Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 28.5.2022, svátek má Vilém 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníDon´t Look Back - a rok tvrdé dřiny

18.02.2013   redakce   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Se dvěma proměněnými nominacemi v anketě Slávik 2012 odletěla Celeste Buckingham zpět do amerického Nashvillu. Ne však na dlouho, do srdce Evropy se za svými česko-slovenskými fanoušky vrátí už za měsíc. Díky jejich hlasování je totiž nominovaná na další prestižní ocenění v anketách Žebřík 2012 a OTO 2012.

Vydaní úspěšné debutové desky Don´t Look Back a rok tvrdé dřiny ve studiu vynesly sedmnáctileté Celeste Buckingham dvě proměněné nominace v anketě o nejoblíbenější interprety slovenské populární hudby Slávik 2012. Talentovaná autorka a interpretka, momentálně žijící a pracující v USA, která během večera vystoupila a spolu s kolegou Majkem Spiritem zazpívala svůj loňský hit Run Run Run i aktuální singl Never Be You v  novém netradičním aranžmá, zvítězila v kategorii Objev roku. V kategorii Zpěvačka roku se pak umístila na druhé příčce. Zlatý Slávik jí přitom unikl jen těsně. Jak ukázaly výsledky hlasování, jenž organizátoři po nedělním přenose zveřejnili, dělilo Celeste od zisku zlaté sošky pouhých 83 bodů. Podle systému sms hlasovaní a online dotazníku, v kterém jednotlivé hlasy měly hodnotu od jednoho do třech bodů, tak o prvenství rozhodlo maximálně 83 hlasů.

Se stříbrnou soškou je však mladá zpěvačka nadmíru spokojená: „Velké DÍKY za všechno! Za vaši podporu, za vaše hlasy, za to, že jste, a že jste tak skvělí,“ nešetřila chválou na adresu fanoušků Celeste. Ta stejně jako ve své tvorbě i při volbě slavnostních outfitů vsadila na mladé autory. Na vystoupení s Mikem Spiritem oblékla model od slovenského návrhářského dua Factory WTF, ceny přebírala v šatech českého designerského studia Chatty.

A právě u českého publika bude mít zpěvačka příležitost zabodovat už za měsíc. V pátek 15. března bude totiž nejen horkou favoritkou na Zpěvačku roku v  anketě Žebřík 2012, ale také jednou z hudebních hvězd, které během jubilejního 20. ročníku v plzeňském Parkhotelu vystoupí. Další z cen, na které je Celeste nominována, budou slavnostně vyhlášeny následující den, v sobotu 16. března, kdy se bude rozhodovat o nejpopulárnějších osobnostech slovenské televizní obrazovky v divácké anketě OTO 2012. V té může Celeste opět uspět v kategorii Zpěváčka roku.
 
Výsledky Slávik 2012 – kategorie Zpěvačka:
  1. Tina                         6 526 bodů               
  2. Celeste Buckingham   6 444 bodů            
  3. Zuzana Smatanová      5 383 bodů
 
 
Foto: Peter Frolo, Zdroj: SLAVICA
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.03 s