Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 1.7.2022, svátek má Jaroslava 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13231
Komentářů: 11309


MěřeníHelena Vondráčková nakupovala. Investovala do obrazu Michala Singera.

04.04.2013   Aneta Šimonková   Výtvarné umění   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Zpěvačka Helena Vondráčková se objevila na vernisáži obrazů Michala Singera a neodešla s prázdnou. Jestli se chcete pokochat tímto uměním, můžete zajít na výstavu v pražském Letohrádku Hvězda, a to až do 19. května.

Když spolu před lety nazpívali duet a následně se objevili v Troškově Kameňáku, kuloáry se neslo, že spolu určitě něco mají. Řeč je o Heleně Vondráčkové a Martinu Maxovi. A nyní mohou spekulace začít nanovo. Na slavnostním zahájení vernisáže Michala Singera v Letohrádku Hvězda, kterému byli za kmotry, se dlouho drželi stranou ostatních a stále si o něčem povídali. Nakonec se ukázalo, že jejich šuškání má nejen přátelský, ale také pracovní charakter. Když totiž Helena Vondráčková Maxovi prozradila, že chystá novou desku, nabídl jí jednu svou písničku, kterou právě dokončuje. "Tuhle písničku jsem skládal vyloženě s tím, že Ti ji nabídnu," přiznal sympatický zpěvák Heleně Vondráčkové, "jen jsem netušil, že se potkáme tak brzy ..."


Právě tento obraz padl Heleně Vondráčkové do oka.


Oba umělce pojí  láska k hudbě, ale také k výtvarnému umění. Zatímco Martin Maxa maluje a své obrazy vystavuje u nás i v zahraničí, Vondráčková se pěknými obrazy ráda obklopuje. "Pozvání na tuhle vernisáž jsem přijala moc ráda hned z několika důvodů," svěřila se ikona české pop music. "Za prvé mám atmosféru Letohrádku Hvězda moc ráda, zvlášť v létě je tady úžasně. Za druhé miluji výtvarnictví a tvorba Michala Singera, jehož obrazy jsou také uloženy v Národní galerii, je mi blízká a za třetí sháním nějaké pěné dílko do jednoho pokoje u nás doma ..."

Na akci se objevila i modelka Dominika Synková, která si už brzy zahraje ve zpěvaččině klipu.


Přestože na vernisáž dorazila s manželem Martinem Michalem, obraz vybírala sama. "Helena má jasnou představu, takže tenhle výběr nechávám vyloženě na ní," upřesnil zpěvaččin manžel a manažer v jedné osobě a dodal, že si Helena za to trápení s neoprávněnou exekucí zaslouží radost. Po důkladné prohlídce vernisáže zpěvačka svého favorita našla, její plán s koupí obrazu tedy vyšel. "Má atmosféru, kterou jsem právě potřebovala," vyjádřila se k obrazu v ceně bezmála 60 tisíc korun.


Kmotři vernisáže s autorem (zleva Martin Maxa, Sára Saudková, Helena Vondráčková, Michal Singer, Petra Černocká, Dominika Synková a Milan Hnilička) 
 
Helena Vondráčková s Martinem Michalem

Martin Maxa a Helena Vondráčková

Dominika Synková a Martin Maxa pózují před dalším dílemMilan Hnilička


Helena Vondráčková vybírá ty nejlepší brýle na léto

Zdroj a foto: Kloboukfilm
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0337 s