Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pátek 27.5.2022, svátek má Valdemar 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13217
Komentářů: 11304


MěřeníHobiti na Zábradlí a jiné Ohromné maličkosti

20.05.2013   redakce   Divadlo   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Dětský den s tajemnou poutí divadlem a loutkovými, činoherními, hudebními, výtvarnými i jinými atrakcemi při 7. ročníku tradičního festivalu scénických miniatur, který tentokrát patří dětem!

25. května 2013 od 13 do 19 hodin

Připravena bude cesta tam a zpátky s mnoha dobrodružstvími, při kterých se děti-hobiti setkají se zlobry, vrky, pavouky a ostatními umělci z Divadla Na zábradlí. Možná přijde i drak. Nebo dva. Pro oddych a kulturu malých dobrodruhů se na nejrůznějších místech divadla odehraje další ročník proslulých Ohromných maličkostí časopisu Svět a divadlo. Uvidíte sérii představení, z nichž žádné netrvá déle než 30 minut, a to od českých, moravských a jiných světových umělců. Hrát budou pro děti i s dětmi.

Děti se budou moci zúčastnit několik dílen, které jim dají možnost ukázat jak svou šikovnost, tak i poodkryjí část divadelní zákulisí. Na rodiče pak čeká speciální program v baru a jeho okolí. Konečné vítězství pravdy, lásky a hobitů nad lží, nenávistí a drakem (nebo dvěma) oslaví všichni společně s jen pro tuto příležitost připravenou koncertní verzí již neexistujícího představení Petra SKOUMALA a pěvecko-muzikantské skupiny z Divadla v Dlouhé „Kdyby prase mělo křídla“.

 

Program dětského dne v Divadle Na zábradlí:

13.00

Slavnostní zahájení

13.15 – 17.30

Očekává vás Hobitova cesta tam a zase zpátky - velká bojová hra plná nástrah a úkolů, s mnoha dobrodružstvími, při kterých se děti-hobiti setkají se zlobry, vrky, pavouky a ostatními umělci z Divadla Na zábradlí. Možná přijde i drak. Nebo dva.

13.15 – 18.15

Maluj si! – výtvarná dílna

Trochu se proskoč! – opičí dráha

Zmaskuj se! – dílna líčení a maskování

Stluč to! – dílna zatloukání a stloukání

Zkus si to! – invalidní vozík nebo slepecká hůl

Odlož si ho! – projekce pro nejmenší

13.00 – 19.00

OHROMNÉ MALIČKOSTI

Téměř nic z toho, co potkáte na pouti divadlem, netrvá déle, než půl hodiny. Něco je určeno pro desítky diváků, něco pro diváků pár.

Světoznámí umělci na nejrůznějších místech Divadla Na zábradlí: Jakub &Skorpil a Tomáš Kout: ANTONÍN D.S., Daniel &Sváb a Pavol Smolárik, Arnošt Goldflam , Alžběty Skálová a Zemanová: NAPOLI , Michaela a Filip Homolovi: Naivní divadlo Liberec, Ctibor TURBA, Vojta &Svejda a Jan Kalivoda: WARI OT IDEAL, Petr Nikl. Další překvapení jsou zaručena.

18:15

Slavnostní zakončení pro děti, rodiče i ostatní

Společná oslava konečného vítězství pravdy, lásky a hobitů nad lží, nenávistí a drakem (nebo dvěma):

PETR SKOUMAL A PĚVECKO-MUZIKANTSKÁ GRUPA Z DIVADLA V DLOUHÉ: KDYBY PRASE MĚLO KŘÍDLA (koncertní verze) Premiéra po derniéře s písněmi Petra Skoumala

S autorem 40 minut hrají a zpívají Pavel Lipták, Ivana Lokajová, Milan Potoček, Tomáš Rejholec, Pavel Tesař, Lenka Veliká, Martin Veliký a Jan Vondráček.

 

Pořádají Divadlo Na zábradlí a časopis Svět a divadlo. Festival Ohromné maličkosti podpořilo Hlavní město Praha a Nadace Život umělce.Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0254 s