Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 23.5.2022, svátek má Vladimír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13213
Komentářů: 11302


MěřeníVyhrajte tři knížky od Jessicy Inclán - Magické čtení plné dobrodružství i lásky

05.06.2013   redakce   Soutěže   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Croyants des Trois, tajemní ochráni v boji za dobro a lásku. To je to nejlepší z Harryho Pottera, ale pro dospělé. Soutěžte s námi a můžete vyhrát hned tři navazující knihy, které vás chytí a již nepustí!

Připravili jsme si pro vás soutěž o pěkný balík letního počtení. Co můžete vyhrát? Jeden či jedna z vás od nás dostane hned tři knížky od nakladatelství Metafora - Když uvěříš, Věř mi a Máš proč věřit.

Co musíte udělat pro svou výhru? Stačí odpovědět na níže položenou otázku, a to e-mailem na adresu soutez@webmagazin.cz, nejdéle do 31. července 2013. Nezapomeňte připojit svou adresu, výherci automaticky posíláme balík poštou a bude (samozřejmě bez adresy) uveřejněn i zde, na Rozhledně.

Pohledný svůdce Felix je sice čaroděj, ale byl by raději, kdyby si mohl dál užívat ve svém přímořském ráji. Ani trochu se mu nechce odjet do Paříže, kde má z rozhodnutí magické Rady hrát obyčejného člověka, aby odhalili úskoky nepřítele. A to navíc ve dvojici s překrásnou Sayblee, která mu už celé roky úspěšně odolává. Jenže zlo, hrozící zničit svět čarodějů i lidí opět povstává, a boj se zdá příliš těžký… Zvlášť když se temný zloduch Quain pokusí udělat ze Sayblee svou loutku a nástroj zkázy. Zbývá jediná naděje, jediná síla, která může vše zachránit…

Miranda není v životě spokojená: nemá štěstí v lásce, jako by stále žila ve stínu své krásnější a úspěšnější sestry, a hlavně si připadá „jiná“ než všichni kolem ní. Všechno se ale dramaticky změní, když se po úprku o život před třemi násilníky ocitne uprostřed lidí, o jejichž existenci vůbec neměla tušení. Croyants des Trois…Kdo jsou tihle tajemní, mimořádnými schopnostmi obdaření „věřící“ v kápích a čemu to vlastně věří? A kdo je její smutný zachránce, zázračný léčitel a telepat Sariel s podmanivýma jantarovýma očima a záhadnou minulostí?
Příběh svou magickou mocí přenese čtenáře do světa vášnivé lásky, nesmiřitelné nenávisti i urputného boje s mocnostmi zla.

Fabia Fairová je čarodějka. Když ale na vymrzlé ulici najde bezmocného mladého muže postiženého naprostou ztrátou paměti, nedokáže si s tím poradit ani ona. K jejímu úžasu se však později ukáže, že i on patří ke Croyantům, lidem nadaným magickou mocí. A nejen to. Za útokem na něho stojí jejich společní nepřátelé. Když pak unesou Fabiina bratra, nemilosrdný boj mágů začíná. Začíná však i něco jiného – láska. Mezi krásnou čarodějkou a zachráněným mágem Rufusem zahoří plamen vášně. Co si ale počít, když je zlá kouzla uvrhnou do dvou přízračně spojených, a přesto beznadějně oddělených světů?


A nyní konečně otázka: Hlavními hrdiny knih jsou také tři bratři - prozradíme vám jméno prvního z nich: Sariel. Jak se jmenují další dva?

  • Rufus a Felix
  • Tarxen a Felix
  • Rufus a Augustus

Nápovědu můžete hledat na stránkách nakladatelství Metafora:
http://www.metafora.cz/knihy/vydane?go=knihy%2Fvydane&man=189

Držíme vám palce!Ukázku z knihy Věř mi si můžete přečíst zde:
http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=11533Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0202 s