Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je pondělí 23.5.2022, svátek má Vladimír 

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13213
Komentářů: 11302


MěřeníDanková se odvázala: Nafotila sexy fotky!

01.07.2013   redakce   Rozhledy   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Sebevědomá, inteligentní a elegantní! Tak se Pavlína Danková (49) zapsala do povědomí diváků, jež hájila v boji proti úřadům v Občanském judu. Z televizních obrazovek ale nezmizela, ani po třinácti letech, kdy byl pořad zrušen.

Coby šéfka komunikace největšího českého zdravotnického zařízení FN v Motole je stále středem pozornosti. Nyní se ale představila v úplně nové roli. Před objektivem předního českého fotografa Jana Tůmy odhodila stud
a proměnila se v ženu vamp.


Sexy jako nikdy předtím! Tak pózuje na nových fotografiích, které nafotila pro kliniku laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie, Pavlína Danková. „Musím přiznat, že takovou trému, jakou jsem měla před objektivem, jsem neměla ani před svým prvním živým vstupem. K focení mě přemluvila primářka LaserPlastic Marta Moidlová, která je nejen mou dlouholetou ošetřující lékařkou, ale také kamarádkou,“ svěřila se Danková. Ta nepopírá, že mladistvá tvář, kterou se pyšní, není jen dílem přírody.

„Patřím k tomu typu žen, které o sebe pečují, a vždycky to tak bylo. Ať už mi bylo dvacet nebo čtyřicet. Pokud jde o plastické operace, zatím jsem se jim úspěšně vyhýbala a šla cestou laserové kosmetiky,“ přiznává drobná blondýnka a dodává, že ani postavu nemá zadarmo. „Začala jsem běhat a dost mě to chytlo. Čtyřikrát týdně nazuju tenisky, nasadím sluchátka a vyběhnu do lesa,“ pochvaluje si Pavlína, pro kterou je pohyb na čerstvém vzduchu ideálním způsobem, jak si pojistit svůdné křivky i dobrou náladu.

Přesvědčil se o tom i renomovaný fotograf Jan Tůma, kterému pózovala v luxusním hotelu Kempinski Hybernská. „Pavlína vypadá skvěle, má vysportovanou postavu, kterou by jí mohla závidět nejedna modelka. Nevěřil jsem, když mi řekla, že v říjnu oslaví padesátiny. Navíc je velká pohodářka, takže pracovat s ní byla radost. Doufám, že to nebyla naše poslední spolupráce a že si to s tím šbquo;nikdy víc‘ ještě rozmyslí,“ směje se Tůma.


Zdroj: : www.laserplastic.cz / ORIGINAL COMMUNICATIONS

 Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0432 s