Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 6.7.2022, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13232
Komentářů: 11309


MěřeníShooting Fashion Stars představí nadějné designéry v netradičním prostoru

18.03.2013   Aneta Šimonková   Výtvarné umění   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Významný módní projekt SHOOTING FASHION STARS pro nastupující generaci módních designérů je v plném proudu příprav. Dne 11. dubna 2013 představí své kolekce čtveřice porotou vybraných návrhářů. Historicky první železniční nádraží v Praze se tak stane dějištěm jedinečné módní show.

SHOOTING FASHION STARS vznikl v roce 2003 díky Janině &Slemínové, ředitelce společnosti Stars Communication. Společně se stylistkou  Olou Křížovou vytvořila tento zajímavý projekt a vdechla mu život. V České republice neexistuje počin obdobného rozsahu a renomé. Prezentace návrhářů na této módní události je pečlivě vybírána odbornou porotou osobností z oblasti módy, kultury a umění. Designéři předkládají svá prezentační portfolia a musejí být schopni vytvořit ucelenou kolekci s výpovědní hodnotou. Prezentace začínajících návrhářů na přehlídce SHOOTING FASHION STARS je zdarma.
 
9. ročník velkolepého módního projektu proběhne v týdnu od 8. do 14. dubna 2013.
11. dubna se uskuteční exkluzivní módní přehlídka pro 800 pozvaných hostů. V tomto roce je poprvé z přehlídky zajištěn tzv. life streaming, tudíž i ostatní milovníci módy, kteří nebudou přítomni na večeru, mají možnost sledovat večerní módní show v přímém přenosu na serveru iconiq.cz.
 
V rámci módního týdne budou pro širokou veřejnost přístupná výstavní a prodejní místa v podobě  FASHION STARS SHOWROOM od 12. do 14. 4. vždy od 10.00 do 20.00 hod. v prostorách FIM Gallery, Havlíčkova 3, Praha 1 a MELIANA SHOWROOM od 8. do 14. 4. vždy od 11.00 do 19.00.hod. v La Gallery Novesta, Elišky Krásnohorské 9, Praha 1. Návštěvníci FASHION STARS SHOWROOM si budou moci prohlédnout a zakoupit originální  modely  z  aktuálních  kolekcí designérů nejen z letošního, ale i předchozích ročníků  SHOOTING FASHION STARS. MELIANA SHOWROOM je francouzský projekt, který přiváží kolekce zajímavých francouzských návrhářů.
 
HVĚZDY SHOOTING FASHION STARS 2013
 
LUCIE KRÁLOVÁ
Porotu  zaujala řemeslným zpracováním hlavního dekoračního motivu kolekce. Jasná inspirační předloha se otiskla v kolekci s dalším osobitým rozměrem.
 
MIRKA HORKÁ & &STĚPÁN RŮŽIČKA
Mirka Horká na sebe upozornila v posledním roce svou precizní prací v pánské módě.
Spojení se šperkařem &Stěpánem Růžičkou slibuje komplexní pojednání pánského outfitu do posledního detailu.
 
MONIKA PŘIKRYLOVÁ
Svým přístupem k textilnímu zpracování oděvu, jež vychází z inspirace mongolskou kulturou, přináší do české oděvní scény svěží look. Náročné precizní zpracování ve výsledku působí samozřejmě a lehce, což je jedním ze znaků promyšleného konceptu tvorby kolekce.

PAVEL BERKY
Pro porotu byl stěžejní moment zlomu ve směřování linie kolekcí Pavla Berky. Jeho minimalisticky strohé až unisexové řady náhle vystřídal koncept vycházející z romské pestré kultury.


Více informací o projektu, složení poroty SFS Guardians naleznete na webových stránkách www.sfstars.cz.

Zdroj: EV Communications
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0205 s