Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 6.7.2022, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13232
Komentářů: 11309


MěřeníMonika Bagárová září v novém klipu. Je ještě víc sexy!

21.02.2013   Aneta Šimonková   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Oslnivé úsměvy, bezchybná image a profesionální vystupování, tak vypadá život v záři reflektorů. Když zhasnou, iluze se rozplyne a ze superstar se stávají obyčejné holky. Netouží po drahých šatech, ani zástupech ctitelů, ale po každodenních chvílích štěstí ve společnosti nejbližších.
Takové okamžiky nejsou cizí ani Monice Bagárové, která o tom, jak to chodí v šoubyznysu, natočila klip Let Me Love U (www.youtube.com/watch?v=6oMkyMnwf1Y). Děj nového klipu Moniky Bagárové je plný kontrastů, jež s sebou dvojí život celebrity přináší. Záběry, ve kterých zpěvačka tančí v obležení sexy tanečníků, střídají černobílé vzpomínky na okamžiky prožité ve dvou. A symbolický je i datum zveřejnění nového videa, 14. února v den svátku svatého Valentýna.

Let Me Love U vypráví příběh obyčejné holky toužící po skutečné lásce a přátelství, která i když se cítí smutná a osamělá, dál musí předstírat, že je sexy a v pohodě, protože je profesionálka,“ popisuje Monika, která se kvůli premiéře klipu vrátila o pár dní dřív z New Yorku.
„Klip má sice premiéru na Valentýna, ale není to žádná lovestory s happyendem. Je o bouřlivém rozchodu, který je o to bolestnější, že mým bývalým přítelem je jeden z tanečníků, se kterým musím navzdory rozchodu být pořád v kontaktu a tvářit se kvůli natáčení, že je vše v pořádku, i když to není pravda,“ řekla před uvedením Monika a netají, že inspirací jí byl nejen osobní život, ale také Beyoncé a její píseň If I Were a Boy.

„Líbí se mi, jak dokázala v pár minutách vystihnout rozdílnost dvou světů a chtěla jsem se pokusit o totéž,“ dodává zpěvačka. Ta, stejně jako její americký vzor, ztvárnila v klipu hlavní roli. Jejího přítele si zahrál Johnny Perfekto, tanečník
a spolumajitel Hip Hop Fakulty, jejíž tanečníci spolupracovali s takovými hvězdami, jako jsou Black Eyed Peace, Jay-Z nebo Kanye West. O choreografii se postarala druhá výrazná osobnost bratislavské street dance taneční školy Lady Mel.

Do režisérského křesla usedl Michal Kunes Kováč, jenž má na svědomí videa k Rytmusově písní AKM, Tinině hitu Si Sám nebo společnému duetu obou interpretů Musíš mať nádej. Hudební produkce a postprodukce je dílem slovenského producentského dua Martin &Srámek a Andrej Hruška z bratislavského studia Littlebeat, stojící za mezinárodním úspěchem Celeste Buckingham.Zdroj: Slavica


 


 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0297 s