! Například za cenu od 10.400 Kč můžete během osmidenní plavby na lodi Costa Magica**** navštívit postupně Savonu, Řím, Palermo, Tunis, Palma de Mallorca, Barcelonu a Marseille. Na palubě si vychutnáte fascinující výhled z panoramatických oken,  bazény se zatahovací střechou a výřivky, speciality italské a mezinárodní kuchyně... ale především třípatrové barokní divadlo Urbino osvětlené lustrem ze slavného muránského skla. Komfort špičkových hotelů a návštěva několik zemí světa během jednoho týdne je tak na dosah ruky.

 

 

Samozřejmostí jsou také služby jako zajištění letenek či pronájmu vozu v cizích zemích. V případě reklamace u cestovní kanceláře poskytuje agentura aktivní asistenci. Ke všem nabídkám jsou k dispozici potřebné informace přímo na webových stránkách a případné dotazy zodpoví tým zkušených cestovních poradců. Za služby neplatíte k ceně zájezdu nic navíc. Ušetřete si tedy starosti a jen si užívejte svou dovolenou!

 

 

Navíc pomůžete dobré věci - z každé uzavřené cestovní smlouvy  přispívá agentura Travel Esprit 30 Kč (s možností navýšení částky) občanskému sdružení Sluneční paprsek MUDr. Pavla Bočka, které pořádá ozdravné pobyty pro děti s různými typy onemocnění. Pro představu o celkovém objemu příspěvků uzavře Travel Esprit měsíčně mimo sezonu cca 150 smluv, v sezoně je jich téměř 500. 

 

 

  Více informací a zdroj: Cestovní agentura www.travelesprit.cz


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.045 s