Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je úterý 24.5.2022, svátek má Jana 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13216
Komentářů: 11302


MěřeníS Pražským výběrem na úspěšném turné

20.11.2012   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Dlouho očekávané turné Pražský výběr 2012 je právě v polovině. Zpěvák a klávesista Michael Kocáb, kytarista Michal Pavlíček, baskytarista Vilém Čok, bubeníci Klaudius Kryšpín a Jiří Hrubeš v plném nasazení a síle odehrají ještě dva koncerty – ve středu 21. 11. v Brně (KAJOT ARENA) a v sobotu 24. 11. v Pardubicích (ČEZ ARÉNA).

První dva koncerty turné, tedy úvodní páteční v pražské Tipsport Areně a následující v ostravské Sareza Areně vidělo dohromady více jak 12 tisíc diváků. Návrat legendy na koncertní pódia přivítali s nadšením nejen fanoušci, ale také média, o čemž svědčí pochvalné recenze: „Skupina Pražský výběr si v pražské Tipsport Aréně, kterou zaplnila až po strop, nadělila comeback hodný skutečných rockových hvězd!“ (Stanislav Dvořák, Novinky.cz), „Staří pardálové dokázali, že na to pořád mají!“ (Jan Vedral, MF Dnes), „Návrat naplnil očekávání. Hra stála na excelentních výkonech, přičemž například Pavlíčkova sóla byla fenomenální.“ (Jaroslav &Spulák, Právo), „Dvě hodiny se znovuvzkříšenou bandou se nesly v černém vtipu, typické ironii a skvělém hudebním výkonu. Pražský výběr zkrátka i po letech baví, stejně jako jejich analogový zvuk.“ (Kristina Bílá, Musicserver).

Po Praze a Ostravě nyní také návštěvníky koncertů v Brně a Pardubicích čeká mimořádný hudební i vizuální zážitek. Uslyší všechny písničky z kultovního alba Straka v hrsti a druhé desky Výběr ve stejném pořadí a aranžích jako na deskách. Některé skladby jako například Bangabasava nebo Nádraží přitom zazní v „live“ provedení vůbec poprvé. Kapela má v zásobě několik exkluzivních přídavků, ale i legendární hity, které nepocházejí ze dvou výše zmíněných alb, třeba Olda je přítel můj, Komu se nelení tomu se ženění a další. Připravena je 26 metrů široká scéna, výkonná špičková zvuková aparatura, rozsáhlý světelný park a řada speciálních efektů a překvapení, z nichž některé vymysleli přímo členové Pražského výběru.

Vstupenky na turné Pražský výběr 2012 jsou v prodeji v síti Ticket Art - www.ticket-art.cz, na portále Ticketportal - www.ticketportal.cz a  v prodejnách sítě Bontonland -  www.bontonland.cz, v cenách od 390 do 590 Kč.
 
TERMÍNY ZBÝVAJÍCÍCH KONCERTŮ: 
21. 11., 19:00 hod. - Brno, KAJOT ARENA
24. 11., 19:00 hod. - Pardubice, ČEZ ARÉNA
 
 
 
Kontakty

 
Pražský výběr
www.prazskyvyber.com, www.facebook.com/prazskyvyber
 
Mediální servis: 2media.cz
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0296 s