Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je čtvrtek 26.5.2022, svátek má Filip 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníPavel Šporcl slavil 40. narozeniny s Karlem Gottem!

18.04.2013   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Oslavu kulatin, křest 3CD Zlatá kolekce a předání Jubilejní platinové desky Supraphonu, to vše spojil virtuózní houslista Pavel &Sporcl v jedno. Vinárna Zlatý had v Plaské ulici tedy praskala ve švech nejen co se zástupců médií, ale také narozeninových hostů týče.

Gratulovat přišel například Petr Nárožný, Ondřej Soukup, Eva Pilarová, Pavel Nový, Jadran &Setlík, Ondra Brzobohatý, Petr Svoboda a celá řada dalších osobností. Top hostem byl samozřejmě Karel Gott, který oslavenci nejen popřál, ale také pokřtil jeho novou kolekci CD. Většina hostů zná mistrův humor, a tak je nepřekvapilo, když si posteskl: "Sním o tom, že jednou budu stát s Pavlem na jednom pódiu. Už koncertoval s kdekým, na projekt se mnou však zatím nedošlo."

Moderování celé společenské události svěřil Supraphon novácké reportérce Elišce Jandové, která Pavla &Sporcla zaskočila fotografiemi z jeho hudebních začátků. "Tak tyhle fotky jsem neviděl, ani nepamatuji", reagoval pobaveně virtuóz. "Zato si dobře vybavuji atmosféru, která panovala během jejich pořizování. Rozhodně jsem se necítil tak zkroušeně, jak to na jedné z těch fotek vypadá", dodal s úsměvem čerstvý čtyřicátník, který sice miluje společnost, narozeniny v tak velkém stylu ale slavil poprvé.

Na oslavě samozřejmě nechyběla ani &Sporclova rodina, včetně manželky Báry Kodetové a roztomilých dcer. A právě jedna z umělcových dcer se postarala o veselé zpestření křtu. Violetka totiž odmítala opustit pódium, a tak v podstatě posloužila jako hosteska. Sice trochu zkomplikovala moderátorce Elišce Jandové sled událostí podle harmonogramu, hosté však naprosto spontánní zásahy malé Violetky brali s úsměvem.

Protože slavnostnímu dnu přálo počasí, po skončení oficialit a ochutnání rautových specialit mnozí využili prostoru v okolí vinárny a se sklenkou dobrého vína nebo Shocku se oddávali sluníčku a sváteční pohodě společenského setkání.
 
Zdroj a foto: Kloboukfilm
 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.039 s