Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníJitka Válková nazpívala duet se zpěvákem kapely Nazareth

18.11.2011   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Tklivá Love Hurts ze Scarlet. Kdo by tu píseň neznal. A představte si, že nyní nazpívala duet se zpěvákem kapely Nazareth i jedna Češka. Zpěvačka? Zatím ještě známá spíše jako modelka. Jitka Válková už pečlivě pracuje i na své hudební kariéře. A duet s Danem McCaffertym, kde opráší onu Love Hurts, je slibným odrazovým můstkem.

Ještě pořád tomu nemohu uvěřit, strašně moc to pro mě znamená a pořád mi to připadá jako sen, ze kterého se probudím,“ podělila se o své nadšení k nazpívanému duetu Jitka, která dostala od svého producenta a autora písní Káji Maříka a šéfa symfonického orchestru Bohemian Symphony Orchestra Prague Martina &Sandy krásný dárek k blížícím se dvacátým narozeninám. Dan McCafferty přiletěl do Prahy a s Jitkou Válkovou strávil natáčením duetu a videoklipu celý den. „Byl skvělý. Pozval si jako hosta na baskytaru i svého blízkého spolupracovníka, lídra kapely Primal Fear Mata Sinnera z Německa. Doprovodili nás i špičkoví čeští muzikanti i plné obsazení symfonického orchestru, je to neuvěřitelně krásný dárek k narozeninám.“

Válková dokončuje nahrávání připravovaného CD „Země“ a využívá nabídek i příležitostí, na kterých může představit své nové hity. Ty představila třeba na benefičním večeru projektu For You Too v Písecké bráně, na němž se spolu s ostatními modelkami představila na přehlídce večerních šatů Jaroslavy a Dominky Sedláčkových. Ty se jí při fittingu natolik zalíbily, že si jedny vybrala i na své pěvecké vystoupení. „Domluvila jsem se s paní Sedláčkovou, že si jedny sexy večerní šaty půjčím na zpívání. Jsou jednoduché a přitom se k mým skladbám dokonale hodí,“ dodala Jitka Válková před vystoupením. 
Foto: MME Mercury Music & Entertainment s.r.o.


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0292 s