Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 26.5.2022, svátek má Filip 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11302


MěřeníZdeněk Podhůrský ve svatebním. Vrhl se do dalšího chomoutu?

06.04.2013   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Herec, moderátor a zpěvák Zdeněk Podhůrský (53) byl již dvakrát ženatý a teď se rozhodl zkusit štěstí po třetí a obléknout se svatebního. Mnohé ale zaskočí, že místo smokingu na nějž jsme u Zdeňka a jeho role lva salónů zvyklí, se styli-zoval do sněhově bílých šatů, určených pro nevěstu.

Charizmatický herec nevybíral svatební šaty značky Nuance pro svou mladou přítelkyni Ilonu ani se definitivně nezbláznil, ale přijal roli porotce v druhém ročníku soutěže SOUBOJ NEVĚST 2 – Spanilá jízda a společně s herečkou Ivanou Jirešovou
a moderátorkami Dámského klubu Frekvence 1 se zúčastnil focení promo snímků soutěže. „Focení jsme si opravdu užili a byla skvělá zábava. V jednu chvíli se na mě všechny holky vrhly a doslova ze mě ztrhaly oblek a navlíkly mě do těch svatebních. Sice jsem si připadal divně, ale pro zábavu jsem ochotnej udělat spoustu blbin. Holkám se zkrátka nedalo odolat“, usmíval se Zdeněk Podhůrský.

 
O vítězce, která získá hlavní cenu v podobě svatební cesty na romantický ostrov Mauricius do Hotelu Constance v hodnotě půl milionu korun, se rozhodne na finálovém večeru již 6. dubna v Clarion Congress Hotel Prague. Hlasovat pro svoji favoritku můžete prostřednictvím SMS hlasů, více na www.soubojnevest.cz. A navíc nejen, že svým hlasem posunete jednu nevěstu k nezapomenutelnému zážitku, ale uděláte něco pro dobrou věc. Výtěžek ze zaslaných SMS totiž na rehabilitaci dvojčátek Jakuba a Matěje Benešovi, kteří prodělali dětskou mozkovou obrnu. Mediálním parterem soutěže je časopis Tvoje svatba, kde se také dočtete veškeré informace ze zákulisí.

O SOUTĚŽI:

 
Společnost Rofin s. r. o. pořádá 2. ročník originální soutěže Souboj nevěst. Soutěž je určena všem nevěstám, které chtějí svého nastávajícího zcela neskutečně okouzlit, a tak neváhají na sobě zapracovat, aby byly ve svůj svatební den ještě krásnější. Přihlásit se do soutěže můžete na stránkách – www.soubojnevest.cz. Každá žena je jiná, a proto pro každou z nich vytvoříme program šitý na míru.
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0424 s