Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 23.5.2022, svátek má Vladimír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13213
Komentářů: 11302


MěřeníVe dvou se to lépe plave aneb Máj je jakékoli lásky čas

09.05.2013   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Máj je měsíc lásky. Lásky partnerské, kamarádské, rodičovské… Milujete-li svou ženu, dívku, milenku, přítele či manžela, maminku, tatínka, babičku, dědečka, dceru, syna, vnuka či vnučku, kamarádku nebo kamaráda … a chcete si s někým z nich užít hezké chvíle plné zábavy a relaxace jen ve dvou, přijďte kdykoli během měsíce května do Aquapalace Praha.

Získáte vstupenky pro dva za velmi zvýhodněné ceny. Například dvouhodinové vstupné do Vodního světa pro dospělé vás vyjde jen na 599 Kč místo 878 Kč, tříhodinové na 699 Kč místo 998 Kč a celodenní místo 1438 Kč pouze na 999 Kč!

Ve Vodním světě v Aquapalace Praha si můžete užít hodiny a hodiny příjemných chvil v teplé a čisté vodě – ať už vás baví adrenalinové jízdy na toboganech a venkovní dravé řece, dovádění ve vlnách nebo i když upřednostňujete více soukromí třeba ve vířivce nebo sauně. V Aquapalace nechybí ani venkovní zóna, která je za pěkného počasí na jaře báječným relaxačním prostorem a zpestřením plavání či skotačení ve vodě pro dospělé i děti. Zakoupit si můžete párové vstupenky jak do samotného Vodního světa, tak i do Saunového světa, který je největším komplexem saun u nás – zahrnuje 14 prohříváren! Pokud milujete romantiku, určitě si nenechte ujít koupání a saunování při svíčkách v sobotu 18. května od 20:00 do 23:30 - speciální večer ve Vodním a Saunovém světě za svitu svíček a doprovodu relaxační hudby. Zamilované páry jistě ocení i originálních nabídku partnerských procedur ve SPA a wellness zóně Aquapalace Praha: peelingy Hammam a Rassoul. Na přání je možné vybrat si i jinou relaxační masáž nebo proceduru. Kompletní zvýhodněnou cenovou nabídku najdete na www.aquapalace.cz

Adresa: Aquapalace Praha: Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice, 251 01, Praha – východ; www.aquapalace.cz, http://www.facebook.com/Aquapalace.Praha
Kudy do Aquapalace Praha
Aquapalace Praha je součástí komerční zóny v Čestlicích, kam je pohodlný dojezd autem po D1. Objekt se nachází hned blízko exitu D6. Parkování je pro návštěvníky zdarma na zhruba 600 parkovacích místech ve dvou parkovacích domech včetně stání pro handicapované. V areálu je vyhrazeno 9 parkovacích stání pro autobusy.
Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět.

Zdroj: Veronika Machková
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0346 s