Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 26.5.2022, svátek má Filip 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11302


MěřeníKrteček modernizuje. Chce být blíž dnešním dětem

06.10.2012   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

„Chceme Krtka přenést do moderního prostředí, aby měl co říct i dnešním dětem. Krtek je laskavý, milý, takové hrdiny děti potřebují v každé době, i beze slov je srozumitelný, což je další velká výhoda. Vzpomínám si, že dědeček často zmiňoval, jak rád by Krtka představil ve Spojených státech a my teď chceme jeho sen realizovat," říká vnučka Zdeňka Milera

Naší dlouhodobou snahou je také dát jednotnou kvalitu a úroveň merchandisingovým produktům s Krtkem,“ říká Karolína Milerová. Příští rok by se v Praze měl otevřít kamenný obchod – „Krtek Store“, v plánu je vytvoření konceptu Krtkových restaurací, které by sloužily i jako prostor pro zábavu dětí a odpočinek rodičů. V dohledné době přibudou herní a vzdělávací aplikace pro děti na iPad a iPhone, kvalitní obsahem i grafikou. Ve stádiu úvah je nová série animovaných dílů s Krtečkem a řada dalších záměrů.

Vnést nové impulsy do aktivit souvisejících s legendárním Krtečkem, celosvětově rozvíjet a komplexně budovat značku Krtek / Little Mole je ambicí společnosti Little Mole a. s., kterou založila a řídí Karolína Milerová, vnučka Zdeňka Milera, proslulého výtvarníka a autora Krtka. Hlavním cílem společnosti je postavičku známou především v Evropě a v Asii zpřístupnit dětem v dalších zemích a dál tak šířit odkaz Zdeňka Milera.


Společnost Little Mole a.s. je hlavním partnerem Nadace Zdeňka Milera, kterou Karolína Milerová založila v roce 2011, spolu se svým dědečkem. „Dědeček zasvětil svůj život práci pro děti, chtěl jim dělat radost nejen svými obrázky. Nadace založená na jeho počest plně podporuje jeho myšlenky a názory. Rádi bychom v dětech probudili spontánnost v tvůrčí tvorbě a zároveň jim přinášeli zážitky a momenty, na které budou vzpomínat. Naše projekty se zaměřují jak na děti z nefungujících rodin, tak na pomoc sociálně slabším a zdravotně handicapovaným dětem,“ vysvětluje Karolína Milerová. Ze všech aktivit společnosti Little Mole a.s. půjde 1 % na účet Nadace Zdeňka Milera. Na konto nadace půjde také výtěžek dobročinné aukce unikátní zlaté mince, která se koná 28. listopadu v hotelu Kempinsky v centru Prahy.
 
Karolína Milerová
 
Karolína Milerová se narodila před 23 lety v Praze do rodiny známého výtvarníka Zdeňka Milera. Jeho osobnost ji provázela celé dětství a výrazně ovlivnila její další směřování, orientované především na uměleckou a charitativní oblast. V mládí se věnovala modelingu a DJingu, absolvovala Anglo-americkou vysokou školu. V současné době se zabývá budováním značky Little Mole, která spravuje práva k legendární postavičce Krtečka, charitativními projekty spojenými s Nadací Zdeňka Milera a rozvíjí vlastní módní koncept. (V roce 2011 založila společně se svým dědečkem Nadaci Zdeňka Milera, která rozvíjí jeho odkaz.)
 

 
www.zdenekmilerfoundation.org
 


Zdroj: 2media
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0415 s