Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníMyslíte už na Vánoce? Znáte originální dárky z Národního divadla?

24.11.2012   redakce   Divadlo   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Národní divadlo tradičně zahajuje 1. listopadu prodej Vánočního předplatného. Diváci si mohou vybírat ze dvanácti tematických cyklů sestavených ze dvou až čtyř různých představení. Výrazná sleva oproti běžnému předprodeji i možnost zhlédnout jinak beznadějně vyprodaná představení dělá z takto zakoupených vstupenek ideální dárek pro všechny příznivce činohry, opery i baletu.

„Snažíme se, aby diváci měli možnost těšit se z toho nejlepšího z produkce Národního divadla. Chceme nabídnout každému program přesně podle jeho vkusu,“ říká Michal Janovský, ředitel sekce marketingu ND.
 
Významnou letošní novinkou je Předplatné na míru, v rámci kterého si divák sestaví skupinu představení sám, zcela podle svých preferencí. Národní divadlo tak chce vyjít vstříc zejména těm divákům, kteří se zpravidla z pracovních důvodů nemohou dlouhodobě vázat na dané termíny. S Předplatným na míru mají jistotu cenového zvýhodnění a zároveň si představení vybírají dle aktuálních časových možností.
Ze zavedených forem běžného předplatného je oblíbený balíček pro rodiny s dětmi, seniorská skupina, nebo exkluzivní skupina sestavená z titulů, které jsou v běžném prodeji takřka nedostupné – jedná se např. o Figarovu svatbu s R. Krajčem, klasický balet &Sípková Růženka či o Sluhu dvou pánů s M. Donutilem. „Jsem rád, že v rámci Vánočního předplatného mohu potěšit diváky představením Sluha dvou pánů, které na jevišti Národního divadla hrajeme již od roku 1994“, těší se na nové diváky Národního divadla herec Miroslav Donutil.
 
Předplatné je v prodeji od 1. listopadu do 23. prosince 2012 v hlavní pokladně ND, každý všední den; mimořádně pak i poslední vánoční víkendy 15., 16., 22. a 23. prosince. Zájemci mohou předplatné zakoupit již tradičně i ve vánočním stánku ND, který bude v termínu od 10. do 23. prosince v obchodním centru Arkády Pankrác, denně od 9 do 21 hodin.
 
„Těší nás, že zájem o Vánoční předplatné každoročně stoupá. Stalo se velmi oblíbeným vánočním dárkem, v loňském roce jsme zaznamenali vůbec nejvyšší dosavadní poptávku – Vánoční předplatné si zakoupilo celkem 2850 abonentů. Předpokládám, že letos bude prodej ještě vyšší“ dodává Janovský.
 
Veškeré podrobnosti a objednávku předplatného najdete na adrese www.predplatnend.cz.
 
Kromě předplatného nabízí Národní divadlo i další zajímavé dárky, kterými můžete potěšit své blízké. Oblíbenými jsou dárkové poukázky na vstupenky. Dále nabízíme mj. záznam představení Sluha dvou pánů na DVD či trička k vybraným inscenacím a samozřejmě literaturu s divadelní tematikou pro dospělé i děti. Kompletní nabídku najdete v hlavní pokladně ND, Ostrovní 1, Praha 1, každý den od 10 do 18 hodin.
 
Zdroj: Ondřej Palouš, Christian VIP s.r.o. Foto: Wikipedia


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.023 s