Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 26.5.2022, svátek má Filip 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníPremiéra muzikálu Quasimodo

22.11.2011   redakce   Divadlo   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

V pátek 11. listopadu 2011 se Divadlo Hybernia změnilo v pařížský chrám Notre-Dame, v němž zatančila krásná Esmeralda a zvony rozezněl hrbáč Quasimodo. A hrálo se, jako by to mělo být naposled.


V poutavém příběhu z prostředí romantické Paříže patnáctého století se vyprodanému hledišti představili Markéta Procházková (Esmeralda), Tomáš Trapl (Quasimodo), Marián Vojtko (Claudius Frollo), Ondřej Ruml (Victor Hugo), Roman Vojtek (Phoebus), Radka Fišarová (Gudula), Kamila Nývltová (Lily), Jan Cina (&Spindíra) a Johana Hájková (Džali – Koza).
 „Nervozita byla obrovská. Ještě dopoledne jsem byl u hlasového poradce, protože jsem včera dostal rýmičku,“ vtipkoval po představení Marián Vojtko. Ten za svůj výkon, spolu s celým hereckým ansámblem, sklidil opakovaný potlesk ve stoje.

Křest stejnojmenného alba
, kterého se ujal kapitán FC Victoria Plzeň Pavel Horváth, tak všichni prožívali s velkou úlevou a bavili se legráckami Tomáše Trapla.

Uvedení romantického muzikálu s podtitulem Kdysi se pro lásku umíralo si nenechala ujít řada známých osobností. „Konkurenci“ si přišli poslechnout hudební skladatelé Ondřej Soukup a Petr Malásek v doprovodu svých partnerek a nechyběli ani rodinní příslušníci a kamarádi. Jakub Prachař si slova chvály vyslechl od maminky Dany Batulkové, Jana Maxiána podpořila přítelkyně Lucie. „Těšila jsem se, poslední muzikál jsem viděla před třemi lety. A ukázalo se, že bylo na co. Většinu času jsem měla husí kůži, kombinace zpěvu a zamilovaného příběhu byla opravdu strhující,“ přiznala po premiéře Česká Miss 2011 Jitka Nováčková. Nadšení neskrývala ani Ewa Farna. „Divadelní prkna mě lákají, je to pro mě velká výzva. Bohužel jsem roli Esmeraldy musela odmítnout, protože letos maturuju,“ zalitovala zpěvačka, která měla původně v představení excelovat. 

(foto: Archiv.tomasmartinek.cz )Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0316 s