Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníBlack Sky: V hlavní roli tornádo

20.10.2012   redakce   Film   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Právě probíhá natáčení katastrofického filmu o tornádu nazvaného „Black Sky“. Režisérem snímku je Steven Quale („Nezvratný osud 5“), producentem je Todd Garner („Ošetřovatel“, „Zatím spolu, zatím živi“).

Ve filmu hrají Richard Armitage („Captain America: První Avenger“, nadcházející „Hobit: Neočekávaná cesta“), Sarah Wayne Callies (TV seriál „Živí mrtví“), Matt Walsh („Méďa“), Nathan Kress (TV seriál „iCarly“), Arlen Escarpeta („Nezvratný osud 5“), Jon Reep („Zahulíme, uvidíme 2“) a Jeremy Sumpter („Surfařka“, TV seriál „Friday Night Lights“).

Během jednoho jediného dne je město Silverton zasaženo několika mimořádně silnými tornády. Město se ocitne zcela napospas nevypočitatelným a ničivým cyklonům, přičemž odborníci na počasí předpovídají, že to nejhorší teprve přijde. Většina lidí hledá úkryt, ale někteří se vydávají větru naproti a snaží se vyfotit fotku tornáda, jaká se podaří jednou za život. Film je vyprávěn očima profesionálních lovců tornád, napětí vyhledávajících amatérů i odvážných obyvatel města. Film „Black Sky“ Vás zavede přímo do jádra bouřky, ve kterém zažijete Matku přírodu v její nejextrémnější podobě.

Film režíroval režisér Steven Quale podle scénáře Johna Swetnama. Výkonnými producenty jsou Dave Neustadter a Walter Hamada.
Součástí kreativního týmu jsou kameraman Brian Pearson („Nezvratný osud 5“, „Drive Angry“), autor scény David Sandefur („Nezvratný osud 5“, „Cesta do středu Země“), a tvůrce kostýmů Kimberly Adams (zástupce tvůrce kostýmů v sérii „Letopisy Narnie“).
Natáčení začalo v Michiganu, kde budou natočeny veškeré exteriéry a část scén je točených ve studiích.

Film produkovaný společností New Line Cinema „Black Sky“ bude uveden do kin společností Warner Bros. Pictures, součástí skupiny Warner Bros. Entertainment.
 

Obrázek: wikipedia


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0323 s