Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníJak Ben Cristovao oslavil narozky?

26.06.2012   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Ben Cristovao má za sebou narozeninovou oslavu, na kterou jen tak nezapomene! V rodném listě má sice v kolonce data narození napsán 8. červen 1987, své pětadvacetiny ale oslavil až nyní. O to však bouřlivěji. Během osmačtyřicetihodinového maratonu nezůstal oslavenec své pověsti baviče a pařmena nic dlužen. Užil si společnost krásných dívek, kino s partou kamarádů i velkolepou show se světovou megastar.

O tom, že si ho jako speciálního hosta pro svou pražskou zastávku turné Planet Pit World Tour 2012 vybral světoznámý raper Pitbull, se kterým spolupracují takové hvězdy jako Jennifer Lopez, Shakira, David Guetta nebo Chris Brown, se Ben Cristovao dozvěděl právě v den svých pětadvacátých narozenin. Sotva pár týdnů po premiéře jeho nového klipu Mine, ve kterém se prohání po hollywoodském Rodeo Drive v nablýskaném bouráku, se tak českému zpěvákovi splnil další sen.

"Pitbull je pro mě průkopníkem, který dokázal spojit různé hudební žánry jako latinskou muziku, hiphop a house music a udělat z toho svůj vlastní styl, díky kterému má na kontě obrovské mezinárodní hity a je ikonou moderní pop music,“ netají se svým obdivem k jednomu z nejvyhledávanějších raperů současnosti Ben, který nechtěl předskakování podcenit a zodpovědně se na něj připravoval se svými kanadskými producenty The Glowsticks prakticky denně. 

Výjimkou bylo sobotní odpoledne, které strávil v dívčí společnosti ve Stromovce, oblíbeném cíli zamilovaných dvojic.  Pohledný zpěvák ale na čerstvý vzduch nevyrazil se svou novou slečnou, do známého pražského parku jich vzal hned několik. „Vzali jsme koloběžky, vyjeli s fanynkami na předprázdninový výlet a pak zašli do kina na Muže v černém 3,“ prozrazuje Ben, co dělal poslední hodiny před koncertem s Mr. Worldwide, jak si Pitbull také nechává říkat. „Byl to parádní víkend, s holkama jsem si užil spoustu legrace a být předskokanem na koncertě takové megastar jako je Pitbull pro mě bylo nejen ctí, ale taky úžasným zážitkem,“ dodává Ben. Ten na koncertě nejen zpíval a tančil, ale také z něj pro česko-slovenskou verzi MTV natáčel exkluzivní reportáž pro pořad Backstage.
Zdroj a foto: championship.cz
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Bara - 21.6.2013 - 7:33

ben cristovao
ahoj bene si krasnej

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0443 s