Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je sobota 24.2.2024, svátek má Matěj 

Hledej na Rozhledně

Statistika Rozhledny

Počet autorů: 509
Registrovaní čtenáři: 524
Publikovaných článků: 13677
Komentářů: 11411


MěřeníKdo přilákal ty nejlepší? Magazín Best of a byla to pořádná podívaná!

17.06.2013   Aneta Šimonková   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Podstatou každého profesního setkání magazínu Best of je příležitost k osobnímu setkání lidí vynikajících ve svých profesích, kteří poskytli rozhovory internetovému profesnímu magazínu www.ibestof.cz. Nejinak tomu bylo i v případě v pořadí již 5. profesního setkání, které se konalo 11. 6. 2013 ve 12:00 hodin.

Původním místem konání měla být restaurace Žofín Garden na pražském Slovanském ostrově. Řízením osudu a kvůli zvednuté hladině řeky Vltavy se místem konání nakonec staly prostory ZOOM Unigue Place v Kongresovém centru na Vyšehradě s famózním výhledem na Prahu.

O svižný průřez hudebními žánry a nástroji se postarali šansoniérka Renata Drössler v doprovodu pianisty Václava Tobrmana, zpěvák Ondřej Ruml, trumpetista Vlado Kumpan, na skotské dudy zahrál Václav Rout a s kapelou AloTrium vystoupil houslista Michael Hejč.
Hosté si po celý čas mohli prohlížet rozličné profesní prezentace. Shlédnout výtvarné práce Renaty Olšové, bytový design Dany Maršálové, seznámit se s oblastí financí s ekonomem Pavlem Kohoutem, poradit se o daních s Daňařem roku 2011 a 2012 Petrem Frischem, astrologický koutek pro účastníky připravil Richard Stříbrný. Hosté si mohli popovídat o zdolávání osmitisícovek s horolezcem Radkem Jarošem u výstavy jeho fotografií, či nahlédnout do fotografického umění Jadrana &Setlíka. Záchranná zdravotní služba z Kladna nabídla přítomným mmj. i možnost vyzkoušet si resuscitaci. Ženy v podnikání přišla podpořit Eva Vašková se svým týmem a projektem ŽENY s.r.o. Automobily a vše okolo nich prezentoval Autosalon Klokočka, který vystavil nový model vozu &Skoda Octavia a vozy značky AUDI a Volkswagen. Svůj prostor měl také chovatel &Simon Vorel, jenž je jedním z dodavatelů masa pro firmu O.C.G. Společně s šéfkuchařkou Stáňou Markovou z pražské restaurace Žofín Garden měli pod taktovkou velmi chutný brunch pro všechny hosty. Cinkot skleniček se zlatavým, růžovým či červeným mokem zazníval od degustačního koutku vinařství Chateau Lednice. Prostor dostala rovněž pánská móda – zakázkové krejčovství Mejta Zlín v čele s Jaroslavem Mejtou – a dámská móda Vici Fashion, kterou představila Světlana Jelenová. Zájemci o zjištění svého původu měli příležitost zapátrat po svých předcích u stánku věnovanému forenzní genetice a pohovořit s forenzním genetikem Danielem Vaňkem. Vyčerpávající program doplnily energetické nápoje SCHOCK, které nabídl k ochutnání Michal Bajaja.

V rámci 5. profesního setkání byl podpořen UNICEF ČR, na jehož podporu věnovali k zakoupení své knihy autoři Pavel Kohout, Sylva Lauerová, Eva Vašková, Karel Havlíček a Radek Jaroš. O projektu promluvila výkonná ředitelka UNICEF ČR Pavla Gomba

5. profesní setkání se konalo za laskavé podpory Pavla Kohouta, ředitele pro strategii akciové společnosti Partners Financial Services a předsedy představenstva investiční společnosti Partners, člena Národní ekonomické rady vlády, ekonomického publicisty, autora a také fotografa. Projekt podpořil rovněž držitel titulu Daňař roku 2010 a 2011, jediný specialista na osobní daně a daňová řízení, majitel společnosti Pro Factum Consulting s. r. o. Petr Frisch, firma NO1 Lasch, distributor unikátních přípravků na podporu růstu a regeneraci řas zastoupená Miroslavem Opltem.
Partnerem 5. profesního setkání byl též Autosalon Klokočka, který patří mezi největší autorizované prodejce vozů značek Volkswagen, Audi, SEAT a &SKODA v České republice, je specialistou na prodej nových a ojetých vozů a nabízí svým zákazníkům profesionální servisní, nehodové a další služby. Dále firma O.C.G. s.r.o., tradiční dodavatel masa především z českých chovů a od malých farmářů s několikaletou historií, pod vedením Oldřicha Straky. Firma dodává čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem i domácností nejpozději do 48 hodin od objednání. Dalším z významných partnerů profesního setkání byla společnost Zátiší Group, restaurace Žofín Garden. Poděkování patří majiteli, Sanjivu Surimu, a manažerovi restaurace Tomáši Větrovcovi a jeho týmu.
5. profesní setkání dále podpořili: Lubomír Rákos, majitel firmy na výrobu huminových látek AMAGRO, pánské zakázkové krejčovství Mejta Zlín, firma Al-Namura, spol.s.r.o. – nápoje SCHOCK, vinařství Chateau Lednice, butik Vici Fashion, projekt ŽENY s.r.o.

Mediální záštitu nad profesním setkáním převzali: agentura Klobouk film, magazín BYZMAG, portál Top Tep, lifestylový magazín TopLife, internetový magazín Doma.nova.cz, luxusní měsíčník Royal Report, magazín pro stylové muže Menstyle a Prague Leaders Magazine.
5. profesní setkání uspořádala Michaela Lejsková, šéfredaktorka a majitelka profesního magazínu Best of. Poděkování patří celému týmu, který z většiny tvoří také kolektiv redakce magazínu.
 
Více na www.ibestof.cz
Foto: Jaroslav Tatek a Lukáš Hanušek

Na video z akce se můžete podívat zde:Abyste nasáli atmosféru jedinečného setkání, podívejte se do fotogalerie:

 

 
 


 


 
 


Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2024 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.1902 s