Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 5.7.2022, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13232
Komentářů: 11309


MěřeníWe On The Moon: S Michaelem Jacksonem bysme klidně něco dali

21.10.2012   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Kluci vzali letní soustředění ve studiu Borise Carloffa docela vážně a mezi novými songy je taky píseň, která bude pro mnohé snad i překvapením sezóny.

Singl Paralyzed má v sobě to nejlepší, co ze sebe We On The Moon mohli dostat. Je originální, vtipný a skvěle našláplý - jen málokdy se mladé kapely dopracují k tak energickým věcem, které se vám zaryjí do paměti. We On The Moon se to ale jednoznačně podařilo. Paralyzed doprovází dotáhlý klip, který parta natočila převážně na Slovensku. Lokality vybírali kluci z Film Craft, kteří klip natočili. "Hlavní scéna se točila na Dunajské Lužné", dodává kytarista kapely Jakub. Ze singlu je cítit patrný vliv kapel jako Foo Fighters, All American Rejects nebo All Time Low. Právě před poslední zmiňovanou skupinou měli We On The Moon to štěstí si před nedávnem zahrát. Stalo se tak ve vyprodaném pražském Paláci Akropolis. Kluci na tenhle koncert moc rádi vzpomínají: "Já bych řekl, že tohle byl zatím nejlepší koncert jaký jsme odehráli. Neskutečná atmosféra lidí, kteří sice nepřišli na nás, ale I tak jsme je dokázali zaujmout. Bylo poznat, že hudebně toho máme všichni hodně společného, takže to fungovalo perfektně. All Time Low patří mezi naše vzory, šlo o splněný sen."

        Frontman Tomáš je hračička a svůj hlas bere nástroj, který lze všemožně přetvářet. Vyseknout na začátku singlu polohu hlasu ála Michael Jackson pro něj není žádný problém. Kluci proti slavnému MJ nic nenamítají, jejich srdcovky jsou ale někde jinde. V současné době si plní další velký sen. Odehráli již několik koncertů s jejich oblíbenou slovenskou kapelou Iné Kafe a další společná vystoupení na ně ještě čekají. "Iné Kafe jsou naši kamarádi už delší dobu. Jsou to super lidi s perfektním smyslem pro humor. Na každém koncertě se těšíme, až společně zasedneme do backstage a zase se roztrhne pytel s historkama, který kluci zažili."
        Přestože We On The Moon fungují teprve od roku 2009, je vidět, že odhodlání a touha nezůstat jen jednou z mnoha kapel na tuzemské scéně, je žene neustále dopředu. Když nenašli label, který by jejich debutovou desku vydal, jednoduše se do toho pustili ve stylu Do It Yourself. "Moc jsme chtěli mít konečně něco v ruce, tak jsme si to vydali DIY", dodávají kluci. To něco je právě jejich první deska Trick Or Treat.
        A přesně o to na tuzemské scéně totiž jde - chtít něco dokázat a jít si za tím…
 
Nejbližší koncerty We On The Moon:

31. 10. 2012 Topol’čany (Slovensko) + Iné Kafe
9. 11. 2012 Frýdek Mýstek + Iné Kafe, Madfalls
10. 11. 2012 Krnov + Iné Kafe, Madfalls
21. 12. 2012 Bratislava + Iné Kafe
 
Odkaz na klip Paralyzed zde: http://youtu.be/EPmX4Fq1I_o

zdroj: Kateřina Nováková, championship
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.031 s