Nejste li zaregistrováni, můžete tak učinit zde, nebo si můžete nechat zaslat zapomenuté heslo

Jméno:

Heslo:
 

 ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž ...  Dnes je středa 6.7.2022, svátek má  

Hledej na Rozhledně

Webmagazín na FBStatistika Rozhledny

Počet autorů: 507
Registrovaní čtenáři: 518
Publikovaných článků: 13232
Komentářů: 11309


MěřeníSámer Issa se dostal do písečné bouře v Tunisu! Jak dopadl?

01.07.2013   Aneta Šimonková   Hudba   Zobraz článek ve formě vhodné pro tisk

Sámer Issa si užívá sluníčko a pláže v Tunisu. V první řadě tam ale natáčí nový videoklip ke skladbě Sýria. Ještě před odletem uspořádal velkou party v klubu Solidní jistota, kde bohatý program doplnilo vylosování fanynky, která na natáčení u moře odletí s ním. &Stěstí se usmálo na třiadvacetiletou Petru, na kterou čekala i další překvapení. Začíná léto a my vám nabízíme uskutečnit první výlet do exotických krajin již nyní. Zve vás Sámer Issa.

 
Petra si s mnoha ostatními užila skvělý večer v klubu Solidní jistota v Praze, kde zazpíval nejen Sámer Issa, ale vystoupila zde i Karolína Krézlová a objevila se tu i Martina Balogová. Natěšené fanynky ale už netrpělivě čekaly, která bude tou šťastnou vylosovanou a pojede se Sámerem za sluníčkem. &Stěstí se usmálo na brunetku Petru, která získala i luxusní sluneční brýle od Luxury store Prague, vouchery do kadeřnického salonu Hair Fashion Point a studia Visage. Před cestou na letiště se svěřila do rukou kadeřnice Žanety Dostálové a vizážistky Hany Pekhartové. Ty se postaraly o kompletní úpravu jejího zevnějšku. A mohlo se vyrazit.
Radost z výhry a nedostatek spánku před odletem ale udělaly své, a tak celý tým řešil krátce po příjezdu první nepříjemnost. „Byli jsme všichni na obědě, Petře se najednou udělalo špatně a omdlela,“ líčí situaci Sámer. „Přivolali jsme hotelového lékaře, který se o ni postaral. Teď už je vše v pořádku,“ dodává.
První den v Tunisu strávil Sámer a režisérka Ivanna Benešová objížděním lokací, které by se do videoklipu hodily. „Jezdili jsme celý den, ale našli jsme přesně to, co jsme potřebovali,“ shodují se oba. Natáčení odstartovali na Sahaře. „Vezli jsme s sebou třicetikilový větrák, abychom tam pro efekt rozfoukali písek,“ vypráví režisérka. „Nakonec jsme ho ale nepotřebovali, protože jsme se dostali do písečné bouře.“ Ta natáčení značně zkomplikovala. Po čtyřech hodinách Saharu všichni opouštěli. „Písek jsme měli naprosto všude, v očích, uších, puse. Bylo to opravdu hodně náročný,“ přiznává Sámer.
Každý záběr hlídala také vizážistka Hana Pekhartová, která si kvůli natáčení přivezla speciální výbavu. „Budeme vytvářet modřiny a potřebovali jsme taky umělou krev, ale víc zatím neprozradím,“ uzavírá s úsměvem Sámer. Ten je i na dovolené stále v kontaktu se svými fanoušky. A to díky satelitnímu mobilnímu připojení od firmy Via Sky, které mu umožnilo spojení i na samotné poušti.
Zdroj: Adéla Jandová

Podívejte se, jak vznikal Sámerův nejnovější klip:
 
Komentáře čtenářů

Jméno: Email:
Nadpis:
Komentář:

Vulgární a urážlivé reakce budou redakcí smazány
Kontrolní otázka proti spamovacím robotům:
Jaký je součin tří a čtyř? 

Reakce k článku


Od: Lucka - 2.7.2013 - 20:26

nezajima mě to.
Já mám radší Péťu Bendeho než Issu! lepší zpěvák je Péťa Bende! Issa mě nezajíma a je mi ukradený! Issa nema na Péťu Bendeho!

ISSN 1802-2863 . RSS . Tiráž

Copyright © 2001 - 2022 Rozhledna.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.

Redakce, Reklama - Podmínky a právní omezení - Registrace

Vygenerováno za 0.0302 s