Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníČeská taneční platforma 2012 diváky opět oslní tancem

28.03.2012   redakce   Divadlo   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Již osmnáctý ročník festivalu českého současného tance a pohybového divadla se uskuteční mezi 13.–16. 4. 2012 na pražských divadelních scénách, konkrétně v divadle Ponec, Alfredu ve dvoře, Studiu ALTA a Teatru NoD. Festival představí opět výběr těch nejlepších tanečních inscenací uplynulého roku!


Poskytuje jedinečnou šanci ukázat nejširšímu publiku i regionálním a zahraničním hostům během velmi krátkého období nejzajímavější tuzemská taneční díla vzniklá za uplynulý rok. Zároveň vybízí k intenzivnímu navázání mezinárodních i národních kontaktů a následné spolupráci.

Festival zahájí 13. dubna od 18.30 hod. site-specific představení Lenky Bartůňkové Lágrima, které se uskuteční v okolí divadla Ponec, následovat bude vernisáž fotografií tanečně divadelního fotografa Vojtěcha Brtnického v divadle Ponec.
 
Letošní ročník kromě mimořádně kvalitního hlavního programu, který zahrnuje 12 pečlivě vybraných tanečních projektů, nabídne také bohatý program doprovodný. Kromě Institutu světelného designu se opět zapojí sdružení SE.S.TA, které připravilo pro širokou i odbornou veřejnost seminář kritického pochopení současného tance – Ateliér čtení tance. Ten bude probíhat pod vedením českých i zahraničních choreografů a tanečních publicistů. Diváci se rovněž mohou těšit na sobotní koncert kapely ZRNÍ, který se uskuteční po představení VerTeDance v divadle Ponec. Pro samotné účinkující umělce bude na platformě řada příležitostí pohovořit si se zahraničními promotéry a navázat tak potřebné kontakty, například během burzy projektů tzv. "Meet The Artists". 
 
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0292 s