Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníFresh Film Fest vyzývá: Vytvořte fresh spot pro pojišťovnu a vyhrajte!

21.07.2012   redakce   Soutěže   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Fresh Film Fest, jeden z nejvýraznějších a nejrespektovanějších evropských festivalů zaměřených na celosvětovou debutovou a studentskou tvorbu, vyzývá filmaře: „Natočte videospot na téma libovolné pojistné události z historie pojišťovny Allianz a vyhrajte finanční odměnu i akreditace na letošní ročník Fresh Film Festu“.

Tématem se tak může stát například zemětřesení v San Franciscu z roku 1906, zkáza Titaniku, donedávna nejvyšší budovu světa, hollywoodské filmy nebo vesmírný program,“ říká Michaela Vratná, specialista na komunikaci značky Allianz. Spot může mít jakoukoli formu zpracování, minimální délku 15 sekund a maximální tři minuty. „Vítězi se stanou tři spoty, které projdou jak hlasováním veřejnosti, tak i odborníků. Navíc budou výsledná díla promítnuta na letošním ročníku festivalu,“ doplňuje Radka Weiserová, ředitelka Fresh Film Festu. Více informací a přesná pravidla soutěže, která má deadline 31. července a probíhá přes youtube, vimeo a facebook, najdou zájemci zde:
http://www.freshfilmfest.net/a1472-vytvorte-fresh-spot-pro-allianz.

9. ročník Fresh Film Festu ovládne od 29. srpna do 2. září pražská kina. Jako každý rok festival nabídne výběr 120 snímků, které jinde nemáte šanci vidět. „Progresivních, neotřelých, novátorských, zajímavých – prostě fresh filmů,“ říká Radka Weiserová. „Výsledný program vybíráme z téměř 1.200 přihlášených snímků, například ve studentské sekci uvidí návštěvníci skutečně to nejzajímavější, co se za poslední rok urodilo po celém světě,“ dodává Radka. Jako tradičně soutěže celovečerních debutů a studentských filmů doplní zvláštní uvedení, pocty a retrospektivy, distribuční premiéry, jedinečná uvedení snímků renomovaných autorů, koncerty, workshopy, divadla, diskuse, výstavy a party. Po loňském VZDORU se hlavním motivem stane MANIPULACE. „Nesoutěžní a doprovodný program připravujeme v duchu tohoto tématu, které je s filmem bytostně a od jeho prapočátků spojené. Některé projekce budou následovat i diskuse s odborníky a samotnými tvůrci,“ doplňuje Jan Stehlík, umělecký ředitel festivalu. Projekce Fresh Film Festu letos proběhnou v kině Světozor, Kino 35 – Francouzský institut, FAMU, Studio Béla – Maďarský institut a také pod širým nebem v Riegrových sadech, kde bude volný vstup.

Více informací o celém programu na www.freshfilmfest.net.


 Zdroj:
Jiří Sedlák, ArtsMarketing.CZ


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0226 s